Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
17. máj 2010

zmur nadherne vecicky 😉 😎 aj ja musim daco pokukat,len keby som mala viac casu 🙂

traktor
17. máj 2010

skor som ze to ta hruska

traktor
17. máj 2010

...ahrusku mal prvy krat?....

nykyta
17. máj 2010

zmurky ty necitas co som pisala o siedmej 😕 no toto 😕 kasa je nova nemliecna bo mame ha mlieko nutrilon a podarilo sa mi zohnat nutrilon kasu 😕 taka som bola vytesena 😕 ale ved nutrac je kvalita ci nie 😕 a hruska bola rano o 9.00 moze sa to prejavit az teraz 😕

nykyta
17. máj 2010

nie hrusku uz ma tyzden aj daco 😅 ale to je aj s jablkom v skle nie cerstva 😝

zmurkaz
17. máj 2010

no aj ja to tipujem na hrušku ... som to sprosto napísala 😔 No a jasné že že Nutrilon je kvalita 😉

zmurkaz
17. máj 2010

no tak z hrušky to nebude - keď ju má už týždeň 😅

traktor
17. máj 2010

ty a je mu vobec nieco? 😀 😀

zmurkaz
17. máj 2010

😀 😀 😀 😀 ...ja som zistila o našej že sa z nes stáva papkáčik 😅 ....som ju dnes prehovorila a najedla "ozajstným" jedlom - cháp príkrm a kaša ... a div se svete - bolo dobre 😀 😀 😀

traktor
17. máj 2010

tak gratulujem...vidis..niekedy staci vysvetlit a ide to 😀 😉 😵

traktor
17. máj 2010

ja som dnes zas kupila arizonky...marnost, jemu to chuti...a vsade to mal nalepene...bol takyzlaty...a tak to rychlo pchal d pusy, asi aby mu to nikto nezobral...

zmurkaz
17. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
17. máj 2010

no ..u nas co si neuchmatnes ..nemas 😀 😀 😀 😀 ....vsetko mizne kozmickou rychlostou 😀

zmurkaz
17. máj 2010

😀 😀 😀 😀 ... u nás tak Jurko rastie - už mi je po plecia ... šak keď to pôjde takto ďalej - tak povedie on mňa do prvej triedy v sept. a nie ja jeho 😕 😀 😀 😀

A priebežne dohadzujem veci na koňovský bazár - ☹ - mi je sem tam až do plaču 😢 😢 😢 😢 - ale čo stým 15 rokov na povale ?

traktor
17. máj 2010

zmurka nech ti to nie je luto...tak s tych peniazkou urobis detom radost, kupis im nieco pekne, co potrebuje...a na povale by to len mysi okusovali... 😉 ...nechaj si po kazdom daku drobnost na pamiatku a ostatne podme na bazarik.....aj tak co s tym....po case to zozltne....

zmurkaz
17. máj 2010

aj ja si stále hovorím - že by to zobral čert .... (aj keď my myši nemáme - bo naša mamina by asi umrela od paniky 😀 😀 😀 ) ale aj tak ... šak som si nechala .... prvé capajdy - Jurášove aj Zuzankine - veci z pôrodnice ..... a väčšinou teraz dávam tie väčšie veci

nykyta
17. máj 2010

no bola som utisit macika 😒 no asi mu je nieco ked sa pytam 😀 😀 😀 strasne sa v postielke kruti a poprdkava 😀 tak hladam pricinu,ale neviem asi to nic nebude len mu dobre travi 😀 😀

nykyta
17. máj 2010

trakus u nas im hovorime burizony 😀 😀 😀 vy teda papate uz vsetko mozne 😀

nykyta
17. máj 2010

trakus pozoor aby zahadne nezmizol aj pc 😀 😀 😀 😀

traktor
17. máj 2010

no papame...deti jedli a matko videl...ta tak sa na ne vrhol, ze sme museli aj jemu dat ...a teraz uz kupujemjeden sacok iba cisto prenho 😀 😀 😀 ...akoze, kym sa mu nieco podari dat do pusinky tak pol sacku je vsade , ..ale za ten pohlad to stoji 😀 😀 😀 ...hlavne ked ich ma nalepene po celej tvaricke 😀 😀

traktor
17. máj 2010

takze mas prdkacieho macika 😀 😀 😀 ...to nema len tak hocikto.. 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
17. máj 2010

😀 😀 😀 😀
...a nebolo by mu dobre dať feniklového čaju na lepšie trávenie? 😅 ...šak on furt niečo chudáčisko rieši ... či to si z niekým pletiem ?

nykyta
17. máj 2010

zmurky mi riesime zial iba urazy ☹ ☹ ☹ ☹ inac sme ok 😝 😝 😝 😝 takze si nas s niiekym mylis 😀 😀 😀 😀 trakus vidis to teda nema hocikto 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
17. máj 2010

nooo...a nepridas sa k nemu aj ty....ze prdkacia mamicka 😀 😀 😀 😀 ...mozno ...ti povie aj mama, ked s nim budes drzat 😀 😀 😀

klara_klara
17. máj 2010

ahojte babky ak tu niektora koji prosim vas potrebujem poradit...mame 10 mesiacov a doteraz kojim, ale momentalne neviem co sa deje...mal nechce pit tak ako predtym...podavam aj prikrmy...ranajky, desiata, obed, olovrant, vecera-vacsinou kasa...neviem ale pil vzdy po ranajkach, desiate, olovrante a pred spanim a v noci tiez s odstupmi asi 2-3 hodiny...no teraz cez den nechce vobec a v noci sice pije stale v 2-3 h odstupoch ale len kratko cucne a koniec...bojim sa ci sa nezacal sam odstavovat... chcela b som totiz kojit dalej lebo nevidim dovod zavadzat umele mlieko...tiez ma trapi kolko by mal pit ak takto zacal odmietat mlieko...bojim sa aby mu nechybali tekutiny...poradte prosim

zmurkaz
17. máj 2010

😀 😀 😀 😀 ...baby baby....
Traki - ak môžeš - prosím pozri do môjho bazáru a povedz mi odborný názor na ceny .. hlavne tie posledné veci - značkové dupačky .... šak neviem, čo mám za to pýtať 😖

nykyta
17. máj 2010

teda trakus 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 tak chces povedat,ze som zla mama a s nim nedrzim,preto mi nehovori mama 😕 😕 😕

zmurkaz
17. máj 2010

Ahoj Klári .... tak ja som presne taká mama ako ty... tiež sa len kojíme - len tých príkrmov máme menej ....no a dávaš mu aj niečo iné na pitie? Vodu ...

nykyta
17. máj 2010

ajoj klara 🙂 ja ti zial nepomozem nekojim 🙂 ☹

traktor
17. máj 2010

navzdavaj sa...on si sam urci kolko potrebuje....skusaj stale prikladat aj ked odmieta...niekedy potiahne , niekedy nie...mne sa tak patko zacal sam odstavovat, tiez tak vymyslal, ale stale som mu ponukala, nie nasilu, a slo to boli dni ked ledva ledva 2 x a boli dni ked bol na prsniku az prilis...a na 15 mesiacov sa odstavil celkom...ak nepije ponukni mu aspo vodicku, cajik, stavicku...vodicku ma aj v polievocke...neboj....bude dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre