Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

leniccka
4. okt 2009

nina, na facebooku baby farmarcia, ale ja nie... bo mi to dako nejde ☹

jennna
4. okt 2009

ahojky kočulky....

júj..ja si nemôžem pomôcť, ale mne ten FB príde riadne od veci....to je len môj názor!!!

ako sa máte, čo nové,????

Naša Dianôčka kakušká už každý deň... 🙂
Posledné tri dni je nejaká umrnčaná...nechce byť ani v autosedačke a od kedy ju teplejšie oblikam, ani v kočíku veľmi...mrnčí a mrnčí.....a dnes sa nejak pogrckáva dosť veľmi.....

do rána už riadne kosy..čo??? My si už prikurujeme...

ani3012
4. okt 2009

jenka ahoj !
Ten FB je len na zábavu.
To je Dobre,že sa Dianke trávenie už umúdrilo,aj my to už máme lepšie.A za to obliekanie: Aj Evke sa to nepáčilo,tak asi to naozaj nieje moc pohodlné.Keď som jej dala overalík,tak som ju držakla v jednej ruke a to dieťa tam bolo tak vystužené,že som ju ani do autosedačky nemohla prispôsobiť. 😀
A mne ani nevadí chladnejšie počasie,aspoň sa lepšie spí,ako cez to leto.Mne teda nevadili ani horká,ale teraz je to lepšie.Soplíky deťom ustupujú,tak som rada.
Vo štvrtok ideme do BA tak skočim pozrieť aj na tie bodynká, či majú pre malú. Som zistila,že čo máme,tak mjú všité obrázky a malej to nerobí dobre na kožu.

lucim
4. okt 2009

superstaaaaaaaaaaaar baby, kto pozera? 😵 😵 😵

jennna
4. okt 2009

jááááááááááááááááá

inneska
4. okt 2009

T prepol na joj na ostrov smrti....

nina41
4. okt 2009

baby doktorka mi dala antibiotika Azithromycin Sandoz,v letaku sa piše ,že počas kojenia sa nesmu brať,neviem čo robiť.

vendulacky
4. okt 2009

ahoj, já taky koukám a farmařím🙂

jenn, mně emuš taky kadí každej sama, je to moje šikulka (tak dlouho jí máma tahala na záchod a předváděla jí kadění, až se to naučila 😀 😀 )
Jinak jenn, mně poslední dny taky nezvykle hodně blinkala, začíná sama zvedat hlavu do sedu!!, hlavně když je v polosedu a tlačí si asi na žaludek, takže dávám pozor, abych jí nemačkala bříško, třeba když jí mám na klíně a je to lepší

inneska
4. okt 2009

ven...presne, ked erik začne robiť brušáky tak vygrckáva 😀

nina...a vravela si dr, že kojíš? 😕

nina41
4. okt 2009

Inn ano vravela aj som jej potom ešte volala,ked som prečitala letak,povedala ,že môžem ich brať,v sobotu mi rezali dasno mam zapal, ☹

lucim
4. okt 2009

nina mozno prechadzaju trosku do materskeho mlieka ale tato latka sa dava aj babatkam, ak maju infekt, nemusis sa bat, ze by mu to uskodilo . idem pozriet, co sa v tom letaku pise....

tie baby superstarove su tusim lepsie ako chlapi.

jennna
4. okt 2009

ahojky..už ste sa zliezli, ked odchádam....

no aj dianka sa už ťahá do sedu.....aj z ľahu...len tak čaká, kedy ju chytím za rúčky....

dnes toho grckania bolo dosť....ale som jej ani veľi nedávala gastrotuss....potom som dala a hned sa ukľudnila chudiatko....

prajem vám dievčatá dobrú nôcku, škoda, že tu nie ste viac cez deň...alebo ako na just...práve ked som tu ja.... 😀

nina41
4. okt 2009

lu su tri tabletky v krabičke a su -500mg,jednu mam denne

inneska
4. okt 2009

jennka...bola krásna nedeľa 😉 príjemnú dobrú nocku 😉

vendulacky
4. okt 2009

nina, lucimka ti určitě dobře poradí, ještě že jí máme, naší lékárnici🙂

jenn, tak nechod tak brzo psát, si horší jak moje babka 😀 😀 Ale popravdě, já mám docela dost za poslední dny, chodím spát furt po 12 a ne a ne to dospat...

Jinak na farmě nemám do čeho píchnout, korunek na nějaký velký nákupy málo, přiživená na ribbonech už jsem, zaseto mám, očesáno, podojeno taky a očučené sousedské pidifarmy (viď lucim) taky...(to tahneš vo štok!!)

Já si snad půjdu uvelebit na gauč a nechám se usnout🙂

lucim
4. okt 2009

nina, naozaj som nasla v informaciach, ze by sa nemalo dojcit .. alev originalnom lieku pisu, ze podavanie lieku sa ma zvazit, len ak je to nevyhnutne. a malinkym detom sa tento liek dava v sirupovej forme.
a tie veci o moznej hnacke dietata - no co uz, treba s nou ratat.

lucim
4. okt 2009

ven to o farme mi musis prelozit do ludskej reci ..- co je tahnes vo stok?

lucim
4. okt 2009

jenn tu uz nie je a tak by som si s nou skecla o tom, ako sa nam bejbinka tahaju do sedu 🙂 Aj matko by to robil furt, len mu to nechceme casto dopriavat. ale proste to miluje, chce mat vyhlad, dnes som ho na spanok supla do zavinky, tak aj o nu sa chcel tahat hore, zlaticko, srandovny bol. 😵

a teraz nas trapili prdiky, tak vrestal o 106, sme vyriahli rr a snad uz zaspi aspon na 3 hodinky . to bude asi z tych hrusiek, co som chrumala popri vareni vyzivky. sa im nedalo odolat.

blani2
4. okt 2009

Dobrý večer 😎 😎 😎

přidávám se k příznivkyním superstar 🙂 Koukám, že tady to stále frčí. A co ty farmy. Babulky, jak to zvládáte? Já farmařím kolem prcka, domácnosti a zbytku naší véééééélké rodiny.

Jinak v pátek u nás byla sestřenka, co cvičí Vojtovu metodu, zkouknout svého synovce. A zjistli jsme, že jsme trochu lenoši. Sice paseme jako o život, ale vše taháme zadními svaly krku 😕 Ukázala mi pár cviků na posílení přední skupiny svalů a jak jsme se dostali k poloze budhy, tak se malý vzteky tak rozeřval, že nešel asi hodinu utišit. Chudák, hladový, unavený a my ho tak rozrušili ☹ . No ale každopádně od víkendu začala tvrdá škola cvičení 😵 😵 😵 My to doženééém 🙂

a co vaše kuřátka, koukám, že tady už se pomalu posazujeme 😕 😉

lucim
4. okt 2009

ahoj blaniiiiiiiiiiiiii
a to ja amater ako zistim, ci moj synacik pouziva spravne svalove partie????

inneska
4. okt 2009

lu..aj erik sa už stále dvíha, hlavne ked ideme kojiť a položím si ho na kolená, takzdvihne hlavu a už brušákuje 😀 a dnes sa prvý krát 2x za sebou pretočil z chrbátika na bruško 😵 😵

blani..a ako to zistila?? 😕

nina41
4. okt 2009

lu dakujem,

blani2
4. okt 2009

🙂 pokud břušákujete, tak je vše, jak má být 😵 Malý pase koníčky stylem, že má ještě stále ruce v pěst a hodně pod sebou. Má hodně zatlé zadní svaly. A když se tahá v poloze na zádech za ruce, tak hlava plandá vzad. Ani náznak přitažení hlavičky. Musíme víc posilovat na břoušku. Malý si tu polohu vůbec neužívá, rozčiluje se jako o život. Musím zatnout a vydržet 🙂

Inn, Eriček je šikulka 😵 😵 😵

lucim
4. okt 2009

nina, hlavne nech sa ti to rychlo vylieci. 🙂

blani2
4. okt 2009

Ty baby se jaksi horší, co? myslím superstar 😎

blani2
4. okt 2009

Luci, krásné pasko foto 🙂 Ještě jsem neměla příležitost pochválit mezi čtyřma očima 😵

lucim
4. okt 2009

blani nooo, zacali super a teraz to nejak klesa ... uvidime, co bude dalej 😉
tato som zvedava ako bude ..
a dakujeeeem

lucim
4. okt 2009

inn mam toho cerveneho ribbona, sup po mince 🙂 aj ostatneeee

blani2
4. okt 2009

Lucim a co Matýsek, jak se mu daří?

lucim
4. okt 2009

matysek sa ma fajn, koliky su hadam definitivne prec, stale sa rehoce, coraz viac dzavoce, mava hrackou, uz sa ju snazi aj chytat. potrebuje nasu pritomnost, aby mal komu ukazovat, co vie, sme stastni a dojati fakt kazdy den. 😉 asi ako vy tu vsetci, ze? 😉 a co kamarat kubicek?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre