Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
12. okt 2009

inn: stale pod perinou? 😀 ja obedujem, polievka v sebe, idem na druhe... a zasa sup pod deku 😉

lucim
12. okt 2009

ja fotim vianocne fotky do kalendara 😀

samayka
12. okt 2009

boli sme cez obed vonku. skoro nás odfúúúúklo... brrr.. elušiatko to celé prespala - veď musí dobehnúť noc 😀

lucim
12. okt 2009

samyyyyyyyyyyyyyyy uz zase sa jej nechcelo spat? my sme boli dufam ze vynimocne solidarni, o 11 vecer som matka strkala do satky. ale potom hned vytuhol.
boli ste kuknut maminku?

riusik
12. okt 2009

lu: akoze vyzdobu vianocnu si robila? 😀

sam: ja sa uz psychicky pripravujem, ze pojdem po tomasa do skolky, a to bude cela nasa dnesna prechadzka... a aspon elusik dobieha tu noc, si predstav, ze by nespala ani cez den 😒

inneska
12. okt 2009

riuš...erik mi 4 dni nekakal...spával dosť nekludne, tak som trošku pomohla s rr...a išlo toho požehnane 😀 teraz ideme papať 🙂

lu...aj vyťahuješ vianočné ozdoby ?? 😀

samy...u nás sa od rána nedá ísť von, leje a leje a leje...aj poradňu som odložila na zajtra 😅 tak ani 4 mesiac nieje lepší?? 😕

lucim
12. okt 2009

rius no uuuuurcite by sa mi chcelo 😀
mali sme dekoracie - moju mikulassku ciapku, bordovy sal a cervenu deku. a este mi dovolil v 1 zimnej ciapke a rukavickach. 🙂

samayka
12. okt 2009

ona zaspinkať zaspí krásne.. síce ju ešte zopár krát trhne, sem tam loví dudel alebo len tak zajačí... ale všeobecne zaspí tak do ôsmej... maximálne vytuhne na mne do štvrť na deveť... potom hajáme ukážkovo do 11-12, ďalšie kojo tak okolo 1-2 a potom to začína... áááách jo... ale vraj sú to naozaj sny a je to tým že spracováva vnemy z celého dňa - a keďže aj cez deň spí málo tak ich má zrejme viac ako iné deti 🙂))))))))) si to aspoň takto vysvetlujem 🙂)))))

ale doktorka ma potešila, že deti ktoré menej spinkajú cez deň sú bystrejšie a napredujú rýchlejšie lebo nazabíjajú čas spinkaním a kým iné deti hajajú tak oni napredujú... no to mi je teda útecha...

cez obed chodíme pre obed a maminke - ale dnes sme si to šinuli rovno domov, boli parené buchty, tie mama moc nemusí a nebo bolo tesne pred spadnutím tak sme fičali dom.

samayka
12. okt 2009

luci - aj my chceme spraviť na vianoce kalendár, i keď do teraz robila vždy švagrinka. tak neviem - asi bude mať moja mamina kalendáre dva 🙂)) jeden v izbe a jeden si môže dať na záchod 🙂)) aby sa na vnúčatká pozerala 🙂))

potom zaves vianočné foto na net.. už keď je vonku také počko, nech sa aspoň atmosférou potešíme

lucim
12. okt 2009

samy tak bude mat dva, vsak neva 🙂 na happyfoto.sk je akcia na kalendare do 19.teho , tak to 🙂 chcem stihnut

lucim
12. okt 2009

samy priznavam, ze sa mi nechce zmensovat a nechcem aby ich videl brasko, on neudrzi tajomstvo 😉 ale nejak to vymyslim.

riusik
12. okt 2009

samy: ano, mozem potvrdit teoriu, ktorou ta ukludnovala dr... ale priprav sa este na vela krusnych chvil s bystrym elusikom 😎 mam to doma a nezatvoria sa tomu usta, mudruje to a mudruje...

riusik
12. okt 2009

lu: aj ja som zvedavko ☹ 🙂

riusik
12. okt 2009

a nejaku gulu si mohla vytiahnut 😀

lucim
12. okt 2009

iiinnnnn skoro som si ta nevsimla. rr namiesto prechadzky? 😀 ale ked to sposobi ulavu, preco nie 😀

lusia_99
12. okt 2009

Ahojte baby som taka nasr.... 😠 musim sa niekomu vyzalovat a po ruke ste len vy 😀
dnes som si bola v lekarni kupit tie homeo na podporu tvorby mliecka ten ricinnus a ta krava mi namiesto 5ch dala ricinnus 15ch ja som si samozrejma hned 5 granuliek pocumlala v aute....
ked som dosla domov a konecne si to vsimla tukla som na net a tam mi vyskocilo ze 15ch sa pouziva na zastavenie tvorby mliecka je to pre mamicky ktore chcu deti uz odstavit som take nervy dostala 😠 😠 😠
podla mna taky neznali ludia bola to asi 25 rocna kocka nemaju v lekarni co hladat keby som si to nevsimla a pridem koli nej o mliecko tak jej asi daco obijem o hlavu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

lucim
12. okt 2009

lusia, kludne jej to chod o tu hllavu obit, robi nam hanbu. 😠 ale po 1 raze sa nastastie nic nestane a si dobra, ze si si to preverila.

lusia_99
12. okt 2009

v SO su 3 lekarne v 2 ich nemali a v tej tretej mi vravi mate stastie tieto su posledne tak som sa potesila lebo poslednych par dni mam nejako pomenej mliecka a Mišuliatko je casto hladnucke a ona toto ze cisto stastie ked kus ta pohroma ale maju smolu viac tam nepojdem.....

lucim
12. okt 2009

lusi ale nech ti vratia peniaze. 😒

lusia_99
12. okt 2009

a uz ked sa stazujem 😀 vcera sme mali hroznyyyyyy vecer Miško cele popoludnie nepokojny, umrncany na rukach stale a vecer po kupani rev dala som cecik 2x potiahol vyplul a spustil rev cmulkal si rucicky ocividne hladny od 16.30 nepapal a to bolo uz 9 tak zasa sturil cicu ten isty scenar po 5 pokuse som uz revala s nim dala vyvarit flasku a bezala zufala ku kamoske po nutrilon....
aaaaale ked som sa vratila mm nosil maleho a vravel ze si taaaaak poprdkal ja mu sturi cecik a on sa krasne napapal zacuckal 😵 to bolo radosti 😵 😵 😵 vcera som varila mäso zapekane s broskynou, sunkou a syrom tak myslim ze z toho 😅 😕
o chvilku sa chystam vratit nutrilon nastastie nepotrebnyyyy 🙂

lusia_99
12. okt 2009

Luci nechce sa mi tam trepat 😖
Mozno pouzijem ked bude mat Misko 3 roky a bude ist do skolky ja sa budem chciet zbavit mliecka 😀 😀 😀

lusia_99
12. okt 2009

dnes som bola aj s Luckou u zubara ma hnisavy vačok na ďasienku ☹
Kec še vedze ta še vedze 😀

lusia_99
12. okt 2009

jeeej vediem si tu monolog??? baby kde ste vsetky ste urcite pozaliezane na farmach čo??? 😀

olianko
12. okt 2009

Ahojky!
Tak som sem zas po case nakukla....ako sa mate? Saska je uz treti tyzden chora.Tak neviem kde mi hlava stoji.Aspoon obcas ideme von lebo teplotu nema.Ak by sme boli len doma tak sa asi zblaznim 😝 😅
Maxim ma tiez trosku sople lebo nemozem uplne zabranit tomu aby pri nom nebola.
Dufam, ze vy ste vsetci zdravi
....a inak po veceroch zbieram urodu na facebooku 😵

lucia32
12. okt 2009

oli ahoj...oslavuje dneska Maxík? Ked áno, tak všetko najsamlepšie....
Sašky je mi ľúto, pfuj, pfuj, nech rýchlo vyzdravie...

olianko
12. okt 2009

lucia ahoj....hej dnes Maxim oslavuje 😀
No ja som ratala s tym, ze ked Saska zacne chodit do skolky tak ze bude aj chora .Len som necakala , ze to bude tri tyzdne a keby aspon tolko nemrncala ☹ 😠 Ona uz poriadne ani nerozprava len mrnci 😝

lucia32
12. okt 2009

Lusia....ale nakoniec všetko dobre dopadlo a to je fáááájn...

olianko
12. okt 2009

ale ten cas leti a uz mame 3mesiace 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

lucia32
12. okt 2009

Oli...Maxík je zlatíčko 🙂

lucia32
12. okt 2009

Oli...sa nečuduj je maličká 😒 , moja mrnčí furt a to má 9 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre