Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
16. okt 2009

traky fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjj 😀 ja idem spat, len som mrkla ze mam povedat fuj, ani neviem k comu, ale ked som bola vyzvana tak verim ze sa prilezitost nasla 😝 😉 brunkuuuuuuuu

jennna
16. okt 2009

traky...vďaka za radu!!! kamarátkin malý sa tak "zachádza" od plaču, že až grcká...a to už ide mať tri roky...chudiatko...

inka.....to od ani bolo asi pre mňa....ja som to pochopila hned , ale nebola som si istá, čo ste písali skôr...lebo pozadu už nečítam...

traktor
16. okt 2009

jeeeeeeeeeeej dnes budem dobre spat, ste zlate, dakujem za to fuj... 😀 😀 😀 😀

jennna
16. okt 2009

ktorá je tehotná???? 😕 😅 😀

traktor
16. okt 2009

rius in bude mat hned naraz 4 icky..naco robit , rodit po jednom...ved to by potom dlho trvalo, kym by si vyskusala tu tortu v takych velkych davkach..... 😀 😀 😀 😀

traktor
16. okt 2009

rei dobru, jennn hlavne je ze viete komu to ani pisala 😀

inneska
16. okt 2009

to bolo keby som mala 4 deti 😀 😀 zase chytáte za slovíčka?? 😀 😀

jenn...traky čaká 5 😀

traktor
16. okt 2009

in keby teraz vosiel moj mm a kukol by na obrazovku ta ho prekoti..... 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
16. okt 2009

jennka...no šak som rozmýšlala, že kedy som niečo k tejto téme písala 😝 jenn a inn sú velmi podobné mená 😀

ja si na odskúšanie radšej požičiam deti od susedov, aby som ich mohla potom vrátiť 😀

traktor
16. okt 2009

ja uz mam 5 simonka, miska, patko, matko a mm 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
16. okt 2009

tak tak in radsej neskusaj a pozicaj, uvidis..... 😀 😀 😀

inneska
16. okt 2009

chlapi sa napočítajú, tí sú deti sami o sebe 😀

inneska
16. okt 2009

ja by som možno aj brala 4, ale mm by sa nenechal ukecať 😀

jennna
16. okt 2009

traki...vy máte 4mesiačiky?? gratulujem.... a môj mm je rovno za 5 detí... 😠 😠 😠 😀

nina41
16. okt 2009

inn diky a pochopila som 😵
jenn a kedy sa jej maly zachadza,ja som mojich postrašila ,vždy ked sa zašiel otvorila som balkon ,že pôjde tam hned ho to prebralo,ale najhoršie bolo ked sa zašiel vonku

jennna
16. okt 2009

čo sa týka ďaľšieho bábätka... ja mám dosť strach z tehotenstva... ☹ 😕

traktor
16. okt 2009

jennn dakujemeeee...to to leti.....uz budeme o chvilku liezt... 😉

traktor
16. okt 2009

in vsak na jednu supu........ 😀 😀

traktor
16. okt 2009

jennn aj ja som mala s kazdeho tehu strach a to teraz fakt myslim vazne....ale ked to uz pride do finale, zas na vsetko zabudnes a kedti daju drobceka, zivot zas ide akosi lahsie, krajsie.... 😵 😵 😵

inneska
16. okt 2009

jennka...to ti verím, že máš strach...ja som mala v pohode, tak by som šla do toho znova 😵

jennna
16. okt 2009

nina... ako každé dieťa... asi ked nie je po jeho vôly... alebo ked mu je smutno za mamičkou či oteckom, ked odchádzajú z domu.... ked ho karhajú a on cíti krivdu... atď

dúfam, že ja sa toho nedožijem.... ale Dianka tiež plače štýlom... že bez varovania a až tak, že nestíha nadýchnuť... moje chudiatko.... mám pocit, že je plačlivejšia od toho očkovania do nožičiek.... dovtedy sme ani nevedeli, že vie plakať.... tá bude mať takú traumu z ambulancie... najprv jej tam vytláčali pliecko.. plač.. očkovanie.. plač.. a teraz tam máme prísť na ďaľšie očkovanie....
chcela som jej dať aj prepichnúť ušká na naušničky... ale sa bojím.. za ňu

lucia32
16. okt 2009

jééé, Matkovi všetko najlepšie k 4 mesiačikom...ja čakám na aloe 😝

nina41
16. okt 2009

ja som mala pri každom strach z pôrodu,,

traktor
16. okt 2009

in nieco tibrani?...nie, uzi si teraz ericka, odpocin si a ked to pride tak to pride... 😵 😵 😵 😵

traktor
16. okt 2009

luci dakujeeeeem 😵 😵

jennna
16. okt 2009

!!!!!!! len pre silné žalúdky !!!!! ja mám strach z tohoto... pamätáte,?? https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nina41
16. okt 2009

jenn ale nesmie byť dlho bez kysliku,lebo potom nema ani mozog dosť kyslika,ja som kvoli tomu bola aj na neurologii zo synom ,ked bol maly,

traktor
16. okt 2009

jennn ak chces nausnicky tak cim skor,babo na to skoro zabudne...vecsie dietatko uz tazsie, potom fakt bude mat stres z doktora.... 😉

jennna
16. okt 2009

ved toho sa obávam ninuš... dúfam, že to nebude horšie!!! ja ju hned na ručičky a uľuľkám si ju...

inneska
16. okt 2009

lu..ja čakám na 23,30 😝 ryža a jahody 😀

jennka...ja som rada, že nemám dievčatko už len kôli prepichovaniu...pri očkovaní, mi prvý krát erik plakal tak riadne...inak nie...našťastie ani teraz neplačkáva...

traky, ja som maťkovi gratulkovala?? 😕 marí sa mi že hej, ale pre istotu ešte raz....všetkoooooooooooooo naaaaaaaaaaaaaj 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre