Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
14. máj 2010

cupkacik je krraaaasneee 😉 😉

traktor
14. máj 2010

🙂 ...dam to patentovat? 😀 😀

traktor
14. máj 2010

...a u nas konecne prestalo prsat a hrmiet a aj sa kus oteplilo....mohlo by zajtra vyjst slniecko... 😉 ..a som sa napraskala kolacikov, fajnovych svadobnych...tento tyzden sa vrece roztrhlo, minule torty a teraz toto...mnam....a vankusiky rastuuuu, jedna radost, a mne je taaak fajn, sladko.. 😀 ...ma prejde smiech, ked bude treba plavky obliect...a ani po kolena ich nevytiahnem 😀 😀 😀

raona
14. máj 2010

jj som jednoznacne ZA 😀 😀

traktor
14. máj 2010

luuu, tak si dnes natalinke urobila radost...to bolo doma, co? 😵

nykyta
14. máj 2010

no ale budes konkurovat dupkacikovi a neviem este komu,to bola rozpravka oni boli dvaja a toho druheho som zabudla 🙄 😀 😀 😀 😀

traktor
14. máj 2010

no a este tu mame denkacika 😀 😀 😀

nykyta
14. máj 2010

no vidis traky keby si chodila na plavanie tak plavky si davas aj v zime 😉 a co kolaciky dobreeeee 😝 neboj nepridem mam scvrknuty zaludok ☹

traktor
14. máj 2010

ten druhy nebol budkacik? ale nie som si ista...

traktor
14. máj 2010

kebyze mi nebolo luto poslat holubka v tomto pocasi...tak ti urco kolacik poslem...dobry na nerf........ze preto sa ja tolko napchavam 😀 😀 😀

nykyta
14. máj 2010

rao potom to kafe plati co sme sa vcera rozpravali 😉 trakuska tento tyzden mi to nevyslo ist do ikey tak sa ti omluvam 😅 mali by sme ist na buduci tyzden to ma mm menej prace 😉

inneska
14. máj 2010

hello kočenky 🙂

nyky...júj, chúdatko macko...priťahuje tie pády, ale neboj, bude ok..aj u nás sú pády bežné...a my sme mali tiež úraz...ešte vo februári(rovno mal erik meniny)tak si vylial na nožku pol litra vriaceho čaju..zatial mu ostali 3 jazvičky ☹ tiež mi nebolo všetko jedno 😖

cupkáčik je krásneee 😵 😵 😵 😵

nykyta
14. máj 2010

traky aaaano budkacik 🙂 🙂 parada dobra 😉

inneska
14. máj 2010

rao, to ste kedy stihli chlapca spraviť 😀 😀 😀

nykyta
14. máj 2010

ajoj inn 🙂 🙂

inneska
14. máj 2010

ja furt dietujem(ale občas zhreším) 😝 😝

traktor
14. máj 2010

ja furt zhresim (obcas dietujem ) 😝 😝

traktor
14. máj 2010

nyky nevadi...keby si isla alebo niekto a nahodou natrafite, tak na mna myslite 😉

traktor
14. máj 2010

no a da sa nezhresit?..dnes den mamiciek v skolke...tak tam sa kolaciky jest musia, vsak ich pomahali deti robit..., sused svadobne...no musime ich zjest, aby mali stastny zivot...., zajtra pridu gratulovat patkovi k narodkam....hoc ich este nema...tak tiez sa patri zjest...no mozem ja za to? 😀 😀 😀

nykyta
14. máj 2010

neboj ja na buduci tyzden 100 pro pojdem,lebo musime konecne kupit zabranu na schody,lebo aj tam je macko nevyspytatelny 😕 len dufam ze potom si neotvoris butik s baldachynmi 😀 😀 ked ti kazda zozenie 😀 😀

raona
14. máj 2010

joj, som bola konecne dat do postielky svojho cupkacika 😀 😀 😀 uvidime ako dlho bude spat, bo tiez je este v soku zo strihania 😀 😀 revala ako odtrhnuta... 😀 😀
inn.. sme ale rychli cooo??? 😀

jasne nyky, len sa troska otepli, bude slniecko a nie dazd a prehanky tak sa vyberieme na vylet do pn a dame kavu, nakrmime labute a bude nam dobre.. 😉 😉
a co chces traky v ikey kupovat?

nykyta
14. máj 2010

nieeeee len si daj,lebo zijeme len raz 😉

zmurkaz
14. máj 2010

Ahoj kočky ... mám na prd náladu .... ☹

...Jurko má kašlisko, malej lezú zuby ... furt teplota 37,2 .... v domácnosti nedorobky ..... zajtra ideme na 60.-tku- veci nenachystané (Zuzanka na šatoch fľal - som ich zabudla oprať 😠 😠 😠 😠 , Juráš gate neožehlené, Ja tričko ešte mokré v pračke 🙄 😠 ....zajra bude muž celé doobedie mimo domu - s ním rátať nemôžem, ... ☹

No a opäť sa otvára téma mojej práce - či nastúpiť, kedy nastúpiť, na aký úväzok 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😔 - ma z toho normál žalúdok bolí

...no a mám aj mrchy mať 😝 ...si to viete predstaviť

Rao ... Chalanisko jak vyšitý 😀 😀 😀
Nyky ....fuj - neznášam takéto stavy 😢 ...ale držím palec - bude lepšie...

a neviem ale určo som niečo zabudla ☹

raona
14. máj 2010

nyky ja som zabranu kupila cez mimibazar, cisto novu, a je super... 😉 bo ked sme ju nemali, tak herecka nam vyliezala uz pekne vysoko na schody a vobec ju netrapilo, ze nevie ako zliezt 😀 😀

nykyta
14. máj 2010

rao uz sa tesiiiim,ale ako som pozerala predpoved tak neviem kedy to bude ☹ ☹ ☹ labute ostanu hladne 😀 😀 a my si dame kafe cez konika 😀

raona
14. máj 2010

zuzi hore hlavu, do rana je daleko 😉 a ako sa hovori rano je mudrejsie vecera, urco vsetko stihnes..
37,2 to nic nie je, nelam si z toho hlavu..

a ty uz chces nastupit do prace ???

raona
14. máj 2010

nebo nyky, vsak raz aj slnko bude 😉 😉 nebude do nekonecna prsat..

nykyta
14. máj 2010

ajoj zmurky 🙂 tak ti poviem mas to blbe 😕 ale ty to zvladnes,lebo nato maas 😎 a mrchy su naozaj mrchy 🙄 🙄

lucim
14. máj 2010

vy ste ale ukecane, kym som pozbierala veci z rozpadnuteho vesiaka , ulozila bubatko, nalakovala nechty, tak nestiham docitavat 🙂

zmurkaz
14. máj 2010

Rao ... teplota je nič ... ale ona keď má zvýšenú je jak na jadrový pohon 😕 😨 🙄

No a to vieš že NECHCEM!!! ...ale vyzerá to všelijak 🙄 ... ma strašia, že nech prídem čím skôr - aby ma ešte mohli zobrať 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre