Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
15. apr 2010

jj pamatame..inak je v TT stretko v sobotu, ze prides ...

nika251
15. apr 2010

Brin- srandujes? S Tinkom je problem par km a nie TT. Ved bych cestou zosalela ale vdaka 😉 Ako sa inac mate? Co je so Zrnikom? Dufam ze sa uz maju lepsie

brinzulka
15. apr 2010
https://www.youtube.com/watch?v=BY2OFztWiuY


ze trochen slnka.....
nika...ja TI nepoviem, ja sem chodim sem-tam

zmurkaz
15. apr 2010

ahojky 😵 😵 😵 😵

nemám dočítané - ale:
Inn - a neskúsila si mu urobiť na látkovom kapesníku uzlík a to nech si žužle? (alebo na plienke ....) - ma dnes napadlo...

a cestu do škôlky sme zvládli bravúrne aj napriek tomu, že vynechal spoj 😠 a pršalo

a moje dieťa zistilo, že existuje aj iné ako mlikooooo 😨 😵 😵 😵 😵 včera obed: 2 lyžice príkrmu a večera tak isto 😵 😵 😵 , dnes desiata 1,5 dlhého kukuričného šulca 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a k1-5 nie je katica?

zmurkaz
15. apr 2010

brusi - peknáááá

ahoj nika

Inn... šak aj tepláky sú niečo 😉

Brin - prídeš k nám pozrieť prádlo -aj kopa na pranie, aj kopa na žehlenie .... 🙄 🙄 🙄 😠 😠

a idem pozrieť yt

zmurkaz
15. apr 2010

áááno - môž byc 😉

zmurkaz
15. apr 2010

no pecka - tak ja idem v daždi do škôlky aj z nej - a teraz neprší?!? 🙄 😀 😀 😀

a tu nikto - dieťa mi spí ....

brusinka.pusinka
15. apr 2010

Zmurky ahojky dík za pochvalu 😉 u nás prší celý den a večer svítí sluníčko 😀 😀 😀 😀 takže na prochajdu jdu s trekovou žlutou pláštěnkou , malá je zvyklá bít venku 😉

inneska
15. apr 2010

furt leje..a aj tak ideme von..už sme s babkou dohodnuté..

zmury..skúsim, ale neverím tomu, že to bude žužlať 😅 a nepoznáš zákon schválnosti?? 😀 a gratulka k papaniu 😵

riusik
15. apr 2010

ahojte
aj my chodime s igelitmi na sebe 😀

riusik
15. apr 2010

zmurka - daj pozor, aby sa ti zuzanka neprejedla 😉 inak, moje dieta papa pekne, sice nie velke porcie, ale je, ale tiez niekedy vymysla a ja nenutim, strcim nieco do ruky a ked chce je, ked nechce sa s tym hra, urobi z toho bordel a je spokojne.. a ja tiez 😎

brusinka.pusinka
15. apr 2010

Riusko u nás je obědový bordelík už standart 😀 😀 😀 😀 malá se snaží napodobovat jak ji krmím tak je jídlo všude 😀 😀 😀 Musím ji dát trochu do misky a ona zkouší nabírat a dávat do pusky a druhou ručkou zkoumá, já mezitím krmím no a pak ten bordel to je co závidět 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
15. apr 2010

brusi - u nás včera okolo 16:00 krááásne - a dnes? uvidíme....a máte dobrú výbavu 😉
Inn - dobre vyber tie rifláky 🙂 ... budem držať palec - aby aspoň niečo zabralo 😉
riuš - si mala vidieť to nič čo jedla predtým - toto sú gigantické dávky 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
15. apr 2010

Zmurky jj koupila jsem ji v Tatrách před mnoha roky a jsem ráda že ji mám teď s kočárkem je skvělá, a každej na mě čumí jak na zjevení bo vypadá jak bunda 😀

zmurkaz
15. apr 2010

No ja sa snažím - pri tých našich doterajších minilyžičôčkach bordel neurobiť- šak ani nie je z čoho 😀 😀 😀 😀 - ale mladá musí mať na hranie všetky farby lyžíc čo máme - takže klasickú, s oranžovou rúčkou , hnedú , žltú, ružovú, zelenú a s tým bordelííí... priebežne strká do pusy - vtedy jej tam šupsnem ten minikúsok tak potom sú všetky lyžice jak prasatá ... 😀 😀 😀 😀 ale teraz - normál že otvára pusu 😵 😵 😵 😵 😵 a slušne papá 😕 😉

brusinka.pusinka
15. apr 2010

Zmurky to je moc fajnnnnn 😉

zmurkaz
15. apr 2010

brusi - to si urobila dobrý obchod 😉

....a my sme už vyspaný 😠 😒

brusinka.pusinka
15. apr 2010

zmurky jo za 35 kč čepku novou nekoupíš 😀 😀 😀 😀 My spinkáme 😝

zmurkaz
15. apr 2010

a kam pôjdete?

brusinka.pusinka
15. apr 2010

Zmurky máme tady lesopark tak budeme courat tam a možná do města koupit kaše do zdravé výživky pohankovou a jáhlovou a kukuřičnou krupici 😀

zmurkaz
15. apr 2010

no to mňa čaká ísť pre Jurka ... tak na 12:00 .... to aby som šla medzi 11:30 a 11:45 😉

traktor
15. apr 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2009020 toto musim vyhrat bo uz som objednala aj klobuk 😀 ...http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7924979 a matko by tak mal 2 pekne letne supravicky, snoopy a toto...tak ked uz toto neprivola letooooooooooooo tak potom neviem 😀

traktor
15. apr 2010
zmurkaz
15. apr 2010

no vy budete feši!!!! 😉 -....ja som akurát zistila, že malá má furt to isté číslo - žá - 74 - podľa ušitia ... ale väčšina 74 je jej veľká ☹

traktor
15. apr 2010

baby ked chcem pustit na pc cd alebo pozriet si video, tak mi nejde hlas...co mam stlacit...kde to mam hladat....? 😅 nooo...som v tomto veeeeelmi zdatna...

traktor
15. apr 2010

bud rada...mensie veci su krasne aj sa lepsie zhanaju...86 je veeeeelky problem...teda aspon u nas aby bolo kvalitne, pekne a za primeranu cenu...nebojeste pride cas , ze nebudes stihat kupovat

brusinka.pusinka
15. apr 2010

Traky bude kráááááááásný 😀 my začaly teprve teď dávat 74 a máme ji jěště velkou 😀 😀 😀 a hlavička 44 cm tak zase nic moc tak jsem ráda když něco seženeme 😀

traktor
15. apr 2010

matko ma hlavicku skoro 48 😀 , apre dievcatka furt daco krasne vidim, pre chalanov malo...ale tomuto by som sa potesila, tak by mal 2 paradne supravy z dlhym a 2 s kratkym...ked niekde treba ist...ostatok som predala, vsetko male a vobec nevynosil..takze vela nekupujem , naco...

traktor
15. apr 2010

idem pustit pracku a povysavat...umyvat dlazku sa mi nechce...bo matko jedolrozok a otrusinky v kazdej izbe

nykyta
15. apr 2010

zdravim koceny 😀 od rana nebolo elektriny tak som sa potlkala po dome a nic som nemohla robit 🙄 🙄 no hruzateraz ked uz je tak zase nic nemozem,lebo macko konecne spinka a taha uz hodku a pol 😀 😀 konecne.rano som musela navarit kafco a tak to tu vyzera ako v bufete 😎 sevzuz a co sa stalo ked si tu uz zranka parada ziadna polnocna.a co vam poviem matko zacal nervacit-zareve jak tur a potom sa hodi o zem 🙄 🙄 🙄 no to co ved ked uz teraz robi takto tak co potom 😒 idem ho pozriet bo takto uz dlho nespal 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre