Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
18. jan 2010

bré ránko,
oslávencom aj víkendovým aj dnešným všetko naj, naj, naj

monr
18. jan 2010

nikde nikoho, všetkých asi zavialo snehom, tak idem trošku povyšívať, našťastie variť nemusím.

ani3012
18. jan 2010

Pondelok - 18 Január 2010

Gertka....................18.7.........................Andrejko má dnes 6 mesiačikov 😵 😵

Meniny oslavuje: Bohdana, a tiež aj:Priskus, Piroška, Priska(sranda niektoré mená 😀 )
Meniny oslavuje v ČR: Vladislav, Severín, Priscila, Vladislava

Všetko najlepšie! 🙂

Ftip:

Traja muži sú odsúdeni za ťažké zločiny do vezenia na 20 rokov. Každý z nich si môže doniesť do cely jednu vec. Prvý si zoberie so sebou veľkú kopu kníh. Druhý si zoberie manželku a tretí dvesto kartónov cigariet.
Po 20 rokoch otvoria prvú celu a prvý muž vyjde a hovorí:
"Študoval som tak ťažko,že môžem byť aj advokát."
Z druhej cely vyjde muž a jeho manželka a majú 5 nových detí.
Muž hovorí: "Bola to najkrajšia vec v mojom živote. Ja a moja manželka sme si boli tak blízko. Milujem to."
Otvoria tretiu celu a muž v nej si potľapkuje po vreckách a hovorí: "Ma tu niekto zápalky?" 😨 😀 😀

ozi
18. jan 2010

brééé ránko 😉

u nás snežíííííííí

gratulky Andrejkovi k polrôčku 😵

ani 😉 , najprv mi nezaplo 😅 , ťažká noc a ja som nikdy nefajčila 😀

asparaguska
18. jan 2010

Dobré ránko. Po 100 rokoch mám chvilku času.

Najskôr gratulujem oslávenčekom (aj tým čo mali sviatok a aj čo budú mať) 🙂

U nás je všetko OK. Na 6 mesiacov sme mali 69cm a 7410g.
Stav zubov: 0
Príkrmy: mrkva , zemiak, ale nejako to zatiaľ úspech nemá.( cicvor je cicvor 😀 )

Mata1976: Niekto mi vravel, že v Prešove vraj majú len samé 4ky.

lenullla
18. jan 2010

Bre ranko vsetkym 🙂 🙂
oslavencom tri krat hura , vsetko najlepsie 😀
sniezik sa nam chumeli.....zimicka uz prisla 😝

mata1976
18. jan 2010

asparaguska vdaka za tip, manzel tam ma dnes cestu tak ho poslem...

aj my sa pripajame ku gratulantom vsetkych oslavencov...

malka18
18. jan 2010

ahojte...čo dnes budete robiť mimískom na obed...ja neviem čo spraviť malej tak poradte..kujeeeeeeem 😀 😀

malka18
18. jan 2010

a ešte som msa cela opýtať..dávate sami sedieť deturence??myslím tak že ich obložite a tak ich necháte...alebo čakáte kým si sami sadnu ????, 😕 😕 😕

lucia32
18. jan 2010

Ránko....Andrejkovi od Gertky všetko naj pol rôčku...
Malka...my dnes máme zemiačik so špenátom+vajkový žltok 😉

lucia32
18. jan 2010

A dnes nám bambulina spala od pol 12 do 3/4 na 6 bez zobudka....hurááááá 😉 😀 Vynechali sme nočnú kašu a zrejme to bolo to, lebo ani panadol na zuby sme už večer nedávali...kašu sme presunuli na raňajky aj to obdeň striedame s výživkou 🙂

malka18
18. jan 2010

lucia: ja som špenát ešte nedávala...

malka18
18. jan 2010

mne sa malá v noci už nebudí vyše mesiaca, vydrží od pol osmej do siedmej..a to jej dávam len mliečko na noc 150ml.. 😝 😝 😝

malka18
18. jan 2010

zase tu nikdo není 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

inneska
18. jan 2010

krásne usnežené ránko 😵 😵

erik večer zaspal už okolo 21...potom predpolnocou bol chvílu hore a šli sme spať...a ráno o 4 spustil taký plač a nedal sa utíšiť...plakal intenzívne asi tak 5 minút, potom sa utíšil, zavrel oči a spal...neviem čo mu bolo...či sa mu niečo zasnívalo 😕 a potom spal do 9,15(po dllllhej dobe, bo budík ma nastavený na 8,30) 😀

malka...my máme dnes naobed zemiak, mrkva, karfiol 🙂 ešte zo včera...zajtra bude ešte neviem čo..ale v chladničke je mrkva, broko, cuketa, karfiol...tak niečo nakombinujeme 🙂

inneska
18. jan 2010

a včera som skúsila dať výživku sladkú...jablkovú...3x ho striaslo, tak som nedávala..ešte som vyskúšala jablko+banán(je sladšia) a ani to mi nechcel 🙄 tak zatial budeme zeleninkovať 🙂

malka18
18. jan 2010

noo a poradte mi ešte.. Sisi hrozne zapeká..potom kaká bobky..čo jej mám dávať aby ju tak nezapekalo??vždy všetko čo jej robím dávam jej tam olio olej a aj jej dávam kaše kde su ovsené vločky..dáko nezabera ☹ ☹ ☹

malka18
18. jan 2010

inn: moja malá spapa všetko ale fakt všetko ešte mi neodmietla nič..či je to ovocie alebo zelenina,kaša alebo mlieko...všetko všetko spapa...

inneska
18. jan 2010

malka..a pije dosť tekutín?? ja dávam po každom príkrme najskôr mm, ak nechce, tak skúsim čajík...a niekedy mi vypije aj 100ml po papaní 🙂 a kakáme také kašovité...

malka18
18. jan 2010

no jasne že pije..teda po príkrme moc nechce ale neskor si dá a za deň vypije aj 200-250ml čajiku...

traktor
18. jan 2010

dobry den , andrejkovi vsetko najlepsie 😵 😵 😵 som vcera zdrhla...nesiel kon, neslo nic...zeby atentat na mna? 😀 ...tak zabka matko je uz ok, akurat sme dosli od dokyny tak aj moc bol v poriadku...tak to nechapem s coho mal tu infekciu v krvicke 😕 , a doktorka mu zobrala dnes dalsiu, aby vedela ako je na tom po tych ATB, zajtra budu vysledky tak uz nech je to ok 😉 ...a saom stastna, jej sa to podarilo na jeden sup, / odobratie krvicky/ 🙂

traktor
18. jan 2010

malka a aky cajik pije, niektore cajiky tiez zapekaju...matko kaka zatial v pohode kazdy den, take akurat....do kazdeho prikrmu teda zeleninoveho davam masielko obycajne.....po napapani ho dokojim, niekedy ovocny cajik alebo len vodicka...a ked sa zabijem nespomeniem si co som davala pri simonke ked ju tiez tak zapekalo...ked ma napadne tak to tu hodim...

traktor
18. jan 2010

....a som si spomenula skus dat cerstve nastruhane jablcko 😉 - deticky to maju radi, neskor mozes pridat / ked je uz vecsie aj piskotku nastruhanu do toho, stavicku s pomaranca....

malka18
18. jan 2010

traktor: ahojky..no dávam fenyklový a jablčkovo medovníkovi od HiPP...fakt neviem...ale mamina vravela že aj mna zapekalo ked som bola mimi tak asik to ma chudiatko po mne ☹ ☹ ☹

malka18
18. jan 2010

moja mamina mi poriadila jablčko so šupkou už to raz zabralo a pokakajdala sa poriadne..teraz som jej dala tak uvidíme

mifinka
18. jan 2010

Hojík, jen na skok, zkus dát švestkovou štávu. U nás když to nejde tak dostane a za chvíli se šíří smrádek bytem 🙂
A moc děkujem za gratulace, ten čas šíleně letí 🙂

voskovka
18. jan 2010

ahojte......ja sa hlasim po nočnej...spala som 2hodiny!!!! 😠 ☹
ja už normalne nevladzem....stale plače,a nie normalne ale krikom...rano o pol piatej zobudil asi cely panelak...vratane manžela a davidka...
večer zaspal po 1,5hodine uspavania,potom spal 2hodky a začal sa kolotoč,ruky,kočik,postielka,pitie,nič..a zase...ja si už neviem dať rady.... ☹
a viete čo robim od rana????hojdam kočik,aby spal aspon 5minut v kuse a mne oddychli nervy... 🙄
je to normalne aby takto spaval?ani cez den,ani v noci.....
sa bojim zavolať dokine,že ako spi...aby ma nevysmiala...lebo naozaj netušim čo mu je...toto zuby nebudu...

voskovka
18. jan 2010

čo všetky varíte??? 😕

inneska
18. jan 2010

a papáte nejaké probiotika??

my pijeme čajík pre celkovú pohodu..mali sme kúpený ešte ked sa erik narodil, tak ho teraz míňame, ked sme predtým nepili 🙂
a bol 3tí pokus o ovo výživku..jablko-hruška(kupovaná)predtým boli domáce..ani pol lyžičky, čo šlo do úst, v sekunde bolo na podbradníku...tak nič, zatial to vzdávam...

voskovka
18. jan 2010

idem ja ...lebo sme zase hore...musim sa pozberať,lebo zaspim na klavesnici ☹ 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre