Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
28. máj 2010

idem do skolky zatial pa

zmurkaz
28. máj 2010

Baby - mám plán - dám jej tam masť od kožnej - ichtiolovú .... nebudem ju utierať vlhkými utierkami, urobím repíkové kúpele a kúpime jedny Fixiesky - nech ich para tlačí (by mali byť najlepšie ....) a uvidím ....keď nepomôže idem kožnej - týždeň sa mi zdá dlho 🙄

lucia32
28. máj 2010

@nykyta vraj, že je karcinogenna 😝
Aj ja by som odporúčala vetrať a vyskúšať nejaké babské rady, odvary a tak...

lucia32
28. máj 2010

Fixiesky sme mali, nééém dobré, neodporúčam 😝

zmurkaz
28. máj 2010

...idem pre Juráša .....dík 🙂 babulky

laurajana
28. máj 2010

ahojte babulky...všetko najlepšie všetkým do dneška a aj dnešným oslávencom 😉

my sme boli s Laurinkou vonku a keďže malá zaspala a vonku je nádherne, tak sme sa vrátili - uložili sa do postieľky (tam pospíme najlepšie a najspokojnejšie) a maminka sadla do kúpeľne na kreslo, vyložila nohy a opaľovala sa cez strešné okno - zložené 😉 😉 😉 čo tie maminy na MD nevymyslia, proste keď nemôžem vybehnúť len tak z podkrovia a v kúpeľke to najviac svieti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

laurajana
28. máj 2010

zmurkaz mi sme to mali pri Laurinke a ani mastičky nepomohli, najlepšie bolo vetrať jej častejšie prdku a pipinku bez plienky, fakt to je zatiaľ najúčinnejší liek

lucia32
28. máj 2010

K tým fixieskám...no možno sú dobre na zapareninky, ale nám sa nejako rozpadali priamo v akcii a potom z toho vyliezali gelové guličky 😝 furt ich mala na pipuli 😅 A to sme mali 3 balíky, takže nie zlé balenie, žeby celá séria? 😝 😀

lucia32
28. máj 2010

Lauri...vy máte slniečko? Tu pod mrakom, kosa 😝

laurajana
28. máj 2010

Lucka aspoň trošku, veď nám dopraj 😉 doteraz kdenič-tunič a dnes sa vyparuje to čo napršalo z takého dusna...neboj určite príde burajz

- k tým plienkam určite prestáte nejaké - aj nám sa také gelove guličky tvorili akoby a tá plienka pokiaľ je nie ok, keď naciká malá je taká akoby rozpadnutá...presne ako píšeš lucia

traktor
28. máj 2010

som tu..zmurka nemen plienky ak sa to bude zhorsovat nebudes vediet ci od plienok ci od niecoho ineho...vetraj, vetraj.. 😉

riusik
28. máj 2010

@zmurkaz ake to ma? necitam od zaciatku.. alex mala tiez navrchu take cervene vyrazky a zmenila som plienky a pomohlo, resp. ten jeden konkretny balik bol cudny, lebo som po case skusila znova a to iste a boli to pampersky.. ale z ineho balika to nemala

riusik
28. máj 2010

vetranie pomaha pri vypareni, to je pravda, ale toto bolo ine, mala to iba na vrchu ako pise zmurka..

ani3012
28. máj 2010

a pamätáte si,že aj Evička to mala ? Len ja som skúšala tie babylove. a pomohlo ako baby vraveli, vetrať,umývať len s čistou vodou a ked plienku,tak ponatierať

a viete akú super hračku máme? Patrik dal do balóna trochu vody,nafúkol ho,zaviazal sa a strašne smiešne sa kýve na podlahe 😀 ešte mu teraz aj oči akurát dokreslil a Evičky sa to hodne páči 🙂

ani3012
28. máj 2010

@riusik aj keď to nie je zaparenina aj tak je lepšie,ak je to navoĺno,keď nevie z čoho to má

riusik
28. máj 2010

ano suhlasim s @ani3012.. urcite je to vetranie uplne vyborne a vsetko sa lepsie hoji.. som sa iba zle vyjadrila.. chcela som napisat, ze to nie je klasicka zaparenina.. ale to je jedno, hlavne aby niezo nasej malej zuzke konecne pomohlo

riusik
28. máj 2010

a balon miluje alexandra tiez, ale vodu som este neskusala, skusim 😵

zmurkaz
28. máj 2010

@riusik ...no presne!!!!! 😵 😵 😵 😵 ..ona to vôbec nemá zaparené - ale povyhadzované ... idem urobiť to, čo som napísala ... a uvidím -buď pomôže alebo bohužiaľ - kožná ...

lucia32
28. máj 2010

😉

lucia32
28. máj 2010

vyšlo slniečko 🙂

zmurkaz
28. máj 2010

No a neviem či ešte nejaký ....... to robí čo my ...... ale ja jej mením plienky každé 3 hodky .... krémujem (aj keď tam nič nemala - tak hrubú vrstvu sudokrému ) ... teraz tie hovadiny jej tam dávam .... kúpeme sa bez kozmetiky od bábenka ..... a mydlo požívame podľa doporučenia kožnej .... tak čo už jej je????
Ale keď to spätne zhodnotím - tak furt mala niečo na koži - a aj dokina dáááávno hovorila, že keď nie je na termín ale 10dní pred - že môže niečo mať kožné .....
Nič - asi ma neprehovoríte - jednoducho rázna zmena - a je mi jedno z čoho to je ale nechcem aby to tam mala .... a urobím čokoľvek aby to zmizlo ! 🙂

lucia32
28. máj 2010

žmurka...aj ja mením plienky často, dokonca som aj v noci prebalovala...už to nerobím 😝 pretože spinká...aj mastím sudocremom...občas môžeš robiť čo chceš a je to tam...imazol je na kvasinkovú infekciu, ešte som čítala, že to môže byť aj bakteriálna infekcia...a na to už len ATB masti....tak ak nič nezaberie, kožná to istí 😉

brusinka.pusinka
28. máj 2010

Ahojky podruhé a přejem příjemný zbytek dne 😉 a i ostatní oslavencům velký sladký cmuk 😵 😵 😵
my včera udělaly pár fotošek tak můžete juknout 😉

lucia32
28. máj 2010

Krásna princeznička Karamelka 🙂

asparaguska
28. máj 2010

Ahojte...

Všetko naj, naj, naj Evičke, hlavne zdravíčko... 🙂

Brusi, Karamelka je modelečka, krásna.. 😵

Nyky, ty si z Banky, nedávno sme boli susedky... 😀 😀 😀

nykyta
28. máj 2010

dobry vecer koceny 🙂 tak dnes bol teda hic 😎 😎 normalne som sa aj opalila 😀 stromceky zasadene a zajtra dalsie 😉 macik sa hral s dedkom tak mamina sa realizovala 😉 😉 no a potom mu uz bolo teplo tak sup domov a davaj sa vetrat tak sa mu to pacilo 😀 😀 sak teraz ma chudak saunu v izbe,ze 29 tak ventilator fici na plne obratky 😀 😀

nykyta
28. máj 2010

@asparaguska skoda,ze uz nie sme to by bolo fajn mat konikovku za susedu 😉 😉 😉 a tuto par foteciek ako sa chladil nas maculo 😀 😀

nykyta
28. máj 2010

@brusinka.pusinka no nemam slov 🤐 prekrasna karamelka 😎 a neni jej teplo v tych pancuskach 😎 😎 nadherne saticky komplimentos 😉 😉

nina41
28. máj 2010

Riško začal sam chodiť 😵 😵 😵

asparaguska
28. máj 2010

Nyky, my sme boli na dva týžne v PN, v Esplanade( čo by kameňom dohodil)... 😀 😀 😀
To máte tak teplo? Narazili ste na záhrade na prameň? 😀 Miesto toho araba budete stavať vy? Maťko je zlatučký...

Ninka, gratulka Riškovi.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre