Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

wydata
7. dec 2009

no problem s usinanim je aj nam dobre znami...
iba a len na prse alebo veeeeelice malo kedy na rukach no a ked ideme vonka tak kocik zberie skoro na 99 prc...
inn ja u zubisky hanbu asi robim vzdy popravde bo ja som ooooooooooooobrovitaaaaaaansky strachoprd 😉
i

ani3012
7. dec 2009

bat
ale Evka je nedonosenec a potrebuje viac spánku a navyše dostáva od narodenia UM takže spí viac ako niektorí rovesníci

ani3012
7. dec 2009

wydata
ale určite si zubárovi nevyrazila vŕtačku z ruky,že? 😀 😀 😀
To ja nie,to moja sestra
No a Evka sa zobudila a blaboce.O jednej má papať.Tak čaute 😲

ani3012
7. dec 2009

inak tu tabuľku so spánkom si dám vytlačiť a Evke k postieľke,aby vedela,kedy má byť večierka. 😀 😉

wydata
7. dec 2009

ani divis sa mozno ale hej a na lici som mala jazvu asi rok...bo ma strajchla zapnuta a s tym ze sa mi zalomil vrtak pod zubom....ja som tazky pripad....odvtedy ma bez injekcie nerobi...
ja osobne niesom moc velkym zastancom hodinkovej vychovy a nejakeho skalopevneho rezimu...
od mala chodime po doktoroch a kade tade a to vo mne vytvorilo a aj v malej take cosi ze spime ked sa da a chce 😉
nic nasilu a funguje to...
okrem toho ze sa kupeme o siedmej cca skoro vzdy tak nic sa nerobi na hodinky...
ono sa to asi ani neda ked ix krat do tyzdna chodime cvicit koly torticolis co mame na krciku a inym navstevam a lekarskym prehliadkam...
malinka mi spinka pekne a ked sme bez tychto vselijakych vymyslanic tak chodime vonka od deviatej do jedenastej a od tretej do piatej...

battole
7. dec 2009

ani: s tou tabulkou asi urobim to iste, aby Sartlotka vedela kedy co a ako 😀

baby dik za rady...

jennna
7. dec 2009

ahojte..píšem z tajného PC... 😀 ...stále svoj nemám..mám veľkú obavu, že je pokazený natoľko, že dúfam, že neprídem o všetky fotky Dianky.... ☹

prispievam k téme pravidelný spánok..u nás to tak nejak fungíruje....až na to, že ja ju dosť často dávam do postieľky spaciu...lebo ona zaspí na cecíčku pri papaní...večer teda vždy....a cez deň je aj hore....a zaspí sama

akurát, že v noci začala častejšie pýtať papať...stane sa, že je to dva krát, ale sú noci , ked aj štyri krát

lucia32
7. dec 2009

čaute žienky
🙂

lucia32
7. dec 2009

My spinkáme všelijako, ale v podstate 4x za deň a večer ako sa jej zadarí...okolo 7, alebo aj pol 10...2-3x pipi v noci a budíček okolo 6, pol7 😝 😀 Málokedy zaspí sama od seba, väčšinou kočiar, v extrémnych prípadoch ruky 🙂

ani3012
7. dec 2009

no Evička už zase spí. Bola hore 40 minút aj s jedením.Ale to asi aj to počasie tak na ňu vplýva.Veď to vyzerá,akoby bolo už šesť hodín.

ani3012
7. dec 2009

už mám zase vyšší tlak! 😠
Tak si predstavte,že jednu maminu baby chvália,že je pekná a nájde si iného chlapa a že môže mať na každom prste jedného a ta krava im napísala,že :
holky, a kdyz teda danfal muze mit na kazdem prste alespon jednoho chlapa, tak proc ho teda nema..???
no není koza?

lucia32
7. dec 2009

ani, však si flegma, nevytáčaj sa...ukáž jej všetkých 5 😝

ani3012
7. dec 2009

ale nie,ja s ňou nemám nič,ale keď útočí na chudák babu. Jedny sa ju snažia potešiť a druhá to cele rozbije.A navyše ma sprosté názory. A ja flegmatik nie som.To sa mi len ako vtip páčilo

lucia32
7. dec 2009

No joooo, ale aj také ..... existujú...treba sa nad nich povzniesť 😝

wydata
7. dec 2009

ajojte tak uz sme tu z vyletu 😝
zubarku sme zvladli bez vacsej ujmy, mala sice zaspinkala o 11 stej a zobudkala sa o 13:30 potom sa napapkala a zase hajala a kedze sa dnes zobudila o desiatej skoro tak prespala skoro cely den a som velice zvedavko ze co budeme robit v noci...
mne nastastie nic nerobila zubisa len mi obrusila osmicku ktorou som si do lica vyrila dekubit...a do opacneho dasna dieru az na kost ☹ ☹ 😅
ale aspon mam uz pokoj a zasa v januari...

jennna
7. dec 2009

babule...dnes je tu nejako mrtvo...

nám tento týždeň zrušili plávanie z dôvodu nálezu kyseliny močovej v bazéne...sme sa tak tešlili na člupy člupy..a teraz nič...

lucim
7. dec 2009

dobry vecer, dnes sme boli v praci, matko pomahal vykladat lieky, rehnil sa a bola nas tam pozriet aj jeho doktorka. 🙂 mojej mamine obed navaril tatinko - granadyr, aj mne nechali. mnam. boli sme dlhsie ako sme planovali, ale to len vynimocne. zajtra len do obeda, potom ideme plavat.
teraz sme si to doma vynahradili, som sa s matkom vyblaznila, az som ho unavila, sladko spinka, cukrik moj.

ste tu riesili spanok? noooo, my mame nepravidelno pravidelny, jedine co plati, ze je to nocny motyl. 😉 ale tie zasady, co su pisane vyssie, vlastne dodrziavame.

ani3012
7. dec 2009

jennka ale aspoň máš istotu,že keď sa tam Dianka čľapká,tak je určite čistá voda,keď vás tam pustia.

ani3012
7. dec 2009

Policie přijede k autonehodě a musí zapsat protokol.
Tak píše: Ruka v přikopě, noha v příkopě, hlava na pol_ ..
Hoši jak se píše na poli? s měkkým nebo tvrdým I?
oni neví tak policajt kopne do hlavy a píše: Hlava v příkopě...

lucim
7. dec 2009

jenn niekto sa vam vycurkal do bazenu? 🙂
ani, brrrrrr 😀

jennna
7. dec 2009

no asik áno....z rána tam chodia škôlkári...tomu sa asi nedá zabrániť....

jennna
7. dec 2009

chcela som sa vás opýtať...chcela som kúpiť kúpacie vedierko, ale dosť často čítam, že je to do 6mesiacov....dá sa zohnať aj väčšie??? do vaničky sa zmestíme už len obuvákom...

lucim
7. dec 2009

jenn ja som citala, ze to je do roka, ale neviem, aky to ma objem ... na mmb toho moc nie je .

nina41
7. dec 2009

Ahojte 😵
Dnes som bola na kardiologii s kubkom aj s maťkom,jurkovi dali dole dlahu ,ešte mame isť 23.12 na kontrolu 😉

hathor1231
7. dec 2009

ahojte.
pozrite do albumu na disneyho 😀 😀 😀

zaba2707
7. dec 2009

ahojte kocky, tak sa dnes konecne hlasim. Noc bola katastrofalna horsia este nebola kazdu pol hodku revy nenormalne ... ja som nevladala tak s fifom vzdy ked sa rozreval bol mm. ja som fakt bola ko. vzdy som reagovala ked plakal ale bolo fajn ze mm hned skocil k nemu a robil co bolo v jeho silach.

rano sme naklusali k dokine, takze predpisala nam Nutrilon Comfort, na 7 dni dva krat denne Biogaiu po 5 kvapiek, 4x denne mame dat sabsimplex a kazdy druhy den polovicku bkomplexu a vo stvrtok si zavolame ci sa zlepsilo dnes cez den este mrnkoceme ale vyzera to byt o nieco lepsie ... uvidime ako bude v noci, zatial este nebuvame ideme papat o chvilu natlacime sa tymi liecikmi co kazala dokina a budeme sledovat

lusia_99
7. dec 2009

ahoj kocky
hat 😀 vystizné
zabka dufam ze tie lieky zaberu a fifovi bude po nich lepsie ty uz nedavas svoje mliecko vobec???
aj Misko je chory vlastne vsetci sme chorí krizovy rezim doma ja sa drzim aasi najlepsie ale citim ze to lezie aj na mna 🙄
misko berie duracef, ambrobene tak mi kasle chudatko malinke ☹ aj sopliky ma tak sa zlosti pri papkani 😖
dufam ze mu lieky skoro zaberu vsetky choroby heš,heš od nas 😠

zaba2707
7. dec 2009

ahoj lusi, davam mu aj moje odsavam a papa ho z flase ale 2x za den dostava nutrilon, lebo mojeho uz toko nemam ☹

zaba2707
7. dec 2009

a rychlo sa uzddravte nech ste v pohodicke

lusia_99
7. dec 2009

zabi dakujeme a kolko fifo vypije?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre