Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

asparaguska
1. máj 2010

Dúfam, že som zle videla, nech ju má Lucimka s Maťkom čo najlacnejšie... 🙂

traktor
1. máj 2010

😉 ...aak ju uz nebudu mat, tak si objedna, ...a posielaju raz dva, ja som v utorok previedla peniaze a vo stvrtok mi napisali , ze peniazky uz maju a trojkolku poslali, tak v pondelok by sme ju mali mat 🙂

asparaguska
1. máj 2010

Jééj, super... môžete aspoň otestovať novú cestu... 😉

inneska
1. máj 2010

ahojte ... my sme u svokrovcov, sme sa ešte vo štvrtok vybrali, tak som nestihla ani písnuť....sme ok, ivka 😉 domov pôjdeme asi zajtra, tak to vidím až na pondelok, že sa ozvem...dúfam, že si užívate slniečkový prvý májový víkendík 😵 tak zatial papa a cmukáme vás 🙂

traktor
1. máj 2010

no, vyskusame, uz sa tesim....do narodenin nevydrzim ani nahodou 😀 ...jej inka, to je super, mas aspon trosku zmenu, tak si to uzite, vycmukaj erika 🙂 😵 😵

traktor
1. máj 2010

http://tvnoviny.sk/spravy/regiony/exkluzivne-ma... nepodoba sa ten doktor na konci na erika z vyvolenych?, 😀

asparaguska
1. máj 2010

Chudák MUDr., ale podobá sa veru... 😀

ozi
1. máj 2010

ahojte babenky 😉

dnes máme krásn deň za sebou, od rána sme boli vonku a opekali a grilovali, Samko ani nespal, tak odpadol už o pol ôsmej, ale bol zlatý a malá si tam v kočíku pospinkala riadne, nerušil ju žiaden mestský hluk, a potom sedkala a hrajkala sa na deke, bola zlatučká, hoci celá zapackaná od všetkého možného 😵

a gratulky všetkým oslávencom

a prajem krásný máj!!!

brusinka.pusinka
1. máj 2010

krásný večer sluníčka májový dník se nádherně vyvedl 😉 doufám že i Vám ostatním 😵 😵 😵

ozi
1. máj 2010

no Karamelka je nádherná, ten venček nemá chybu! My by sme ho určite zjedli 😀

ja som tiež pridala pár fotiek, ale sú v počítači, a nemáme ho s netom prepojený, tak si ich môžete kuknúť len cez môj fotoblog, teda, ak sa Vám chce 😕

brusinka.pusinka
1. máj 2010

ozi uý jdu kukat a děkujeme za malou 😉

brusinka.pusinka
1. máj 2010

Ozi malá má krásné kukadla a usměv jak z obrázku 😀 sourozenci jak se patří a malý má vlásky jak andílek cherubínek 😉

lucim
1. máj 2010

dobry vecer, my sme mali nadherny den, dufam , ze aj vy.
karamelak a priroda, to proste k sebe ide. jeeej. 🙂
kocenky, ste zlate, ze ste na mna mysleli, v nasom tescu bola ta trojkolka za 75,90. mali jedinu oranzovu, 2 cervrene a 1 ruzovu.
a co myslite, kupili sme, odlozili sme ju hlboko dozadu do pivnice az do juna? 😉 dozviete sa neskor. 😝

brusinka.pusinka
1. máj 2010

Lu děkujeme 😉

ozi
1. máj 2010

brusi, aj my dík,
Samka sme už tento týždeň strihli 😒 , aj mi bolo ľúto, ale trochu bolo treba, ay sa v lete nepotil

ozi
1. máj 2010

lucim, veď nenapínaj

tipujem oranžovú a už ste ju aj skúšali 😀

traktor
1. máj 2010

brusi karamelka kockaaaa 😵 , alexandra tiez 😵 ..ozi mas krasne deti 🙂 ...a lucim...urcite ste nevydrzali, cakam foto...to sa jednoducho neda vydrzat 😀 😀 😀 ...no a asi som sa sekla o 2 eura...bo sedem a 90 som vedela na 100 percent 😀 , a ktoru farbu mate?

lucim
1. máj 2010

matko zbadal, ze sa nieco nezvycajne deje .... okukol to z blizka ... prilozil ruku k dielu .... a mohli sme jazdiiiiiiiiiiiit 😀 😅 😵 .... do prvych narodenin sme fakt nevydrzali, ale vsak by ubohy leonardo mohol zhrdzaviet za tych dalsich 7 tyzdnov od nepouzivania, - takze na narodky pojdeme na nejaky fantasticky trojkolkovy vylet. 🙂

zmurkaz
1. máj 2010

ahoj kočky ... som už doma .... všetci prežili - môj muž nádherne postrážil obe detúchy - podal svoj celoživotný výkon (za čo mu nesmierne ďakujem - bo on a deti čo nevedia rozprávať - to len na 5 min ) - zvládol 2x 2,5 hodky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

no ale som taká KO - ma hrozitánsky bolí hlava - si idem ľahnúť 😔

a som zabudla napísať že bolo supééééééér 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ozi
1. máj 2010

traila som do čierneho 😀 , ako keby som tam bola s Tebou, ale tak by som to urobila ja...a vidím, že aj Ty Lucim 😉

Matejko je zlatýýýý 😵

lucim
1. máj 2010

ozi, ty mas vsetky deticky take vydarene, milene, na vybozkavanie 🙂 😵 😵 😵

traktor
1. máj 2010

😀 😀 😀 😀 aj u nas bude oranzova....matejovia musia byt rovnaky 😵 😵 😵 ...ale perfektne fotky 😉

traktor
1. máj 2010

zmurka 🙂 , dobre sa vyspi 🙂

lucim
1. máj 2010

ozi, traky, obe vyhravate prvu cenu - mate u nas pre vase najmensie ratolesti predplatenu bezplatnu jazdu okolo nasej dediny, aj 10x. 😀 😀 😀 a dakujeme.
zmur, to som rada, ze ste to zvladli, ze zdravime manzela, co to dokazala a teba, ze si sa perfektne zabavala. 🙂

ozi
1. máj 2010

lucim, dík, sú pre mňa všetko 😵 😵 😵

a môžem povedať, že sú aj dobré, amozrejme občasné vrtochy ako deti, ale sú zlatíčka

v júli chystám pre mm prekvápko, máme desiate výročie, tak chcem zájsť ich dať pofotiť, aj keď si neviem predtaviť prísť niekde do ateliéru s tromi deťmi a ešte to aj utajiť pred manželom. Chcela by som dať spaviť fotky tak 60x100 a dať na stenu do pracovne.

😕

ozi
1. máj 2010

lucim, dík, radi sa povozíme 😉

žmurki, tak ste to super zvládli 😵

ozi
1. máj 2010

my už máme vybratú dovolenku 😵 , manžel dostal z firmy zadarmo týždeň na Kanárskych a partner za 800, all inclusive, a ja, že bez detí nejdem 😝 , nech ide sám, idú sami aj jeho dvaja kolegovia, jeden sa rozvádza a druhý nemá partnerku 😕

ozi
1. máj 2010

manželovi potom navrhli zobrať aspoň Sašku, a ja ee, aj Samka, tak to vybavil a nakoniec ide aj Maťo 😵 😵 😵 , ten sa rozplakal, tatík ešte vybavil aj jeho, hoci je to v septembri a bude musieť vynechať školu

lucim
1. máj 2010

ozi a ty s deckami budes ako dovolenkovat????? treba nejaku alternativu, nie?
my dovolenku musime este prehodnotit, ci to bude to bulharsko alebo radsej nieco dostupne autom ... idem asi zacat nieco obkukavat. urcite chcem niekam vypadnut.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre