Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
16. jún 2010

@ozi dakujeme 😉

traktor
16. jún 2010

katkah, nas matko zas neukaze kde ma ocko ani za svet...kuka na mna ked mu to hovorim..a odpochoduje...tak raz to pride

nykyta
16. jún 2010

@traktor no ahoooj trakusik 😉 ako oslava 😉 matkovi sa pacila 😉 boze aj nas to caka za chvilku 😕 😕 no musim sa poponahlat aj ja na nakupy do papiernictva bo dopadnem zle ked si to necham na poslednu chvilu 🙄 nic nezozeniem 🙄

katkah
16. jún 2010

@traktor no Ninka po mne opakuje zase uplne vsetko...je strasne smiesna..co robim ja, robi aj ona 😉 Este aj na zachod chodime spolu 😀

nykyta
16. jún 2010

😀 😀 😀

katkah
16. jún 2010

@nykyta no ja uz si tiez veru chystam pomalicky veci na oslavu...uz spekulujem, aku tortu upeciem 🙂

ozi
16. jún 2010

inak zdravím vás všetky, gratulky aj oslávenčekom, sa pozriem ktorým 😉
@inneska , sa nič nedeje, ešte sa okolo neho nabeháš, neboj 😵 , Samko začal až 14- mesačný, Maťko 11-mesačný a Saška 10-mesačná, každé dieťatko je iné a nič to, že začne neskôr ako to druhé, musím povedať, že Samko tým, že začal neskôr, mal najstabilnejšiu chôdzu, najmenej úrazov, a keď sme sa stretli s chlapčekom rovnakého veku, ktorý začal v 10-tich mesiacoch, chodil v tom čase omnoho lepšie, lebo kĺbiky a svalíky boli dostatočne pripravené, Saška má síce veľmi dobrú chôdzu, aj na tráve, ale často sa jej aj nevyhnú nejaké tie hrče 😉

traktor
16. jún 2010

@nykyta nyky super....matko dnes priam hviezdil....bol rozkosny...a uz je velky chlap 😀 ....a kazdu chvilku odbiehal ku mne a sa stiskal a pusinkoval...tak som sa vytesovala a ocmukavala 😉 ..juj ale to zbehlo...a veru, ak nieco chces, tak kup uz teraz, my sme presli cele mesto a nic...az som bola prekvapena, ze aj tesco sklamalo...ale aj bez toho toho bolo dost a bolo dobreeeee...a musim povedat , ta smotanova torta to bol najlepsi napad aky moze byt...vrelo odporucam...aspon matkovi chutila velmi...vsak vidno aj na fotkach, vecne oberal piskotiky 😀

nykyta
16. jún 2010

a zabudla som povedat,ze macik sa zacal trosku hanbit 😀 😀 😀

traktor
16. jún 2010

@katkah tak to aj matko...rad opakuje..vsak vid dnesne upratovanie 😀 ...ale ocko...to nie...on je uz ma asi iny level 😀

katkah
16. jún 2010

@traktor 😀 😀 😀

traktor
16. jún 2010

@nykyta nyky tym sme aj my presli...a este sa ho to trosku drzi..ked sa niekto k nemu ozve , bude sa skerit ale hned hlavu schova...je smiesny...

ozi
16. jún 2010

@traktor , všetko najlepšie a najkrajšie v tento váš veľký deň, hlavne zdravíčko, plnú náruč lásky Matejkovi želám 😉 😉 😉

aj ostatným oslávenčekom všetko naj 😵

katkah
16. jún 2010

@nykyta no my sa hanbime uz vyse mesiaca a teda uz by to mohlo aj skoncit, ked sa niekto prihovori, tak sa schovava za maminu suknu a ked nema kde tak aj na zem si lahne a zakryje si hlavicku a potom len tak nenapadne vykukuje. Je to zlate,az na to, ze niekedy sa hanbi aj babky a dedka 😅

ozi
16. jún 2010

Matejkovi, samozrejme 😅

ozi
16. jún 2010

@katkah , my sa tiež táááák krásne hanbíme 😀

traktor
16. jún 2010

@ozi dakujemeee 😵

ozi
16. jún 2010

@nykyta , nie je zač, je to super, škoda, že niečo také nestíham

traktor
16. jún 2010

*****STRETKO KOšICE*****
Pozyvam srdečne všetky mamičky, detičky, oteckov...a inych rodinnych milacikov, na stretko v KE , ktore sa uskutočny vo štvrtok 29.7.2010...prosim, k menu si napiste cas , ktory vam vyhovuje...a podla toho sa zariadime..ak bude pekne počasie , pribalte si deku, zlozili by sme sa pri stanici, v parciku.....ak mate napad, kde by to bolo lepsie a hlavne pre deticky, len to napiste...
REI a Petrik
Ven a Ema
Traktor a Matej

traktor
16. jún 2010

musim ju tu hodit...bo kto ju bude potom hladat?... 😀

katkah
16. jún 2010

@ozi 😉

nykyta
16. jún 2010

no babulky bolo mi s vami fajn,ale macik vola tak ficim hore za nim 😕 😕 prajem dobru nocku a sladke snicky 😔 😔 😔 trakusik nadherna oslava -komplimentos k rodinke 😉 😉 albumik prekrasny 😉 papa cvak -pre mna tma 😔 😔

traktor
16. jún 2010

@katkah matko sa hanbi obcas aj mm 😀 ...ten je z toho potom mimo...

ozi
16. jún 2010

no baby bystričanky, už aj my by sme sa mohli konečne rozhýbať so stretkom, sa nedajme zahanbiť, ale mám pocit, že som tu nejako ostala jedináááá 😖 😖 😖

@traktor , nie je začo ,držkajte sa 😵

katkah
16. jún 2010

@traktor no to sme mali na zaciatku hanbenia aj my...potom ju to preslo, teraz je u nas mimo dedko, lebo to je schopna sa schovat aj pod stol, ked ho vidi, tak ju podplaca maslovym chlebikom, kt. Ninuska zboznuje 😀

traktor
16. jún 2010

@nykyta dakujem a dobru nocku, mackovi cmuk na licko a pozdrav trhacov 😀 😉

ozi
16. jún 2010

sa tu ostatné bystričanky nejako neukazujúúúúúú 🙄 🙄 🙄

traktor
16. jún 2010

@katkah 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
16. jún 2010

@ozi kto tu odtial bol?

katkah
16. jún 2010

babulky, idem aj ja spat..dobru noc 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre