Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

anavi85
11. júl 2010

@traktor to je zlate, si ho tak ustvala 😀

samayka
11. júl 2010

@anavi85 😀 😀 😀

lucim
11. júl 2010

samy ocmukaj potom elusku aj za nas. ale az ked bude nocna sichta. 🙂

traktor
11. júl 2010

sam...on v postielke velmi nechcel spinkavat...zaspaval na zemi , na paplone...to ha ma tak cely den na zemi a ked je unaveny, len si lazka a spinka...tak mi to nedalo, dali sme s postielky dole jednu stranu, a chce takto spinkat...len aj tak si v spanku zlezie dole 😀

nykyta
11. júl 2010

dobry wecer babulky mojeeee 😉 😉 😉 uz som tu davno nebola 😕 😕 sak ani neni divu 😕 😕 macik je hotovy terminator nas vsetkych 😔 😔 cez den je super jasi sa a vymysla a vecer je to hotova sodoma gomora 🙄 🙄 🙄 nervaci a reve nechce spat a tak ficim az do 22.00 a potom musim si ist lahnut s nim a tak nemam vooobec cas na nic 🙄 krasne stare casy ☹ ☹ ked som tu spokojne mohla tukat s vami 😉 😉 postielku odmieta a tak najprv zaspavanie na gauci a potom postupny presun hore do postele 😕 😕 hadam sa to upravi bo takto sa neda zit 😕 😕 luu uplne ta chapem s tym poplakanim bo ja to mam podobne 😢 😢 ale sak co narobime s nasimi detuchami 😀 😀 hlaavne ze su zdrave a casom sa im to vsetko upravi 😉 😉 dnes som u nas zapla klimu a tak je tam fajnovo chladnucko 😉 a tak sup s macikom do cestovnej postielky a ja mam teraz trochen volna 😀 😀 tam sa mu akotak paci,ale u seba v postielke ani za svet 🙄 🙄 a aby som nezabudla gratulko vsetkym oslavencom 😉 😉 😉 trakusik trhaci ta pozdravujuuuuu 😀 😀 😀

acerka
11. júl 2010

cafte maminy 🙂
tak davam par foto z dnesnej oslavy

nykyta
11. júl 2010

trakusik co by som za to dala aby macik takto zaspaval ☹ 😉 😉 ja ked ho uspavam tak mi vysklbe neviem kolko vlasov kym sa ako tak uloziii 🙄 🙄 🙄 kvoli nemu sa pojdem aj ostrihat na kratko bo uz nevladzem to je neskutocna bolest ked ma osklbava 🙄 🙄 🙄 idem vas trochen scitnut aby som bola v obraze akotak 😀 😀 😀

acerka
11. júl 2010

hmmm...kde mam profilovu fotku, a preco nejdu nacitat fotooooo

traktor
11. júl 2010

@nykyta jeeeeeeeeeeeeej ahoj 😵 😵 😵 a dakujem za pozdrav 😀 😀 😀 ...a neboj, aj u vas sa to upravi...u nas sme na to dosli nahodne, nechali sme perinu na zemi a on si tam lazkal a sa mu to zapacilo 😉 ...nie kazde dietatko chce spinkat v postielke..u nas simonka bola velmi kratko v postielke aked sme jej dali normalnu postel tak spala jak zabita...a ani z nej nepadala...patkovi a miske postielka nevadila a matko je zas uuuuuuuplne iny...ake by bolo dalsie neskumam...staci mi 😀

traktor
11. júl 2010

@acerka ahoj....ak si mala v profilovke dieta, tak ti ju zrusili...a ked pridavas fotky musis napisat aspon a...teda aspon u mna je to tak, ze pokial nieco nenapisem ani fotku mi tu neda..

traktor
11. júl 2010

@nykyta a aha tu je nas ochranca 😀

lucim
11. júl 2010

uz som zase pri vas 😉
ahoj nyky ... drzim palce, nech su vecery ovela ovela lepsie. 😉 a inak - tiez dobry dovod, preco navstivit kadernicku a urobit radikalnu zmenu vizaze. 🙂 🙂 🙂
acer, traky to ovlada, skus znova s tymi foteckami. 😉

lucim
11. júl 2010

traky čivi strazi domcek? 🙂 aj anavi ma čivi 🙂

nykyta
11. júl 2010

@traktor dakujem vies ma potesit 😀 😀 😀 ja by som tu bola aj castejsie,ale macik nedovoli 😕 😀 musim sa mu staale venovat 😀 😀 uz sme sa kupali aj vo velkom bazene 😀 taky bol stastny 😀 bo teraz az do septembra nebudeme chodit na plavanie do tt 😕 no a samozrejme,ze sa kupali aj trhaci a to sa mu strasne pacilo,lebo ked isli do bazena boli ako chlpaci a ked z neho vysli tak boli jak sparatka 😀 😀 😀 tak sa aj spolu vozili na nafukovacke 😀 😀 boli super kamarati 😀 😀 😀 no sranda 😀 😀 musim to nejako nafotit nech sa zasmejete aj vy 😀 😀 sak cely tyzden maju byt vysoke teploty a tak urcite pojdeme do bazena vsetci tak potom nafotim nejake srandicky 😀 😀 😀

traktor
11. júl 2010

inak mne to tu stale blbnem,neviem ci len mne...ked si dam nasu temu/ ale nie len nasu...tak mi ukazuje prispevky od va...potom pozriem inde a ked sa vratim spet do nasej temy tak su tam aj prispevky od bab , co mi prvy krat vobec neukazalo...a malo, kedze boli napisane napr. rano.....napriklad aj teraz, ...mam poprehadzovane vase odpovede...pise anavi o 21,59 potomsam o 22 potomnykyta 22,10 a potom mi ukazuje traktor 22,05....a tak dalej a tak dalej...niektore mi vobec neukaze az ked si kliknem inde a potom sa vratim...ma to este niekto?...ja to mam uz dlhsie...co s tym...

ani3012
11. júl 2010

napapaná ! Hlásim sa do služby. začal mi teraz že druhý diel pochovaný za živa,Evi ešte nespí-počuje z postielky búchať hračkami

@nykyta tak to ti verím s tými vlasmi ,Patrik zaspával tak,že si ich točil- AU !

@lucim a de si bola ?

traktor
11. júl 2010

@lucim no strazi...mi mame taku...no doniesli sme ju..teda ho..ked mal rok,chceli ho zabit, lebo ty co ich chovaju , chovaju len s papiermi a bez chyb a tak predavaju, a nas ma predkus, tak ho nevedeli predat...tak ho mame, ale je to vdacny psik, aj ked cudzich ludi skoro zožerie 😀 😀 😀

ani3012
11. júl 2010

@traktor mne to ide normálne.... 22:32

traktor
11. júl 2010

@nykyta 😀 😀 😀 to muselo byt super, pofot 😉

nykyta
11. júl 2010

ajoj lu 😉 😉 dakujem aj tebe nech sa to vylepsiiii 😉 😉 😉 trakus trhacko je fantastikus 😉 😉 😉 aku ma figuru 😀 😀 😀 vystavne psicatko 😀 😀 chutnucky 😀 😀

traktor
11. júl 2010

@ani3012 ani teraz aj mne...ale nesmiem prejst do inej temy..a vratit sa lebo uz to blbne... 😅

traktor
11. júl 2010

@nykyta no ma malinko cez 1 kg....v zime ho musime obliect a aj tak sa klepe.. 😀

nykyta
11. júl 2010

@ani3012 ajooj 😉 no sak to je des bo bez toho aby mi nesklbal vlasy tak nezaspi 🙄 🙄 🙄 som skusala vselijake finticky,ale nic 🙄 tak neviem co mam robit bo zachvilu budem bez vlasov 🙄 🙄

nykyta
11. júl 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
11. júl 2010

@nykyta tak nahod novy strih....budes ako slniecko...nikde nebudu vlasy...odpadne problem s cesanim, zo sponkami...na vianoce v pohode...ze lestidlo....co viac chces... 😀

ani3012
11. júl 2010

@nykyta Patrik potom prešiel na uši,chytal či sebe alebo nám ušká pri zaspávaní-aj mu odstávaju trochen 😀

nykyta
11. júl 2010

sak to chuda za to nemoze 😕 😕 jak zabit 😕 sak toto co uz ma byt 😕 chvalabohu ze ste si ho zobrali 😉 ved to je kraaasny psik 😉 😉

traktor
11. júl 2010

@traktor ...ale teraz vazne...dakeho mojkacika, vankusik, kapesnicek, plienocku...si neskusila dat...mozno len potrebuje nieco mat v rucke...

ani3012
11. júl 2010

@traktor no behala som aj do iných tém a ništ. Čas je taký aký je

traktor
11. júl 2010

@nykyta ..no sa im nehodil...a nam sa hodil velmi, bo simonka veeelmi chcela , len tie ceny...mi skoro oci vyskocili, kolko taky malicky psik stoji...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre