Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
31. máj 2010

ako sa tu mate a co sa rozobera nejaka som KO nejdem docitavat 🙂

nykyta
31. máj 2010

a sakra vidis lu na zltok som zabudla zajtra mu to ponuknem na obed 😀 😀 dik,ze si to pripomenula 😀

samayka
31. máj 2010

jeej ahoj žaby - teba som takto v priamom prenose dlho nestretla.. no pravda, nemotám sa tu už tak často..

a idem offf

sýkorka píska

nykyta
31. máj 2010

@zaba2707 ajooj 😉

lucim
31. máj 2010

samy banany prenechavame pre vas aj my 🙂 dnes som bola soknuta, ze matko papal tu broskynu - taku mensiu, z casti som mu dala dolu kozu , zacal cuckat, a potom hryzt, a nevypluval ... no krasa. 😅
ahoj zabiiiii 🙂
melon skusime aj my, len este nemame kupeny.

nykyta
31. máj 2010

@samayka tak dobru nocku 😔 😔

zaba2707
31. máj 2010

ahoj samy a cmuk sykorke 🙂

zmurkaz
31. máj 2010

@lucim jasné ... som zabudla 😅
@nykyta -jáááj -tú terasku si užijeme ak - tak o zopáááááár rôčkov 😅 a si opísala presne ako musíme ísť aj my pri papaní - to isté ešte nemôžeme 😉 -ale veď im to neujde 😉
@samayka ...tak my banán vôôôôôce - ju nechápem - šak je to sladké .... a ju chúďa napína na vracko... 😕
@zaba2707 ahóoooj

a idem na ďalšiu stranu ... som bola kojo

zmurkaz
31. máj 2010

ok - dočítané ... idem skuknúť čo porobím s tou kúpelkou - že by som použila bombu 😅 😀 😀 😀 ...inak neviem ako u vás ale u nás sa to špinavé prádlo snáď liahne 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zaba2707
31. máj 2010

aaa papanie sa rozobera tak my mame taky starsi kolobeh ... rano mlieko, desiata banan jablko hruska keksiky pripadne namiesto hrusky marhulka a skusili sme uz aj kusok kivi 🙂 obed klasika zelenina vsetkeho druhu morcacie kuracie alebo zajacie masko cestoviny ryzka pseno, pohanka zltok ako co mam chut urobit 🙂 olovrant dalsi banan jablko keksiky chrumky kôrky z chlebiku ... cerveny melon sme skusali aj my vycuckal vsetku vodu a vyplul zostatok ... ten som dojedala ja 😅 no a vecera kasa nemliecna z 210 ml mlieka - a tam obmiename druhy

lucim
31. máj 2010

samy a sykorka pa paaaaa 😵

katkah
31. máj 2010

ahojte babulky...prisla som len na skok, lebo sme dnes dostali suknicku, ale akosi je malej velka v pase, tak presivam....ale vy teda ste sa inak rozpisali, to sa neda docitat. Ja len k tomu papaniu, my mame doma maleho zrutika, za chvilku zje aj nas..nemozeme pred nou ani jest, uz si nedovolim ani kavu uvarit, lebo ked vidi salku, chce z nej pit a zacne po mne vykrikovat. Takze bud papame spolu, alebo vtedy ked spinka 🙂

klara_klara
31. máj 2010

ahojte 😉 co je nove na koniku?

nykyta
31. máj 2010

@klara_klara konik odcvalal 😀 😀 😀 ajoj 😉
@katkah ajoj 😉

gabrielkabj
31. máj 2010

Baby nepotrebuje niektorá botasky pre slečnu? Moja švagrina mi poslala z USA, ale já mám z toho čísla už 2 ks botasiek po staršej dcérke tak by som podsunula. Sú samozrejme nové. Veľkosť 23,5 a v cm je to 13. Ak áno napíšte mi do IP. Dík. A chcem za ne 20 Eur toľko ju stáli.

nykyta
31. máj 2010

@katkah to mame aj u nas doma,ze pred macikom nemozem jest 😕 bo natiahne rucky a povie daj a ja zla mama nedam tak zacne plakat 😕 tak ho nedrazdim a nejem 😀 😀 a pitie to same,ale tam mu dam jeho flasku s vodou a je dobre a ked nie tak mu nalejem do pohara vodicky a je stastny ako blska 😀 😀 😀

nykyta
31. máj 2010

trakus a kde si sa schovala? 😕 😕

traktor
31. máj 2010

do chladnicky 😀 😀 😀 😀 😝

nykyta
31. máj 2010

@gabrielkabj peknucke,ale chlapcenske nemas 😀 😀 to by som brala 😀

traktor
31. máj 2010

matko nechce ani vodicku ani cjik...len velmi malinko...on chce len mliecko

nykyta
31. máj 2010

no to mas peknu odvahu 😀 😀 😀 😀 sak tam je kosa 😀 😀 😀

lucim
31. máj 2010

idem sa uclovecit do kupelne ... voda sa uz napusta ... tak zatiiiiiiiim ....

gabrielkabj
31. máj 2010

nykyta nieja mám len 2 dievky ta same babské vecičky. Už som šupsla aj na babybazár
😉

katkah
31. máj 2010

@nykyta no presne tak isto aj unas, len nasa mala akosi nema dna....dnes na olovrant spapala plnu misku pohankovej kase, zajedla to jablkom a potom sme isli na navstevu ku sestre a tam zjedla pol rohlika, zajedala to kalerabom a na to si stihla este zo stola tajne uchmatnut pol krajca chleba a ten spraskala tiez, zapila vodickou..samozrejme z pohara a mohli sme ist domov. Bola na navsteve, tak musela urobit skodu 😉 a to vsetko stihla v priebehu hodiny 😀

traktor
31. máj 2010

ahoj klara ahoj katka ahoj gabi...botasky sumne...skoda , ze nie chalanske

zmurkaz
31. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

nykyta
31. máj 2010

macik zasa vodicku miluje 😝 😝 😝 staci ked mu ukazem flasku a uz otvara ustocka 😝 😀 😀 alebo ked ma nevidi tak zavolam na neko,ze pitstop a on hned dobehne 😀 😀 😀

lucim
31. máj 2010

jeeej, my mame este jednu novinku, matko mi zacal pit cajik ,tiez odkukal od alicky ..taky, co sa robi aj detom v skolke, ovocny, tak namaj nabalili domov. 🙂

nykyta
31. máj 2010

@lucim zatiiiim 😀 😀
@katkah no tak teda gratulko k tomu papkaniu,teda chutovkam 😀 😀 no sak ked je na nasteve tak sa patri okostovat vsetko 😀 😝

nykyta
31. máj 2010

@lucim to uz si sa vratila 😕 jaky spedygonzales 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre