Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
21. sep 2009

aj my kvapkáme vifantol rovno do pusinky 😅

inneska
21. sep 2009

samozrejme že vigantol 😀 nie vifantol 😀

leniccka
21. sep 2009

odpadla mi skrutka z kocika, neviem kedy ani kde, tak som dala druhu manzelovi a poslala ho do baumaxu hladat 🙂
som zvedava ci pride este dnes domov 😀 😀

leniccka
21. sep 2009

ideme sa nacickat,
paaaa

traktor
21. sep 2009

Ahojte my na lyzicku do mliecka 😉 , a maltofer berieme tiez v kvapkch a chuti mu to....len mne*nechuti* ten smrad potom a ta farba v tej plienke 😅

inneska
21. sep 2009

leni...len aby neodpásol aj tú druhú skrutku 😀 a kočík sa nerozpadol ?? 😀 😀

inneska
21. sep 2009

ideme aj mi cucnúť...

reilyy
21. sep 2009

leni 😀 musim pochvalit haro tvojej malej, je fakt cool 😀 😀 aj medvedik zlatunky 😅

nina41
21. sep 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂

my sme dnes boli na kardiologii ,maly ma šelest o rok na kontrolu,ja som bola na hematologii,musim sa objednať na endokrinologiu.

reilyy
21. sep 2009

turne po doktoroch? 🙂

inneska
21. sep 2009

okupaný a papáme 🙂

nina...tak hádam je všetko ok 😉

reilyy
21. sep 2009

ozik, oslavenkyniam gratulko 😉 a brin k zajtrajsim, bo urco zabudnem 😅 hlava ementalova

traktor
21. sep 2009

cauky cauky, tak som dosla s posty zlikvidovana ze az ,,,peso taku dialku.....chudak moje kila....tak som im trosku dolozila....som schrumala tie keksiky co som piekla....som nechcela, ale co, bola by mi v zime zima, ..no skratka musela som 😀 😀 😀

traktor
21. sep 2009

a mame krasnu hrazdicku, matej sa pri nejvykecal ze az...hned aj zalomil a nestihla som ani okupat, tak isiel spat na prasiatko.....kroch, kroch 😀

nina41
21. sep 2009

Rei boli sme doobeda aj poobede,
Inneska robili mu rengen,ekg aj ultrazvuk,predsiene nema ešte spojene,ty ideš s Erikom v stedu??
Riško sa mi začal dvihať do sedu,pekne dviha aj hlavičku,prevracia sa z bruška na chrbatik 😵

monr
21. sep 2009

aj som zabudla pochváliť fotečky zo zrazu, dúfam, že nabudúce budem môcť aj ja.
a mňa čaká kardiológia a očná pre mňa aj malú. malej našli v očku niečo, tak ideme v stredu na kontrolný výter, ešte stále to nemá ok. a ja kardiológiu kvôli tlaku a očnú mám pocit, že ma bolieva hlava z očí, tak nech mi na to kukne, ale kedy, to netušim. nechcem zneužiť, keď ma berú prednostne s Miškou.

traktor
21. sep 2009

nina aj nas matko, dokyna povedala ze jeto skoro ze mu to nemam dovolit, no poruč mu, ked lezi tak dviha hlavku ako keby robil brusaky 😀 😀 😀

nina41
21. sep 2009

Traky ako daleko maš poštu??

traktor
21. sep 2009

mon tak nech vam to dobre dopadne 😉 , no nejk mam pocit ze sa tu premnozili rozne problemy, choroby....

traktor
21. sep 2009

v druhej dedine vyse 3 km tam a 3 nazad....alefuska v takom teple ako bolo dnes a pri mojom nabratom tele 😀 😀

inneska
21. sep 2009

nina...hej, ideme v stredu, som zvedavá 🙂 aj mne erik dvíha hlavičku, ako keby cvičil 😀

traky...a prečo to nemajú robiť??? 😕 😕 a ako tomu zabránim? 😒 tak potom kroch kroch odfoť 😀

traktor
21. sep 2009

akoze by nemali sediet , ze je to zataz pre chrbat...ale ked matejovi podas ruku on sa normalne odrazi a sedi....a ked ho dam lahnut tak sa snazi ..dviha hlavu / fakt akoby robil brusaky/, on strasne rad sedi..../ pst a ja mu to aj dovolim

inneska
21. sep 2009

mon...tak nech to miške čo najskôr prejde 😉 a 😉 so sebou na očné chod, z očí vie hlava bolievať 😠

traktor
21. sep 2009

ja sedim na posteli on pri mne a drzim ho za rucky ...on sa pritom tvari tak stastne ze ...zajtra odfotim, ten pohlad stoji zato 😀 😀

traktor
21. sep 2009

ano to mavam aj ja a mala by som nosit okulky do dialky....ak mas vadu zraku a neriesis to, tak si ich namaha sa prvy priznak je prave ta bolest hlavy

monr
21. sep 2009

kočky dík, veru, Miške by to už mohlo prejsť, sa jej to ťahá od pôrodnice.
a ja mám s tlakom problémy už zo 10 rokov, pred otehotnením sa mi to upravilo , ale už zas začal skákať. minule som mala 170/120. 😀
inn, s &erikom ideš na kardio, však?

inneska
21. sep 2009

traky...tak pšt, aj ja to robím 😀 😀 pre zmenu polohy ho občas posadím 😝 mne to erik robí ked idem kojiť..zoberiem ho na ruky a už hlavu dvíha 😀

monr
21. sep 2009

traki, ja nosím okuliare, už od 95-teho mám tie isté dioptrie, ale začínam mať pocit, že sú mi silné, musím skočiť, nech mi to premerá.
traki, tak šup na okuliare. 😉

traktor
21. sep 2009

in tak je zvedavy ako kazdy spravny chlap, ved kedy az ich bude mat tak blizko.... 😀 😀 😀

traktor
21. sep 2009

to treba k tomu nejaky papier ci staci ist rovno k ocnemu, ciako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre