Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
29. nov 2009

Josi zajtra ho idem dať k babke,len najhoršie je ,že snikym nechce byť

traktor
29. nov 2009

majka no si sikovna gazdina....ze sme radi ze ta budeme mat v rodine 😀 😀 😵

nina41
29. nov 2009

Traky diky,a ake kolače pečieš na vianoce??

josifek
29. nov 2009

Ninuška neboj zvykne si a bude v pohodě tu jde jen o zvyk 😉 😉 😉 a babička bude rozmazlovat 😵 😵 😵 😵
Lucia dobroooooou nocinku a sladké snílečky 😉

majkas
29. nov 2009

nina 😉

som zvedava jak to u nas dopadne ked budeme prvykrat papat hustu stravu 🙂 sme sa rozhodli ze dame malej na stedry vecer prvykrat mrkvicku, aj ked jej budu este 4 dni chybat do 6 mesiacikov ale sak aj ona musi mat stedru veceru 😎

nina41
29. nov 2009

Josi dufam,že si zvykne, 😉

josifek
29. nov 2009

Ninuška zvykne kukni na Karamelku celý víkend byla s babinkou a krom jídla mě vůbec nepostrádala 😝
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

nina41
29. nov 2009

Josi,ked Riško nechcel ani mliečko čo som mu odstriekala,ani kašu,len plačkal.

josifek
29. nov 2009

tak to je neštěstí to je pak horší ☹
Kukněte co syn objednal pro Karamelku k vánocůůůůůůům 😉
http://www.hastrmanek.cz/detail/boby-a-klouzaky...

traktor
29. nov 2009

nina ja peciem velmi vela, budu kokosove gulky, vanilkove rozky, taliansky kremes, kysnute kolace / skoricove, jablkove, cokoladove/, karamelove na oblatke, capucino keksy, sexardy, mrkvove satocky, suhajdy,linecke kolieska a slane z listkoveho cesta a 2 vianocny den peciemtortu / bananovu a jahdovu/ 🙂 a ti poviem, furt im je malo a su jak hlisty.... 😀 😀 😀

majkas
29. nov 2009

traky tak napec aj pre nas a posli uz ked budes v takom svungu 🙂

josi super vecicka. keby sme boli u nas na vychode tak by sa to aj zislo ale tu v BA si snehu neuzijeme skoro vobec

traktor
29. nov 2009

a matka sa nechystam dokrmovat, zatial mu to staci, je okruhly, mozno pockame ako pri patkovi a zacneme okolo 8 mesiaca, teda...ak mu to bude stacit a nebude si pytat viac...zatial staci, tak nic neriesim.... 🙂

traktor
29. nov 2009

no u nas je to tak ze mm sa venuje detom / ved co mu ine aj zostava 😀 😀 😀 / a ja sa tesim vypekanim/ to ja rada 😉 /len teraz si budem odskakovat na kojenie... 😀 😉

traktor
29. nov 2009

majka poslem i po pstrosovi? bo holubok by to neodniesol.... 😀 😀 😀

nina41
29. nov 2009

Traky a ten taliansky kremeš je aky??Ja z kokosu nepečiem nič,mam alergiu,ale taku čo mi opucha hrdlo,, 😠

josifek
29. nov 2009

Jdu hají sluníčka zítra mě zas čeká práce v práci. Krásné snílečky všem a sladké spinuškánííííííí cmuky všem mimiskům co jěště nespinkajíííííí 😵 😵 😵 😵

traktor
29. nov 2009

tak miesto kokosu mozes dat orechy, cokoladu.../ 1 detske piskoty pomelieme , pridame 10dkg kokos / orechy../, 3 lyzicky kakao, premiesame, do hrnca dame varit 1 a pol dcl vody, 4 pol. lyzice praskovy cukor, 1 vanilku, 5 dkg masla. hned ako zovrie odstavime, nalejeme na piskoty a poriadne premiesame. robime gulky ktore obalujeme v kokose / orechu, cokolade....../ do gulky mozeme ale nemusime mozu byt aj ciste pridat oriesok alebo koliesko bananu.no a samozrejme ja to robim z dvojitej a niekedy aj z trojitej davky, pretoze to moze aj postat... 😉

traktor
29. nov 2009

taliansky kremes to je - 1. cesto - listkove cesto - 2 . cesto - 5 vajec, 200g praskovy cukor, 4 pol. lyzice polohrubej muky,80 g mletych orechov, 1 prasok do peciva - plnka - 0,5 l mlieka , 5 pol. lyzic hladkej muky, 250 g masla / palmarin..../, 150g praskovy cukor, 1 vanilka -----listkove cesto rozdelime na polovicu, vyvalkame a na obratenom plechu upecieme 2 platy. 5 zltok vymiesame s cukroma postupne zapracujeme orechy, muku s praskom do peciva, tuhy sneh z bielkov a. cesto upecieme na pechu ktory vystelieme mastnym papierom. plnka- z mlieka , hladkej muky a vanilky uvarime hustu kasu. vychladenu zmiesame s maslom a praskovym cukrom. najprv dame listkove cesto , na to polovicu plnky na to orechove cesto, druhu polovicu plnky a listkove cesto....mnamky, mnam a dobru chut

traktor
29. nov 2009

mrkvove satocky- 15 dkg surova mrkva, 30dkg polohruba muka, 1 prasok do peciva, 25 dkg palmarin- mrkvu nastruhame a pridame ostatne suroviny. vypracujeme cesto. narezeme si pirohy ktore plnime lekvarom / najlepsi je slivkovy/. dame na plech a upecieme. este horce obalujeme v zmesy praskoveho cukru s vanilkou. vyborny rychly kolac a garantujem , ze mrkvu neucitite...a ze sa po nom len tak zaprasi.... 😉

majkas
29. nov 2009

idem aj ja spinkat

receptiky ulozim zajtra

pap a dobru nocku vsetkym

traktor
29. nov 2009

nina majka dobru noc 🙂 😵

nina41
29. nov 2009

Traky vyskušam,ja som vždy na vianoce piekla medovy kremeš,ale vyskušam tvoje recepty,plnku som vždy robila zo zlatych klasov 🙂 idem si lahnuť,dobru noc 😵

traktor
29. nov 2009

teda josi a majka 😀 a ked isla aj nina tak aj nina dobru noc 😀 🙂

traktor
29. nov 2009

tak som ta ulozila skor 😀 😀 tak dobru noc 😉

traktor
29. nov 2009

tu plnku z kremesa robim casto / obmienam tiez s tou z pudingu/ urobim piskotove cesto potriem lekvarom na to plnku a posypem grankom.../ alebo dam na plech alobal a nanho dam nakrajane jablcka, posypem skoricou, vylejem na to piskotove cesto, upeciem, po upeceni obratim cesto tak aby jablcka boli hore , dam plnku , posypem grankom

lucim
29. nov 2009

traky a teba mam ulozis spat ja? 😉

kochanski
29. nov 2009

téda, tady se peče o 106 🙂

je tu ještě někdo, nebo šli všichni hají 😅 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre