Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
7. máj 2010

nyky ... mne sa stalo podobné s Jurkom ... ešte bol malý - tak asi 1,5 roka ... a hrali sme sa na skovávačku v posteli ....chytil paplón dal nad hlavu a švihom si lahol na chrbát .... akurát že vo výške jeho hlavy bol koniec postele - a nám postel končila drevenou vyvýšeninou - takže si strašne buchol hlavu .... samozrejme réééév ....a hneď sa mu tam robila obrovská hrča (to vyzeralo ako by sa mu nalievala na jednom mieste hlava 😨 😨 😨 😕 😕 😕 😕 😢 😢 😢 😢 😢 ) ...a k tomu zostal ospanlivý ...bo to bolo tesne pre poobedným spánkom ... no hrúza!!!!!!- ani neviem ako rýchlo sme boli v nemocke - ale tam bolo všetko OK 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...tááááák som ďakovala Bohu! 😉

vinka
7. máj 2010

Ahojte baby.Joj Brusinka dlho som sa tak dobre nezasmiala jak nad karamelou. 😀 Ježiš jaká je sladká. 😀 No mi ešte nechodíme furt len stojí a potom na štyri a tak uteká 😀 😀 Idem okukať detičky vaše krásne 😉

zmurkaz
7. máj 2010

aka - to bude zábavy 😉
Karamelka je kúúúúzelná 🙂 😵 😵

nykyta
7. máj 2010

no brusi gratulko karamelka je suprova 😎 😎 😎 😎 vidis babule su opatrne nas macko sa postavi a rozbehne sa ako tajfun 😀

brusinka.pusinka
7. máj 2010

děkujeme holky 😀

zmurkaz
7. máj 2010

Vinka - čo má/mal tvoj synáčik za preteky v TT? 🙂

zaba2707
7. máj 2010

ahoje zienky, chcem sa spytat, ci nahodou niektora z vas hlavne tu v BA nejde zajtra na MILU pre mamu?

zaba2707
7. máj 2010

halooooooo huuu huuuuuuu nikde nikoho?

zmurkaz
7. máj 2010

hu huuuuu ..... žaby ... tak ja nejdem ... bo budeme mať výlet aftamobilom ;) na celý deň komplet celá family 😵 😵 😵 😵 .... teda ak nebudú padať komedianti 😕

nykyta
7. máj 2010

zaba ako nikde nikoho huuu ved tuuuu sme 😀 😀 😀 bola som pozriet macka 🙂

zmurkaz
7. máj 2010

nyky - je OK - že? 😵 😵 😵 ...malinký 🙂

brusinka.pusinka
7. máj 2010

žabka já to mám poněkud z ruky 😀

nykyta
7. máj 2010

zmurky ja neviem ma nejaky plytky dych ☹ dychava tak inak hlbsie aj ja to vidiet a teraz tak nijaj aj uz bol raz hore sedkal aplakal tak som mu dala dudlik polozila a spinkal dalej ☹ ☹ ☹ to bude noc aj ked mam monitor dychu,ale aj tak mi to neda 😔 😔 😔 😔

nykyta
7. máj 2010

no vidis aj pismenka sa nejak boja 😕 😕

zaba2707
7. máj 2010

no este ze ste tu micuse uz som sa zlakla ze je tu celozavodna 😀

nyky neboj maly bude ok musi to tak byt proste fuuuukame mu bolacku ale on to zvladne 🙂

zaba2707
7. máj 2010

brusiiiiii tak ako Karamelka je bezkonkurencna, my sme si to video s mm pustali asi 3x po sebe ... a tak sme sa nasmiali ake su tie dietky krasne cele sa trasu a hrdo robia krocky kraaaasne 🙂

brusinka.pusinka
7. máj 2010

Nyky přejeme malému brzké zdravíčko a huš huš huš nemoci od naších maličkých 😉

zaba2707
7. máj 2010

sikovnica je prevelka ta nasa Simonka 🙂

brusinka.pusinka
7. máj 2010

Žabka dík 😉 vyřídím zítra 😉

zaba2707
7. máj 2010

som chcela ist zajtra na tu milu pre mamu aj s Fifom ... ale mm pracuje a neviem ci sa dam sama nato ... keby siel niekto odtialto tak by som sla 🙂

zmurkaz
7. máj 2010

Nyky - neboj - šak aj on má "zážitok" ... to túto noc "spracuje" a od zajtra ani nebude vedieť 😉 ...no a v noci budete hliadkovať - to je jasné ... a okukávať ho budete ešte dllllho ... teda my sme Jurka tak okukávali a kontrolovali 😀 😀 😀 😀 ....ale všetko pominie a budete sa už len dobre baviť 🙂

zmurkaz
7. máj 2010

žaby ... no .... nemviem.....a možno by si tam niekoho stretla 🙂

nykyta
7. máj 2010

babulky ja neviem,ale doteraz sa ani raz nebudil a dnes uz tri krat a s placom moze to s tym padom suvisiet? ☹ ☹ ☹ ☹

zmurkaz
7. máj 2010

nyky ... šak aj on sa zľakol ... neboj .... nemá teplotu, nevracia .... jasné že sa mu zle spinká ... drobci spracúvajú počas spánku všetko čo počas dňa zažili 😉 ....len ho sledujte ako vám poradil doky 😉 ..veď aj keď deťom idú zúbky tak horšie spinkujú - ich to tam omíňa ... a on aj spadol, aj sa zľakol, aj u doktorov bol ... všetko novinky..... teda si tak myslím - doktor nie som ..... 😉

zaba2707
7. máj 2010

nyky mozno ho boli to udrete vies ☹ ale to prejde hlavne ho fakt odsledujte

brusinka.pusinka
7. máj 2010

Nic jiného než holky neporadím opravdu jen sledovat a opravdu se jim zdá to co prožili malá je žuiví důkaz chodí po postýlce a spí a bečí u toho 😉

ozi
7. máj 2010

ahoj nyky, neboj, on si to možno teraz ešte pamätá a preto sa budí, ale neboj zajtra už bude všetko ok. Asi sa veľmi túto noc nevyspíš, lebo sa budeš podvedome budiť a sledovať ho, ale neboj, on to zvládne 😉 , náš Maťo spravil kotrmelec vzad azletel z postele na hlávku a už má 9 rokov 😀

zmurkaz
7. máj 2010

ozi 😀 😀 😀 😉 ...tý chlapi sú "dobitý" od mala ... to majú predprípravu na bujaré oslavy pri pivečku 😀 😀 😀
A čo to ten tvoj synček v tej Trnave?

ozi
7. máj 2010

brusi, videla som videjko, malá je nádherná, naša Saška ešte len stojí a chodí okolo nábytku, ale zo dva razy sa pozabudla a podarili sa jej dva krôčky a potom bác na zadok, tak uvidím, kedy sa osmelí, lebo už by najradšej tých svojich bratov ponaháňala 😀

brusinka.pusinka
7. máj 2010

Ozi děkuji a neboj co nevidět bude pokud se už teď zapomíná 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre