Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

voskovka
8. sep 2009

ahooojte..... 😎

nina41
8. sep 2009

jennka môj ešte spi ,my kupeme o 19.00 🙂

otrivinkajanka
8. sep 2009

Ahojte mozem sa ku vam pridat? 😀
aj moja dcerka Ninka je julovka 😀

voskovka
8. sep 2009

čo robite????ja pečiem polesničky.....mnamka....
dneska som bola u zubara-baby 3zuby mi robil...skoro som vykopla nohy na luster... 😠
otrivinka....vitaj....že nam vitaj... 😉

otrivinkajanka
8. sep 2009

dakujem 😵
no aj mna to caka radsej by som odrodila este jedno ako vrtat zuby 😝

jennna
8. sep 2009

ešte som tu, mám nachystané a malá zalomila, kým som prišla s vaničkou... 😀

voski, nerob chuťky!!!! mňamka

otrivinka ahoj......hlavne že si nás našla....pekne ťa vítam....

jennna
8. sep 2009

vinka tri zuby???? jáj zimomriavky.....mne robili dva týždne pred pôrodom, mi vypadla vpredu blomba...tak na rýchlovku bez injekcie, čo ja bez nikdy...ale kedze nebol kaz, len to preleštila tak to nebolelo....si si to užila chudiatko.....aj ja musím zbehnúť na preventívku teraz keď kojím..... 😝

jennna
8. sep 2009

vosky prepáč....to malo byť tebe!!!!

nina41
8. sep 2009

Otrivinka vitaj 🙂 🙂 🙂
Vosky ja mam prišerny strach zo zubara 😉

jennna
8. sep 2009

nina..už som ti to raz písala....ale tvoji synovia majú také krásne slovenské mená!!!!

jennna
8. sep 2009

papa...idem...

voskovka
8. sep 2009

mi hovorte...a všetky bez injekcie...a doktor sa ma pyta-čo vy tu tak vzdychate...???ako budete rodiť????
a ja nanho-----ved už mam dve deti. 😝 ...ha ha...zostal vykuuuleny....že to važne....slimak jeden... 😀

jajona
8. sep 2009

Ahojte mamičky,

no ja tiež nejako nestíham. Keď mám trošku času, tak tiež robím domáce práce.

Niekoľko strán som prečítala a bavili ste sa aj o papaní. Niektoré ste písali, že si deťúrence pýtajú aj po 2 - 2,5 h. No ja keď ho takto natiahnem som šťastná. My mávate dni, keď si pýta každú 1 - 1,5 h. Vtedy som už aj zúfalá. Napapá sa, trošku zdriemne (30 min je u nás denný limit) a potom znovu papať. Takže tak.

Pôjdeme pomaly kupkať, lebo už sa preťahuje.

Tak pekný večer a veľa zdravíčka všetkým 😉

nina41
8. sep 2009

Dakujem Jennka 🙂
maly je už hore,ideme kupkať a traja najstarši si chystaju veci do školy 😀

otrivinkajanka
8. sep 2009

Nina to ta obdivujem 5 deticiek to ja mam dve a nestiham nic 😀 😝
ozaj baby mne mala trpi hrozne na koliku nemoze kakat a prdkat uz som vyskusala vsetko mozne a nic nepomaha ☹ 😢

nina41
8. sep 2009

my sme už okupkany a papame 🙂

nina41
8. sep 2009

Otrivinka dakujem,popritom aj pracujem 🙂

jennna
8. sep 2009

jajonka...tak to máš teda ťažké také časté papkanie....a to máte tak aj v noci.....hádam sa to ešte upraví...

otrivinka.....moja malá koliku našťastie nemá, ale s kakaním je to tiež biedne...väčšinou po 7mich dňoch...a ak to nezvláda sama , tak jej pomáham rektálnou rúrkou.....

jennna
8. sep 2009

zas tu nie ste!!!! 😠 😀

otrivinkajanka
8. sep 2009

jenna to my rektalnu pouzivame denne uz som zufala zajtra idem do poradne tak som zvedava co lekar povie 😢
nina tak to klobuk dolu 😉

jennna
8. sep 2009

otrivinka....júj...to musí byť trápenie....a to sa hovorí, že koliku majú vraj chlapci.....a ja počúvam väčšinou o dievčatkách.....
hádam ti zajtra niečo poradia....inak....ja som používala asi 6týždňov infacol....ked začala mať príznaky koliky, už nepoužívam, ale nemali sme problém...skúšala si to? alebo sa opýtaj lekárky zajtra....malo to niečo do seba....

jennna
8. sep 2009

dobrú nôcku...sa s vami lúčim!!! ideme si oddýchnuť...maličká hned po okupkaní a dudkaní zaspinkala.....mm doniesol šampáňo.....asi sa "niečo" udeje.... 😀

traktor
8. sep 2009

ahojte a vitam stratenu / ale hlavne je , ze nas nasla 😉 / julovku 😀 😀 😀 , vitaj , vitaj, vitaj 😉

traktor
8. sep 2009

daj si stranku 193 tam je pomoc na koliku, mozno si nieco s toho este nevyskusala 😉

traktor
8. sep 2009

jennn taksi to uzi 😀 😀

josifek
8. sep 2009

tak jsem tady zpět, byla tu kamarádka juknout na Karamelku, pak jsme koupali a papkali a spinkáme.Kukám že je tu nová maminka , vítám 😉

traktor
8. sep 2009

http://www.nasedetatko.com/index.php?skupina=40..., som nasla ceske ale niektoresa daju upravit po slovensky, hlavne ze zaklad je 😉

mifinka
8. sep 2009

Ahoj kočendy 🙂
Dotaz pro mamče kluků, necháte některá píchnout ouško? My právě doma svádíme urputný boj, tatka má obě uši píchlí, ale já protestuju že chcu u malého jen jedno a že jak bude starší tak se rozhodne sám jestli chce obě.. A maminy holčiček, kdy jste píchaly ouška? Prý se může až po nějakém očkování kolem 5-teho měsíce.. Blbost ne...?

inneska
8. sep 2009

ahoj mifi...no ja určite nedám prepichnúť ušká, ked bude velký, tak nech si s nimi robí čo chce 😀 som rada, že mám chlapca a tak sa vyhla prepichovaniu 🙂

wydata
8. sep 2009

ajojte ženyyyy,
cem sa len na rychlo pochvalit ze od dnes uz sa nebalime definitivneeeee 😀 😀 😀
no a este sme sa dozvedeli ze nemame reflux a to grckanie je zevraj normalne... 😠
tak neviem... 😖
obcas totiz grckuje aj prudom...-tak to z nej vychrstne... ☹ 😢
no a boli sme kuk na nas rozostavany domcurik a mame uz skrdlicky 😀 😀 😀
jupiiiiii
😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre