Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
12. sep 2009

Som utiekla za Jurášom.... behákmi myslím pavúky....
.... ja som rozmýšlala, že by som už mala pomály nakuki lebo chceme na vianoce a potom to bude o držku...

Brin - ja som sa dostala tak po námestie najviac.... 😠

zmurkaz
12. sep 2009

Brin - aj ja malú oblečiem na teplejšie - dám do kočíka a keď vyberám tak nemám boja že jej bude zima 🙂)
A kto je tu Mária? 😕

brinzulka
12. sep 2009

zmurky...aj keby vydrzal v kociku...nemam chut tam vsetkych uprosovat, aby ma pustili a neuslapali...vcera sa tlacili jak sisi

zmurkaz
12. sep 2009

to určite - je to dosť nemohra!!! Ja tam dnes určite nepôjdem - ale zajtra by som chcela po kostole zbehnúť ... pôjdeme asi na 8:00 alebo na 10:00 a v kľude si to prejdeme...

Ozaj chcela som sa ťa opýtať - ako látkujete?

riusik
12. sep 2009

bre ranko
brin: dakujem za blahozelanie...
oblecko na manducu - ja teda mam ine nositko, ale tiez premyslam. daj vediet, ked pride... inak, su rozne tie oblecka, co presne si si vybrala, som zabudla

zmurki: ja som maria, majkas a viac neviem 😵
behak my nie...

lucia32
12. sep 2009

hojky, len pozdravím...my dnes ideme na svadbu, ale bez Natalky, maminka ju bude chodiť dojčiť...dúfam, že to zvládneme...a máme nový cumlík 😀 z prvého je už veľká bambula 😀 občas sa nezmestí do pusy, ked nechce otvoriť ústočká 😀
tak ja idem...o 12 máme robotku v sv. sále...pá a držkajte sa...

riusik
12. sep 2009

teda, moja alexandra vydrzi v kociku veeeela (zatial), ale mne uz chybaju vyletiky po horach a zavidim mojim chlapom, tak sa chceme pridat...

lucia32
12. sep 2009

Tak všetko naj Rius... 😲 cmukací

lucia32
12. sep 2009

moja malá v kočíku nechce byť, za hodku sa aj 3x zobudí 😝

riusik
12. sep 2009

lu: ahoj a vdaka 🙂 hmmm, tie deti su potvorky, ale mne sa to paci, osobnosti od narodenia. vedia si povedat, co chcu...

zmurkaz
12. sep 2009

Majky 😵 😵 😵 - všetko naj ... 😵 😵 😵

lucim
12. sep 2009

dobryyyyyyyyyyyyy den slniecka 🙂

vsetko naj mariam riam, majkam, maruskam , marienkam a vela pohodky. 🙂

my behak tiez nie.

dnes ideme za kamosmi na chatu na bezovec, stretneme tam 3 deticky a 1 pokrocilu tehulku 😉

jennna
12. sep 2009

ahojky...pamätáte si Arwenku??? čo čakala dvojičky....tak už sú na svete....Sandra a Niko..... 😉

brinzulka
12. sep 2009

aaaaaaaaaaano..gratulujeme...verili sme, ze to dotiahnu do konca 😵 😵 😵

ani3012
12. sep 2009

luci 32:
ani Evka nechce veľmi v kočíku spať,len podriemkava,ale zase v postieľke spí až až až moc (ale nehovorte jej to,aby si to nerozmyslela 🙂
A prajem peknú zábavu!Neboj,zvládnete túto noc ako nič 😉
lucim:
Tak paráda,to máte už také male súkromne jasle na tej chatke 🙂
brin a rius:
ako válčite s Dávidkom a Tomáškom? Chodia už do škôlky? Páči sa im tam?
Zmurky:
A vy už chodíte do školy,alebo až na budúci rok? Patrik je teraz predškolák


A ta stretávka je aktuálna? Dlho som tu nebola,tak aby som vedela,že je to tak ako má byť :19.9. o 15 hod. V Auparku.Aj s deťmi 🙂

nina41
12. sep 2009

Ahojte my sme dnes boli na pohotovosti,riškovi dali antibiotika,ma silnu nadchu a ide mu to na priedušky ☹

ani3012
12. sep 2009

ahoj nina. Tak to mi je ľúto,taký malinký tvor a už antibiotika.Ale keď sa nedá nič robiť... 😖 Má aj teplotku?
rvka mala včera 37,5 ale nemala ani nádchu,tak som ju len sledovala a dnes už je bez teplotky.Tiež som sa zľakla,lebo MM a aj Patrik boli nachladnutý a navyše som bola pred včerom u mojej tety a jej syn dostal v noci 39,5 teploty.
Máš doma odsávačku? Sestra používa tu na vysávač a strašne sa jej páči.Používa ju od narodenia,veď ten malinký je stále nejaký zahlienený

nina41
12. sep 2009

ahoj ani,teplotu nema,mam odsavačku tu obyčajnu ,,inač všetci synovia mi maju nadchu ,dufam,že do pondelka im to prejde.

jennna
12. sep 2009

servus babuľky....ninuš...riška mi je ľúto, dúfam, že to znáša statočne!!!

ja som bola s Diankou na tom jarmoku s kočíkom a úplná paráda, sa tam vykeciavala dosť dlho s hrkálkami a potom mrzuté "ááá"...to znamená cumeľ aby ste vedeli.... 😀 ...tak ho dostala a do minúty bola tvrdá.... 😀
potom sme sa podudkali na zadnom sedadle auta, lebo zavelila mrzuté "ééé"..to je papať... 😀 ..tak dostala..a šli sme do tesca pokukať...a už sme domka, a hned ako som za nami zamkla dvere, von sa strhla búrka, tak sme to stihli akurvát....

lenullla
12. sep 2009

Ahojte maminky... fuuh, tak davno som tu nebola ☹ vsak ja ani nemam kedy, ked je volny cas tak si porobim veci co mam zanedbane a moja mala cez den skoro vobec nespi ☹ ale v noci mi vie prespat aj 9 hodin.. 😕 aspon neco 😀

majkas
12. sep 2009

ahojte,

rius ty si maria? som netusila 🙂 ale teda vsetko najlepsie 😉

a aj ja dakujem za gratulation 😅

my sme dneska boli na darceovy nakup, som si konecne kupila rifle, lebo do pred tehu sa furt nezmestim 😠 boli sme len v tescu ale celkom mi sadli tie cherokee a dokonca na ne bola 50 % zlava tak ma stali, teda mm stali kedze su darce len 8.58 eur 🙂

nina 😒 tak zelam skore uzdravenie, nech vas vsetky choroby obchadzaju
jennka si mala super den 😉
ani stretavka plati tak jak pises

majkas
12. sep 2009

hej este sme kupili malej macikovo plysovy overal 😉 este vcera ich tam mali kopu a dnesja len newborn, potom na 3M a posledny kus 6-9M, a uz je teda nas 🙂

jennna
12. sep 2009

majka...aj tebe všetko najsamlepšie k meninkám.....zdravíčko, šťastíčko a lásku a spokojnosť...

kedy sa ja zmestím do mojích riflíííí??? 😠 😠 😠 😀

ani3012
12. sep 2009

no ja sa teším v sobotu do Auparku.Chcem tam malej pokúpiť niečo na zimu.

jennna
12. sep 2009

už vám prišli peniažky za pôrod??? mne ete nie...ale už na ne čakám, pokúpim aj malej aj sebe...aspoň jedny tie rifle... 😀

ani3012
12. sep 2009

ho jenka,ja ich mám už aj minuté 😀 😀

jennna
12. sep 2009

ani....dúfam, že teda aspoň na tie správne veci.... 😀

ani3012
12. sep 2009

ja som minula ten mesiac strašne móóóóc. Ani sa mi nechce veriť.Kde ? Za čo 😖
Idem k malej,lebo sa jej už hrazdička nepáči 😉

jennna
12. sep 2009

ja si chcem kúpiť novú odsávačku s výbavičkou do mrazničky a na cestu... 😀 ...a oblečko pre nás obe... nemám ani čo nosiť ani topánky.....

ani3012
12. sep 2009

baby,už ste nakupovali plienky cez
http://www.webareal.sk/najlacnejsieplienky/esho...
Či poslali tak ako písali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre