Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
19. sep 2010

lucimka asik niekde nahana matka 😉 ..ale isto sa ukaze 🙂
@zmurkaz mooja, mooooja...tak nie velmi dobry den si mala..uz nech je len dobre..kebyze si blizsie tak ta tak vystiskam 😵 😵 😵

ani3012
19. sep 2010

@zmurkaz preto do kostola s nimi (ani bez nich) nejdem. Možno v nedeľu bude musieť Patrik začať chodiť,to sú detské omše,ale určite bez malej.Tá by tomu dala !
No a hanbiť sa nemáš za čo ! možno by ste mali skúsiť oddeliť Zuzanku a Jurka.

traktor
19. sep 2010

@zmurkaz ja som teraz par veci predala, a zhodou okolnosti som na aukciach natrafila prave v ten cas na veci, co by sa detom hodili...takze aspon raz budeme mat vsetko bez stresu... 🙂

zmurkaz
19. sep 2010

@traktor 😢 ...akosi sa na mňa veľa vecí sype ...
@ani3012 ...no ja tam akosi čerpám energy ... len teraz som tam a akosi nič z toho 😖 ...ale muž je zlatúch - on "neverí" a povedal mi, že "mi" zoberie deti a môžem ísť načerpať energy bez detí 😵 😵 😀 😀 😀

zmurkaz
19. sep 2010

@traktor 😵 😵 😵 ...no ja sa teraz na to necítim ....

a ozaj - švagriná bude mať bejby - tak asi stopnem všetky inzeráty - bo neviem, či nebude chceť veci od nás 😉

nykyta
19. sep 2010

babule co to nestraste s mikulasom ani s vianocami este je casu dost 😀 😀 😀 horsie je ze zachvilu je martin na bielom konikovi a ja nemam nic kupene tym mojim chlapom 😀 😀 😀 😀 a sak casu dost 😀 😀 😀

ani3012
19. sep 2010

@zmurkaz som 3 krát čítala príspevok,že ako ho myslíš 😀
Ono to treba využiť,keď ti niečo manžel ponúka 😉

zmurkaz
19. sep 2010

@nykyta 😀 😀 ...no u nás je to teraz dosť perné - ... Júl Žužu narodky, august Žužu a ja meniny, Jurino narodky, minulý týždeň v TT jarmok, 21. 9 ja narodky, .... o dva týžne svokrovci hody....-- fuuuuuj 😝

zmurkaz
19. sep 2010

@ani3012 ...no šak sa tešííím - len som to asi blbo napísala 🙄

nykyta
19. sep 2010

@ani3012 a ja trdlo som zabudla podakovat za prispevok 😉 zajtra si ho hada v klude precitam a budem o nieco mudrejsia 😉 dakujeem 😉

ani3012
19. sep 2010

@nykyta že za chvíľu...ešte dva mesiace !!!! 😀
si ber príklad od mm. O 3 týždne mám narodeniny a on sa v ten deň bude tváriť ako: ZASE ?
A veď ty máš celú výplatu,ešte aj z brigády ti všetko dávam (a kážem mu to ? ) a že kúp si niečo a ukáž mi to,ja by som aj tak nevedel čo... 😝 😠

raona
19. sep 2010

@zmurkaz Zuzi nic si z toho nerob, ja uz radsej s malou ani do kostola nejdem, naposledy co sme boli, tak som ju musela ist dva krat za kostol nakojit, ona furt ruku vo vystrihu, katastrofa..tak som si povedala, ze koniec, ze s nou sa to uz proste neda, len tak ist do kostola.. len tento tyzden sme museli dva krat do kostola, raz na pohrebnu a pohreb a dneska sme akoze isli bo bola omsa za starych rodicov.. moje obavy sa naplnili, dieta sa hrnulo v oboch pripadoch stale do kostola s pokrikmi, chccela stale tancovat a spievat, vykrikovala, tak som bola nutena odniest ju z kostola von, tam prisla kamoska s dietatom a bol vonku cirkus.. z omse som nemala absolutne nic.. a odteraz uz ani s nou nepojdem.. konec.. to nema zmysel, radsej sa pomodlim doma a vyckam kym bude starsia..

nykyta
19. sep 2010

@zmurkaz no tak to je toho vyse hlavy 😕 😕 😕

ani3012
19. sep 2010

@zmurkaz to máš zajtra už ? Ale nie sama.Ešte jedna júlovka zajtra oslavuje 😉

zmurkaz
19. sep 2010

@ani3012 😠 😠 😠 ...ja som dnes dostala krásne veci do kuchyne - ale som aj také chcela tak sa vytešujem - sú ladené do bordova - ako máme kuchyňu ... ešte aj Jurko mi kúpil že poriadny otvárak na konzervy 😀 - keď on tak rááád kukuričku alebo hrášok 😉

ani3012
19. sep 2010

@raona pokiaľ ti tam nezačne spievať : Jede jede mašinka... ako môj Patrik,tak je dobre 😀 😀 😀

raona
19. sep 2010

@ani3012 aj ja som sa tesila, ked odchadzal, no teraz sa tesim ze pride naspat 😉 😉
@nykyta aj ked tiez mi nie je moc napomocny co sa malej tyka,ale je to vzdy ine, ako ked som tu s nou sama.. fakt som uz grogy, a znicena a schudla som uz dalsie tri kila...

zmurkaz
19. sep 2010

@raona .... no Žužu to tiež dobre korenila ... vykrikovala snáď aj také čo nevedela.... 😖 ...jediné ma ukľudňovalo, že sme v tej chodbičke pre rodiny a detúchy - a že sme tam právom hluční 😅 ...a ja som takto zrezignovala pri Jurášovi - bo on tam furt reval - len sme sa objavili vo dverách a potom nie a nie ho tam dostať ... tak to je z blata do kaluže .... aaaale šak voláááko bude 😉
@ani3012 ...ja viem 😉 😵

nykyta
19. sep 2010

@raona no to mame tak 😉 my sme preto isli na pohreb bez macika ☹ babka strazila a tak bol pokoj bo on by sa este aj do hrobu hodil,lebo ked neni po jeho tak sa hadze o zem a potom sa plazi dozadu a reve ☹ sak neni sa kam ponahlat este sa nachodia kade tade 😉

zmurkaz
19. sep 2010

...inak taký zo života a z kostola... viem od kolegynky z roboty.... mali malú slečnu - asi 2 - 3 ročnú a išli do kostola z rodinnej oslavy a keď bolo premenenie a kňaz vyzdvihoval čašu tak malá v tom tichu na celý kostol zakričala farárovi - NAZDRAVIE 😉 .... 😀 😀 😀

nykyta
19. sep 2010

@raona tak ja ti poviem,ze pre mna je lepsie ked som s macom sama 😀 takto sa staram len o jedneho 😀 😀 aj ked som na pokraji zrutenia,ale vecer ked sa kupeme nacerpam energiu na dalsi den a tak to ide dookola 😀 😀 😀

nykyta
19. sep 2010

@zmurkaz 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ani3012
19. sep 2010

@raona tak my čo sme mali manž.krízu,tak je to lepšie aj čo sa týka Patrika aj Evička a aj mňa. Škoda,že tomuto stavu predchádzali také záležitosti....

@zmurkaz ale zlatí sú 😵 😵 😵 krásne !
Ja som teda raz na Vianoce nič nedostala.to sme mali len Patrika,mal asi 3roky. Síce sme s mm spolu nakúpili aj pre mňa darčeky ,ale vždy som všetko balila ja.A tak sa stalo,že som sa nahnevala a moje nepobalila .a keď sa prišlo k stromčeku,tak oni dvaja si rozbaľovali a mm sa pýta : a ty nemáš ?
a som mu to vrátila... a nevieš,kto by mi to tam asi tak dal ?
Veď sme boli kupovať!
a ja : ahá! tak to som si akože mala vybrať,aj zabaliť a potom to trhať a tváriť sa prekvapene,že jééééj ?
Odvtedy si dá na Vianoce záležať .
ale nebolo mi všetko jedno,hrču v krku som mala aj tak,aj keď som si myslela,že tam nič nebude,ale človek stále dúfa....

ani3012
19. sep 2010

@nykyta ale ja teraz napr.ľutujem,že som nemala dve deti po sebe,aj keď bol Patrik tak strašne živý.Ono by sa mi to teraz vrátilo.Nemá sa s kým hrať doma.Evička je ešte malá a než podrastie,tak už Patrik nebude mať na ňu náladu

nykyta
19. sep 2010

@ani3012 😢 😢 😢 😢 😢 😢

zmurkaz
19. sep 2010

@ani3012 😖 ..no nič moc také vianoce ... môj veľa krát keď veľmi rozmýšla tak takééééé hovadiny nakúpi - tak som mu povedala, že nech mi kupuje do kuchyne - to je aj užitočné - aj sem tam on varí - tak vie, čo by sa hodilo 😉 ...a nemusím potom špekupovať - čo s tým 😅 😀 😀

zmurkaz
19. sep 2010

@ani3012 ..preeeesne viem o čom píšeš ... aj keď sa mi zdá, že sa Juráš začína chytať - bo Žužu ho žerie 😵

nykyta
19. sep 2010

@ani3012 no sak keby sme vsetko vedeli 😉 😉 😉 no len horsie je to ked to druhe uz nemozes mat 😢 alebo je s tym problem 😢 mat druhe 😢

ani3012
19. sep 2010

@zmurkaz dfnes si Patrik ťahal dreveného panáčika čo vydáva zvuky. No to bol pohľad. Ja nechápem! Niekedy ho tak strašne zaujmú tie Evičkine hračky 😀
ale on Evičky svoje nedá,lebo mu to slintá

ani3012
19. sep 2010

@nykyta teda neviem čo máš za problémy,ale jasné že nechceš skúšať.A možno o pár mesiacov budeš písať ako tehulka sem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre