Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
14. máj 2010

6:0

traktor
14. máj 2010

cm som ti dopisala ja...vsak si ich dala o stranku dozadu tak podla toho.. 😀 ...in tak vidis...podla obrazku tazko kupovat...ale pokial si videla nazivo, tak to vies povedat z prvej ruky.... 😉 ...ja uz som vela veci kupila a na obrazku ina farba ako ked doslo domov...niekedy radost a niekedy total sklamanie...

traktor
14. máj 2010

ani a furt neviem...co , kde ? ti treba zahlasovat...

inneska
14. máj 2010

hokej radšej nekomentujem 🙄 a erik mi zase okusáva prsty na nohách 😝

luci...som myslela, že šporťák nebudem riešiť..lebo s kočíkom necestujeme(u svokry je miškin, tak tam nám netreba) a inde nechodíme, tak že bude moje hovadko stačiť, ale asi poriešim..niekedy je to otrava s ním jazdiť...a tiež mám v oku ten čo si samy vybrala, mám ho naživo okuknutý a nestojí vela 🙂 no uvidíme ako pôjdu obchody a možno bude aj na šporťák 😀

inneska
14. máj 2010

traky...klik sem, daj že sa ti páči tá stránka a potom nižšie v príspevkoch si nájdi ani čo pridala básničku a daj páči sa mi to 😉

inneska
14. máj 2010

traky...velmi skresluje foťák...ja som sa tiež divila,aké farby mi to hádže..preto som to fotila cez deň, nech sa aspoň trochu podobá..a takisto som vela krát bola sklamaná ale aj potešená..hlavne svetlo šedú fotí ako bielu, to som sa už viac krát sekla,pokial dotyčná nenapísala farby...ako aj tie roll upky pre erika oranžové, sú ako tehla, vôbec nie také pomarančové ako boli na foto 😒

traktor
14. máj 2010

aj mne tak prisli rifle pre matka...ze s krasnou oranzovou farbou a ta krasna oranzova je v skutocnosti otrasna.....a bila som sa ako diva o ne aj cena isla dost hore...a su nam na prd...

traktor
14. máj 2010

asi som fakt natvrdla..abo co..ale kde...klik sem 😅 ...ja jej chcem dat hlaaaaaaaaaaaaas a neviem kde..

raona
14. máj 2010

tak baby a sme definitivne chlapcek 😀 😀 😎 😎 😎 aspon kym vlasky nedorastu 😎

raona
14. máj 2010

chlapčisko Sárinka 😎

nykyta
14. máj 2010

ahojte babulky 😢 ja som hotova 😢 tak idem na nakup a mm mi vola utekaj rychlo domov,lebo macko padol 😢 prepacte kurva ja sa zblaznim 😢 sedeli na zemi a macko si suchal pred sebou krabicku ta sa mu smykla a on padol na nostek,krvi mu valilo tak rychlo na pohotovost a odtial nas poslali na krcno-nosne,ale tam nikto nebol tak do zajtra rana musim cakat 😢 😢 ja si asi ulejem jeden sak sa doteraz trasem ako osika 😢 na noc mu mam dat panadol kvoli bolesti a cakat do zajtra 😢 to je zdravotnictvo 🙄 🙄 ja tusim vyhlasim piatky za prekliate 🙄 pomooc 😢 😲

nykyta
14. máj 2010

no a zase sme boli aj na rtg tam znova plac,lebo medzi dverami zistil ze tu sme uz boli 😢 nemoze mu tolko rtg ublizit 😕 ja asi scvoknem nacisto 😕

nykyta
14. máj 2010

rao gratulko k chlapcekovi 😉 je krasna 😉

raona
14. máj 2010

uha nyky.. chudatko male.. snad sa rychlo z toho spamata...
a to ako si mozu dovolit, ze na oddeleni v nemocke nikto nie je?

nykyta
14. máj 2010

babulky vy ste ma tu nechali takto samu 😢 😢 ja vas potrebujem som sama doma a trapia ma vycitky 😢 mm je uz dve hodiny prec a ja sa tu idem zblaznit 😢

raona
14. máj 2010

nee, ja som tu nyky.. neboj, bude to dobre..
my mame za sebou niekolko padov.. mam vymenovat aby ti bolo lepsie: prvy pad z kocika /takeho sportoveho nizsieho/, dalej z gauca, z postele ... a nepocitam ich radsej uz.. aj teraz este obcas capne a rovno na hlavicku, ked skusa sama ist, obcas sa jej to nepodari.. 😉 pri prvych padoch som mala dost a triasla som sa z toho dost dlho, ale teraz to uz beriem tak, ze i ked urcite tie pady bolia, ale ze patria k detom 😉 😉 neboj bude dobre uvidis...

nykyta
14. máj 2010

o rao ty si moja zachrana 🙂 to v nemocke boli na pohotovosti,ale odtial nas poslali za dalsim doktorom a ten tam nebol 😕

raona
14. máj 2010

😉

neboj, daj si panaka, ja som si vtedy tiez dala a to nic, prvy pad z toho kocika, som sa len na chvilu otocila a len som zacula buchot dlho dlho nic a az potom plac, som nevedela ci je cela..
ked letela z gauca mm bol vonku a ked sa vratil a povedala som mu co sa stalo mi nadaval ze nedavam na nu pozor a tak, tak som z toho bola este viac mimo ako len z toho padu.. no potom padla jemu z postele a to ja som mala brat akoze sportovo.... az potom pochopil ake su deti zive 😉

raona
14. máj 2010

a uz spinka drobec?

traktor
14. máj 2010

nyky neboj , bude to dobre..tym ze si silno buchol nostek tak mu isla krvicka...on s toho vyrastie a nauci sa padat...matko mal obdobie ze vecne dakde treskol s hlavou...clovek aby s nim ani nikam nechodil, bo vyzeral jak tyrane dieta...ale teraz uz je to dobre...aj ked spadne, vecsinou hlava ostane ok.. 😉 , tak nadych , bydych...nemaj vycitky...pady proste k detom patria...tiez mu nemozes vecne stat za zadkom...aspon bude odolnejsi...

raona
14. máj 2010

suhlasim s traky 😉
hlavu hore nyky...

traktor
14. máj 2010

a sarinka aj bez vlaskov vyzera ako sarinka...je to furt kocka 😉

raona
14. máj 2010

traky 😉 😉 😉 pekne si to napisala 😉 😉

nykyta
14. máj 2010

ano chuda moje sladke 🙂 pred 10 minutami plakal tak som utekala za nim,stal v postielke nikdy to este nespravil,tak som ho polozila dala dudlik a sa ulozil ☹

raona
14. máj 2010

to mas zlate dieta, ze dala dudlik polozila ho a spi dalej.. nasej by sa to nestalo 😉 ona ked sa v postielke postavi, tak ju uz nepolozim 😒

a sa pochvalim, potesim nyky.. 😉
mala mi presla dneska krizom cez obyvku uplne sama bez pomoci az na chodbu... tak sa tesíím, pomaly sa pusta bezkat sama...
😎

nykyta
14. máj 2010

trakus dakujem aj tebe 😉 no konecne dosiel mm 🙄 riesili nejake pracovne problemy 🙄

nykyta
14. máj 2010

rao gratulko malej chodkyne uz sa prechadza ako dama 😉 a zabudla som vam napisat dnes som kupila traky na chodenie paradna vecicka 🙂 ja mam problemy s chrbticou tak mi to pomoze 🙂 macko moze volne chodit a ja nad nim bez hrbenia tiez a hlavne nepadneee 🙂 a tak chodit krizomkrazom,ale nebojte necham ho aj sameho 🙂

traktor
14. máj 2010

rao tak vitaj v klube cupkacikov 😀 ... 😉 ...nyky, budit sa ti moze...ma to udrete, bude ho to boliet...mozno aj par dni...

traktor
14. máj 2010

som rozmyslala ako nazvat dieta co chodi...tak milo...marnost...jena tovobec nezny nazov? 😀 😀

nykyta
14. máj 2010

traky cupkacik je pekne inac by som to ani nenazvala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre