Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
6. mar 2010

Sobota

smudlinka81.............06.6..................Alex má 9 mesiačikov 🙂

Saška a Elka majú 8 mesiačikov 🙂 🙂
ozi..........................06.7................Alexandra
lumina.....................06.7...................Ela

Meniny oslavuje: Radoslav/Radoslava, Fridolín, Koriolán, Radislav, Radovan, Felícia, Fridolína, Radislava
Meniny oslavuje v ČR: Miroslav, Bedřich, Bedřiška, Fridolín, Mirek, Mirko, Miromil

všetko najlepšie 😵 😵 😵 😵 😵

a našla som na MMB vtip ? 😕 nie nie,REALITA 😀
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1857731

nina41
6. mar 2010

Dobre ranko 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵
Ani 😀 😀

nina41
6. mar 2010

Ani už od 7.00 tu chcem pridať prispevok ,a nechce mi ho zobrať až po tebe ,aj včera 😀 😀 😀 😀

inneska
6. mar 2010

ránko 🙂

oslávenčekom gratulkaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

ani...tak to neskutočné 🙄 🙄 že iba odskúšané...mám dosť...

traktor
6. mar 2010

dobre ranko, oslavencom vsetko najlepsie 😵 ......ani, ty si to nepochopila ako vidim, tie slapky su nove, len ta predavajuca ma uz dlhsi cas odstavenu vodu, tak si nemala kde nohy umyt 😀 😀 😀 😀 , uz chapes?

ani3012
6. mar 2010

no na stertko nejdeme určite,malú som musela odsávať aj v noci.teplotka len zvýšená-zatiaľ,tak dúfam,že sa to nezvrhne. 😒
mm som povedala,že nevadí,pôjdeme teda na ďašie najbližšie .To že je v Košiciach ešte stále nevie 😀

ninuš- ja to mám vybavené,že prvý príspevok vkladám ja 😀

traky-zabukujem ti ich ?Také nikde inde nekúpiš 😀

traktor
6. mar 2010

ani dobre....len pockaj tyzden, nebudem sa kupat, nech sa ku mne hodia 😀 😀 😀 😀 alebo ja k nim 😀

lucia32
6. mar 2010

Ránko...oslavenčekom všetko naj...
Ani dostala som tip, že na koni je super nákup...ale rada ti ich prenechám 😀

zaba2707
6. mar 2010

ahojte bambulky Aniiiiiiiii bodujeeeees tie slapecky su nenormaaaalne 😀

zaba2707
6. mar 2010

Traky to by si sa tak mesac nem mohla umyvat aby si k nim ladila 😀

laurajana
6. mar 2010

ani ty nájdeš snáď všetko...teda tie šľapky...sranda...a vraj nové...no to sú tam niektoré "hviezdy"...alebo fakt len srandu si robia a čakajú ako niekto naletí...kto by sa tu dal oklamať 😀 😔

hathor1231
6. mar 2010

laurajana, kukala som ale,ze je tam ta doticna zaregistrovana dost dlho a aj dost predala 😅 tak neviem,ci si robila srandu 😅 ze len vyskusane 😝 😝 😝

kukam,ze su tu tiez chore mimuska 😒 aj mala je akasi. myslim,ze je to z kurenia lebo aj mne to robi zle a rano mam pocit akoby som mala nosohltan chyteny. aj ona tazko dycha a nosik ma pritom cistucky. zacalo to ked sme zubkovali a akosi sa toho nemozeme zbavit,tak len zvlhcujem vzduch ako sa da 😒

ani3012
6. mar 2010

hat
aj mne sa zdá,akoby chcela len upútať takto pozornosť! A vyšlo jej to 🙂
Som pozerala aj na jej ďalšie aukcie a tam ma pekné veci

ozi
6. mar 2010

Ahojte
práve sme sa vrátili z Donovalov, bolo perfektne, Maťo od rána do večera lyžoval, Samko sa vysánkoval dosýtosti, akurát Saška chytila infekciu v ústach

nedalo sa mi vám už potom ozvať, lebo sa stratil signál bezdrôtového internetu

všetci sme spokojní, len čo mňa teraz doma čaká prania a žehlenia , o riadení ani nehovorím

a gratulky všetkým oslávenčekom minulým, aj dnešným, a aj my ďakujeme za gratulácie 😉

a aby som nezabudla, predvčerom sa Saška sama konečne posadila, ešte sa síce opiera o ruky, ale je čoraz istejšia
😵

inneska
6. mar 2010

vidno že je víkend 😀

ozi..super, že si to tak krásne užili 😉 a bude aj nejaké foto?? 😉

ani..som to hodila na forum, čo chodíme dubničanky, tak tiež baby nechápali 😀

inneska
6. mar 2010

a taká otázočka...môžem dať erikovi žltý melon??? 😕 nejako nemôžem nič nájsť na nete.. 🙄

traktor
6. mar 2010
traktor
6. mar 2010

a ja som nasla ze radsej zlty lebo cerveny by sa mal az po roku, teda vsetko cervene tam pisalo 😀 ..tak si vyber 😉

inneska
6. mar 2010

dakujem babulky, tak trochu skúsim dať a uvidíme, čo to spraví 😅

no a v tom od aspar, že radšej červený ako žltý...no kocúrkovo 😝 tak si vyber 😀

majkas
6. mar 2010

ahojki,

no baby zo stretka kde ste? som zvedava 😎

nechce sa mi citat tie clanky ale ja si myslim ze melon sa moze, teda ja budem davat cerveny urcite, sak to ma super vela vody a v lete sa vyborne osviezi. ja som proste melonova tak dufam ze Tami bude tiez

nam sa sopliky pomalicky zlepsuju, dneska sme boli po 2 dnoch aj na prechadzke. a jak sa tu furt bavime o plienkach tak pre zmenu v jednote maju akciu na alwaysky 10 ks balenie ultra alebo 9 ks tie predlzene len za 1,09e 🙂

a gratulka oslavencom 🙂

zaba2707
6. mar 2010

haloooooooooooo tak nech sa paci moja dokumentacia je tu

http://www.facebook.com/album.php?aid=11977&id=...

zaba2707
6. mar 2010

uz nech sa vrati lucim lebo bez nej je to tu nadmieru mrtve ... ja viem je vikend ale predsa 🙂

lucim
6. mar 2010

uz som tu, sa mi po vas čkalo 😝

traktor
6. mar 2010

supeeeeeeeeeeeeer fotky az vam zavidim,ale v dobrom 😉 ...ty brdo a tie deticky sa tak zmenili od minula,....krasne, okruhlucke, velke 😵 😵 😵

traktor
6. mar 2010

a lucim....jedno velke DAKUJEM 😵 , masticka super, stala za tie prachy 😀 , fakt dakujeeeeem 😉 😵

lucim
6. mar 2010

traky nemas zac ... a nehovor, ze hned zabrala? ale teda - hovor. jA mam tiez peniazky uz na ucte od vcera, tiez diky. 🙂

nina41
6. mar 2010

Lucim ako sa vola ten krem na hlavičku??

inneska
6. mar 2010

krásni ste všetcia na fotečkách...ale mimčá sú najväčšie hviezdičky 😵 😵 tak nakoniec vás len 5(x2) bolo?? sople hnusné 😠

majkas
6. mar 2010

jeeej, perfidzos 😎 skoda ze sme neboli

luci si nechavsa narast dlhe vlasy? este som ta nevidela so zopnutymi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre