Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
8. feb 2010

Vendy my také dáváme mlíčko na spinkání, sice je to to samé co máš ty jen ho kupuji v polsku za polovic 😉 😉 😉 Jmenuje se Bebiko u nich 🙂 🙂

Žuby žádnééééé ani není vidno ani nebečíme, tak jsme pořád bezzubá piraňka 😉 😉 😉

Aspi viděla jsem včera v TV a bylo mi do pláče ty děti bych jim vzyla a je zavřela na psychiatrii ☹ neváží toho co majííííí.

ani3012
8. feb 2010

jaj baby,dnes som mala ísť na rehabilitáciu na Kramáre a niekto nám odj...l spätné zrkadlo 😠 že 136 eur nové 🙄

ozi
8. feb 2010

pekný dníček 😉

oslávenčekom všetko naj 😵 😵 😵

téééda, som kukala to videjko, niečo otrasné, my nejde do hlavy, že matke nenapovie inštinkt, že ee, toto nieje pre moje dieťa dobré 😢 , chudák detičky, takým rodičom by som nedovolila mať deti 😠 😠 😠

nám už vidno spodné zúbky cez ďasienka, ale ešte nevyšli, ale trápia riadne, svine 😖 , obyčajne sa vyhrá sama, ale teraz dlho nevydrží

ani, to poteší 🙄 , nám tiež raz takto odlomili v noci speťák 😠

zmurkaz
8. feb 2010

Ahoj Ahoj Ahoj 😵 😵 😵

....oslávencom 3x hurááááá a našej slnečnici Zuzanečke ešte jedno (si dovolím súkromné) huráááááá 😅 😵 😵 😵

...a hlásim 😵 1 zub "+" Zuzanka a jeden "-" Jurko ....a sme tam kde sme boli 😀 😀 😀 😀 😀 .Zuzankin zub sa mi zatiaľ nedá odfotiť, si ho chráni a celá je plakacia 😅 ...ale keď sa bude dať, tak ho zdokumentujem 😉

majkas
8. feb 2010

bre ranko,

gratulka oslavencom - susy od zmurky zvlast 😉

ani to potesi na rano taka "mila udalost"... 🙂

brusi ahoj, teba som tu uz dlho nevidela a hned to aj vyuzijem, pls porad nejaky recept s psenom pre malu.
a este som sa chcela opytat lebo myslim ze si to ty spominala ze davas cervenu lupanu sosovicu, to je nejaka special? lebo ja som kuki v obchode ale ziadnu lupanu cocku som nevidela, len klasicku

a mozem do hotovej kukuricnej krupice primiesat nejaku zeleninu aleby to mala nejedla take same? mne to tam osobne nepasuje ani mi ta kasa nechutila ale mala ju jedla taku samu

majkas
8. feb 2010

zmurki tak este jedna gratulka k zubkovym udalostiam 😀

brusinka.pusinka
8. feb 2010

Ahojky Majky červenou čoku můžeš i loupanou i neloupanou je vhodná pro příkrmy i pro lidi co mají problemoš s nadíváním. Do kukuřičné kaše dávám i zeleninku i ovoce i masko. Malá ji má nejraději, s jablíčkem a nebo s květákem a mrkvíí 😉
a nevím co je Psenom? jinak dneska dělám malé k obídku vařenou cukínu s hruškou kuřecím masem a rýžovými nudlemi😉 má to moc ráda 😉

brusinka.pusinka
8. feb 2010

Ani to jsou hajzlíci 😠 😠 😠
Zmurky gratulka k zoubku 😉 😵

battole
8. feb 2010

dobre ranko dievcata, ako sa mate, my sme dlho tu neboli, co nove?

majkas
8. feb 2010

brusi sorac, myslela som pohanku nie pšeno (na nete som nasla ze po cesky je/su to jahly, netusim ci jednotne ci mnozne cislo, ale asi mnozne 😅 )

tak skusim zajtra s tym karfiolom a mrkvou aj ja kasu
my mame dneska cviklu (cervena repa) s mrkvou, kur.masko a ryza

a tu sosovicu len uvaris a rozmixujes na kasu? ci to nechavas ako polievku?

ozi
8. feb 2010

šošovica sa rozvarí za pár minút

pšeno sú jáhly 😉

brusinka.pusinka
8. feb 2010

Majky pohanku dáváme často mám i těstoviny pohankové a nejvíc ji chutná pohanka s ovocem jen jako kaše.A čočku dělám jednou jako polívku ale rozvařím a mírně rozpučím a bramborem a s maskem nebo žloutkem, a jindy dělám kaši a dám jen trochu olivového oleje 😉 Jáhly máme také a to dávám většinou s maskem a zeleninkou 😉 My měli včera červenou řepku jako polívku s bramborem a těstovinou 😉

ozi
8. feb 2010

brusinka a ako robíš tú kukuričnú kašu so zeleninkou?

vendulacky
8. feb 2010

Ahojky berušky, tak hlásíme horní pravý žub🙂 Už je venku holomek jeden! Ale tento týden se jdem trápit s druhým, už je v závěsu🙂)

zmury, gratulace malé zuzi k zoubečku ;)

ozi
8. feb 2010

a aj tá červená repka ma zaujíma, ako robíš? 😕

brusinka.pusinka
8. feb 2010

Ozi uvařím kukuřičnou krupici nebo koupím polentu přímo ve zdravé výživě a uvařím a přidám kousek másla na zjemnění, a vedle si uvařím v kastrůlku zeleninku co má mála ráda a pak rozdrvím vidličkou a přimíchám kápnu kapku olivkového oleje 😉

ozi
8. feb 2010

dík a to dávaš na večeru alebo obed

brusinka.pusinka
8. feb 2010

4ervenou řepku Ozi uvařím zvlášť neoloupanou pak schladím a oloupu najemno nastrouhám a vedle uvařím brambůrek a těstovinu já dávám buď rýžovou nebo pohankovou a pak smíchám vše je na drobno rozdrolené 😉 už moc nemixujeme malá má ráda kousky

Vendy gratulka k zoubku 😵

brusinka.pusinka
8. feb 2010

Ozi většinou na oběd na večeři máme mlíčko na spinkání od Hami jako Vendy 😉

brusinka.pusinka
8. feb 2010

http://www.facebook.com/profile.php?v=feed&stor...

tady jsou nové fota naší princezny 😉

brusinka.pusinka
8. feb 2010

teda to se mi nějak nepovedlo 😀 😀 😀 😀

lucia32
8. feb 2010

Dobré ránko...gratulka včerajším i dnesšním oslávencom, špeci Zuzanečke žmurkinej 😉 , gratulka k nový zúbkom...my ešte nemáme, ale včera mi vôbec nechcela jesť, raňajky odmietla, dokonca i fľašu, jedla až obed o pol 1, 240 ml príkrmu...a potom až na večer mliečko, to ešte nikdy neurobila a celkovo je taký mrzutko...dúfam,k že to budú zuby a nie nejaké chorota 😝
Lietajúce miminka, des a hrúza... som sa bála, že im vyklbia ruky, nohy 😠

ozi
8. feb 2010

brusinka, dík, určite vyskúšam 😉

vendy, aj ja gratulky, my ešte nič, iba vidno cez ďasienka, ale trápia riadne 😒

vendulacky
8. feb 2010

Holky, jinak ten příspěvek od aspinky jde přehrát MS Explorer a nejde na Mozille...
Ted jsem si to přehrála, paní instruktorka mi připomíná dědu se sekyrou z majora Zemana, díl Studna....děs a hrůza!!! Vykastrovat!!

brusinka.pusinka
8. feb 2010

no nevím asi se mi něco pokazilo ☹

majkas
8. feb 2010

brusi diky moc, potom este raz docitam
musim ist, ideme cvicit na pol 11, tak idme malu vychystat akurat sa zobudila, tak aspon nebude mrzutko

papa zatial

ozi
8. feb 2010

ven, mne to šlo a je to fakt des, už som písala, že nechápem, že matke nenapovie inštinkt, že ee, toto nieje pre moje dieťa dobré , chudák detičky, takým rodičom by som nedovolila mať deti 😠

lucia32
8. feb 2010

brusi, fakt to nejde...tak si to skopčite a kuknite 🙂
Ale Karamelka krásna, malé slniečko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre