Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
13. máj 2010

nyky mi milujeme špenát ona vlatně jí uplně vše 😀 😀 😀

nykyta
13. máj 2010

brusi tak to mas stastie,ze spapa vsetko 🙂 u nas ako kedy,ale tiez spapa skoro vsetko 🙂 tak ficim za mackom,predtym sa mi ho podarilo este uspat takze uz taha hodku 🙂 fajn aspon nebude zly 😀 😀 😀 paaa

traktor
13. máj 2010

aj ja som tu, tiez len zakukujem, malujeme...brusi pekne papkacie video 😉

brusinka.pusinka
13. máj 2010

Nyky my máme otesánky oba dva 😀
Ahojky Ivi děkujeme 😀

nykyta
13. máj 2010

ajoj trakus 🙂 🙂 🙂 tak nakukujeme dve 😀 😀 😀

lada82
13. máj 2010

Ahoj holky!
dekujeme za prani k 11 mesicum..., uz se pomalu chystame na narozky - koupila jsem uplne malicky kocarek pro panenky, tak alespon Betynka prestane jezdit s Davidkovou Tatrou...
jinak je to moc sikovna a divoka holcicka, sama nechodi, jen s oporou a kolem nabytku, ale skvele basti, zvatla a pere se s brachou 🙂 Zubu ma 5 a ma ekzem - asi bude atopik.
papa

lucia32
13. máj 2010

Aj ja som tu, občas aj pracujem 😝 😀
Simonka šikovnica...aj my sme včera papali cestovinky-špagetky...opäť sa jej vrátila chuť do papania, posledné dni tomu velmi neublížila....
Lada ahoj...Betynka je kočka...ten exémik, no čo už...snad sa to zlepší....my máme niečo na líčkach, ale mastím Holtovou masťou, tak sa mi vidí, že je to už lepšie...aj ked tá masť na líčkach nikdy dlho nevydrží, vždy si to niekde otrie 😀
Nykyta...ja som na compe celý deň...budeme two vomen show? 😝 😀

hathor1231
13. máj 2010

caute mamule,

my sme boli vcera u ortopeda (vydupala som rontgen klbikov), nastastie ich ma vporiadku ale asi bude mat plochu nozku 😒 ma nieco s clenkami, je este skoro robit zavery lebo je malicka a este nechodi. ked stoji,tak nedoslapuje na cele nozky 😒 o pol roka ideme na kontrolu...
pa 😉

anavi85
13. máj 2010

ahojte maminky...my sme konecne s Aduskom doma, od pondelka sme boli na infekcnom, lebo v nedelu nic nechcel papat a vsetko co sme do neho horko tazko dostai tak vyzvracal...v pondelok sme isli k lekarke a ta mas rovno poslala na infekcne, taze sme mali maleho pacienta hrdinu, tak odvazne vsetko znasal... 🙂
doslal to od dvoch chlapceokv na ihrisku, ktorych len v den pred tym pustili domov z infekcneho...no ako to moze ta mamina urobit, ved je normalne, ze to ine deticku mozu chytit ☹

lucim
13. máj 2010

dobry den slnecnice. aky ste mali den? 🙂
oslavencom vsetko naj.
traky, domalovane? a co ste malovali? dievcensku izbicku?
my sme boli u zubarky - teda ja - a na nakupoch a obede a na prechadzke a zehlila som ... a kde sa vzalo tu sa vzalo, zrazu je vecer. bolo pekne, len pred chvilou prsalo.
hath, gratulujem k dobrym klbikom, a snad tie nozky ploche nebudu.
exemiky dufam budu mat vasi drobci len docasne, zelam im to.
brusi , karamelka je pekny papkac. 🙂
anavi, ach jaj, infekcne, ale dobre, ze uz ste doma.

monr
13. máj 2010

dneska je tu nejako tíško,
krpaňa dnes absolvovala svoj prvý pád z postele, plakala asi tak pol minútky, tak snáď je to ok. na prechádzke bola spokojná, všetko papá, tak som celkom pokojná. 🙂
a chytila nás poriadna búrka, a potom lialo viac ako 4 hodiny.
tak zas letím, popíšte niečo, nech môžem zajtra dočítavať.

dobrú noc všetkým.

nykyta
13. máj 2010

dobry wecer babulky 🙂 🙂 tak vam poviem to bola ale prietrz mracien 😕 u nas po ceste sa valila voda ako by to bol potok 😕 dnes sme boli po prvy krat s mackom nakupovat v tesku 😀 to bolo srandy na vsetko maval a vsetko chcel brat do ruk 😀 taky bol podareny aj jednej malickej v kociku zamaval 🙂

nykyta
13. máj 2010

mon dobru nocku 😔 😔 😔 a chuda malicke 😢 dufam,ze je v poriadku po kaskaderskom kusku 😒 posielam pusinu na bolacku a nech je v poriadku 🙂

lucim
13. máj 2010

mon uuuha, tak dobre, z bol ten pad bez ujmy. 😕
nyky este ste macka nebrali na nakup? a ahooooj. a pacilo sa mu? bol v kosiku ci kociku? 🙂
my s matulom behame po nakupoch od tretieho tyzdna. 😉 dokonca so mnou a kamoskou zvlada obchody s handrami v shoppingu. 😝 dnes mu v lidli jedna pokladnicka povedala, ze ake pekne dievcatko. hmmm . mal zelene kratke bodyno, bezove adidy gatuse a CHALANSKE sandalky. 😠 😉

lucim
13. máj 2010

a Slovenskoooooooooooo dotohoooooooooooo 😲 😲 😲

nykyta
13. máj 2010

babulky chcem sa spytat ako sem pridam video 😕 uz som pomaly roztrieskala pc 🙄 bo mi to nejde stiahnut z pc 🙄 🙄 vopred dakujeeem 🙂

lucim
13. máj 2010

nyky sem sa da pridat video?????
neviem o tom, my davame videa na youtube (alebo FB) a potom sem hodime len link. skusis to tak? 😉

nykyta
13. máj 2010

ajoj lucim 🙂 bol v nakupnom kosiku tam sedkal a pozeral na vsetko 🙂 a veru po prvy krat,ale v tesku 🙂 inac bol s nami kupovat kavovar,zehlicku a take volovina,ale medzi potravinami nebol 🙂

nykyta
13. máj 2010

ha lucim to aj nam dnes povedali,ze pekne dievcatko a on hnedo-modru supravu 😀 😀 tak fajn co uz 😀 😀 😀

nykyta
13. máj 2010

tak prosim ta mi to vysvetli,lebo ja som blondynka 😀 😀 ja som myslela,ze to ide ako s fotkami 🙂 🙂

lucim
13. máj 2010

nyky tak pozor na to, ze zrazu budete pri pokladni platit aj za to, co ste povodne nechceli , ked sam u to tak paci, zlatinkovi 😀 😀 😀 my sme dnes nakupovali s kocikom a tato mal vozik, lebo sme sa z prechadzky presuvali peso a tato siel priblizit auto ... inak uz jazdi vo voziku a ked sme dlho , ze velky nakup, tak na striedacku aj v priestore pre nakup - minule tam sedkal na kartone mliek a ponukal ludom svoj ozuzlany rohlik . 😀

lucim
13. máj 2010

video - zaregistruj sa na www.youtube.com , funguje aj v cestine, hned hore je klikatko NAHRAT , kliknes, vyhladas video a cakas, kym sa natiahne ... medzitym sa ti otvori take, kde mozes vlozit pokec. (videa je dobre nahravat v horsom formate, nie moc dlhe, lebo to potom dost dlho trva, ky si to natiahne ... a nam niektorym s pomalym netom to zase dlho trva, kym si to mozeme kuknut)
keby cosi, pytaj sa.

lucim
13. máj 2010

idem kuknut drobca, dnes nam tusim zaspal na nocny spanok skor, ako sme mysleli, o 18: 45 ... total nezvyk ... a medzitym potrebujem dozehlit posledne kusky ... a tu sa pozeraju 2 hokeje.

mame zlatych syncekov, su taki kuzelni, ze su ako dievcatka. tak. 😝 😵 😵 😵 😵

nykyta
13. máj 2010

to som sa zo srdca zasmiala 😀 😀 nas macko by veru rozok nedal za nic na svete a este k tomu podtivo ozuzlany 😝 😝 😝 ale bola snami aj babka a vsetko co davala ona do kosa tak muselo prejst kontrolou mackovych ruk a ust 😀 😀 a mna si vobec nevsimal co tam davam 😀

nykyta
13. máj 2010

tak zatial cesi su na tom lepsie 😕

lucim
13. máj 2010

a ked budes mat video nahrate, mas tam dole aj link, ktory okopirujes, a vlozis do textu na konika, alebo si klikni na svoje nahrate video a okopiruj proste link hore na liste .... ale to az ked zvladnes to nahratie. 😉

lucim
13. máj 2010

gooool 😀 😀 😀

lucim
13. máj 2010

preco maju bielorusi modre dresy? mali by sa volat modrorusi. 😝 😀 😉

nykyta
13. máj 2010

tak nic moc videa zatial nebudu 🙄 🙄 🙄

nykyta
13. máj 2010

no budu fotecky 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre