Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
14. apr 2010

zmurka ta neznas ze salene ludze maju v zivote sicko lahsie...sicko stihnu 😀 😀 😀

lucim
14. apr 2010

traky heheheheehe 😀 😀 😀

zmurkaz
14. apr 2010

😀 😀 😀 😀

nykyta
14. apr 2010

sevzuz tak som sa dockala 😀 😀 😀 😀 😀 tak mozeme vymenit straz.ja snad ani neodidem 🙄 🙄 🙄 no co ved je tu super.ja asi musim vyprchat ako gafor-potom naozaj budem off.

traktor
14. apr 2010

sev vitaj v klube hanblivych 🙂

traktor
14. apr 2010

ja odpadnem..tu bundu nikto nepotvrdil a ja som ju kupila za 10 eur...a tu bola za 5 😅

zmurkaz
14. apr 2010

to neva ... bude dobrá aj za 10 😅

lucim
14. apr 2010

jaj som vam ani nenapisala, co mi vcera volal do prace drahy, ked strazil maleho. ... ze polozil ho do postele, on si tam len tak jemne rozpraval k rucickam a nechal ho tam .... potom pocul zase nejaky vesely zvuk - a to matko uz stal pri posteli a siel mu oproti ... som skoro zinfarktovala, 😕 a on, ze aky je sikovny 😅 ..... no, na poobedny spanok ho uz vazne uspal a chodil okukavat, zajtra namontuje na postielku mrezu. 😉

nas uz hanbenie zase preslo.

zmurkaz
14. apr 2010

lucim - by som asi tiež zinfarktovala! 😅

sevzuz
14. apr 2010

uz nie som inkognito, len neviem ci mi to prejde ta fotka🙂
a lucim a to si normalne vykracoval?

zmurkaz
14. apr 2010

zuziii - šak sa nepodobáš :(

lucim
14. apr 2010

zmur, som ti chcela napisat ... ja mam v plane pri tom odstavovani prsa prejst postupne na UM ... chutit mu chuti, ked sa mu chce, tak ho aj vypije, uz mame oskusane. len este neviem, kedy to bude, este nema rok, moj ciel bol jasny, kojim do roka, uvidime, ci budu aj nejake kojo-nadcasy. 🙂

zmurkaz
14. apr 2010

môj cieľ je do dvoch ... sa mi to zdá jednoduchšie a môžem hneď prejsť na kravské - mne z umeláča - keď som dávala do kaší Jurko vracal 😒 . A aj tak kvôli tým mojim "neduhom" mi odporúčajú tie 2 roky ....

lucim
14. apr 2010

zuz, tusim ma byt tvoja hlava vacsia ako lukaskova 🙂 a fakt sa nepodobas? 😕
a matko sa prechadzal popri posteli a k tatovi vystieral ruku, ako prisiel. 😉 proste z rohu manzelskej presiel az na opacny kraj, cez zatarasy z paplonov, zliezol z nej tak ako sa ma, na nozky a isiel dalej . 🙂

zmurkaz
14. apr 2010

no Maťko si ide presne za svojim cieľom 😵 😵 😵 😵

Dohovie čo Inn - čo Eriček ☹

lucim
14. apr 2010

a este musim dnes matka pochvalit, sak kto iny by ho mal 😵 - konecne pochopil, ze hačíííí nie je za trest, a ze to dokaze urobit aj sam, len nam to zrychlilo presuny po byte. tento tyzden vas behacov dohnal, nestihame z neho zasnut, ako sebaisto sa stavia, sada si, presuva sa , uz nepotrebuje ziadne uchytky, len sa pridrzi o rovnu stenu alebo skrinku, tak. 😵

lucim
14. apr 2010

eriiiiiiiiiik, nechaj maminu trosku pokonikovat a chod hajiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii , aj zuzka aj lukasko aj matkovia spinkajuuuuuuuuuuuuu 🙂

zmurkaz
14. apr 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
14. apr 2010

-teda na Maťkovu šikovnosť 😉

lucim
14. apr 2010

zmur dakujeme. 😵 😵 😵

sevzuz
14. apr 2010

no ktovie co je erickovi, ale tak asi mu naozaj lezie zubok, alebo by mohol mat taky zadny soplik ze by sa mu nedalo dychat cez nostek a s dudlikom sa mu neda ani cez pusku:-/

a lucim, mozem ja za to ze lukasko je taky velky???
ale inak som sa pobavila na tom ze co sme patorcata 😀 😀 😀 😀

a matko je sikovnicek 😉

pirinka
14. apr 2010

traky, já parené nerobím nikde, takže to asi proto 😅 . Já si to spletla s klasickými kynutými/kysnutými

jste mi připomněly, že musím konečně zapracovat na těch videjkách s naším malým torpédem. Je to až neuvěřitelný jak jeden den udělá dva nesmělé "krůčky" a druhý den už jí naháním po bytě 😅 . Ale sezení zatím nee

vendulacky
14. apr 2010

lu, když X. má tu jarní únavu taky 😀 😀 aspoň si nemáme co vyčítat 😅 ale snad se pochlapíme 😉

piri, šestá nemoc, to ještě může chytnout/ prodělat? Jsem myslela, že z toho už vyrostla.. 😅 a jinak jsem klidnější, že netyjátruje v noci sama, ne že bych vám to přála, ale aspoň vím, že se mi nemění dítě ve vampíra 😝

ty cácorka copatá mi taky pije krev, ale mám já chuť/čas vymenit za své aktuální foto? ...nojo, moc ne 😀 😀 do šrotu se mnou...

..musím do sprchy,, už se tam chystám hodinu...byly jsme na plavču a když jsme byly vykoupaný a vysauněný, tak mě vlastní dcéra počůrala....a já si tu stále hovím 😅

jinak matko šikovníček, emma zatím jen stojí a padá na hrany stolů a sbírá modřiny na hlavičce 😅

lucim
14. apr 2010

ale tym padom mi fakt koncia pokojne casy. 😝 do kedy bude treba byt dietatu stale za chrbtom a mat na nom oci, ruky , kríže a vsetko? kym nezacne chodit? ci este dlhsie?

inneska
14. apr 2010

my už pol hodinu reveme a nie a nie sa utíšiť...príde do polohy ležmo a je rev...odišla som na vecko, a odvtedy reveeeeeeeeeeee...ani prso nezaberá, už neviem čo s ním...aj sa začínam báť, ako budeme v ke spať...tak vypíname, zhasíname, snád zapsíme...

dobrú noc...

zmurkaz
14. apr 2010

vendul - ja že to len my máme s mužom ... ešte od zimy pozostatky 😀 😀 😀 😕 😨
lucim - tak to akurát začalo 😀 😀 😀
inn - nech sa čím skôr učučká ☹ 😢 😉

sevzuz
14. apr 2010

in drzim palce nech sa to zlepsi
a lucim ano koncia ti pekne casy teraz si chvilu budes nicit chrbatik ☹
ale tak na stretku nam ukazete aky ste sikovn

lucim
14. apr 2010

ven zlaticko, jarna unava ti uz prechadza, len ti o tom nedala vediet, vies? 😉 a co sa budes umyvat, to je panensky moc, to lieci. 😀
a modriny zbierame aj my, ale ra regeneracna schopnost deti ma fascinuje ... ja by som hrala vsetkymi farbami 2 tyzdne, on tam uz skoro nic nema.
piri, chcem vidiet videjko, straaaasne sa mi pacila tvoja mala, ked bola zaparkovana pod tou postielkou, tiez sikulka.
vsetci su tu naj naj naj uzasnejsi sikulkovia, najmilovanejsi. 🙂 😵 😵

zmurkaz
14. apr 2010

babulky - idem off .... ráno idem prvý krát s Jurkom aj malou do škôlky ... tak som zvedavko ako to dopadne 😅

Pa pa a neponocujte moc 😉

lucim
14. apr 2010

inn och moja, moji, dufam, ze sa erik skludny a zaspinka - od unavy, zlatko male, co ho asi trapi. myslim na vas. 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre