Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
12. máj 2010

veď aj Lucim to myslela zo žartu. a ja tiež nie som netýkavka 😀

ani3012
12. máj 2010

nyky-ja sa už ani nedopisujem...ale mohli by sme sptaviť novú tabuľku,čo vy na to?

lucim
12. máj 2010

😵 x - ) 😖 : - S ☹ : -( 😲 : -o 😅 : -N

ani3012
12. máj 2010

a všimla som si,pri hladaní stránky z 3.mája, že Lucia32 tam mala aj iné kreslené postavičky

ani3012
12. máj 2010

ozaj-ďakujem 😀

lucim
12. máj 2010

nyky v pohode, staci sa spytat, my odpovieme. ... aky je opak od netykavky? tykavka? a ta vsetkym tyka? 😉

novu tabulku - meno, dieta, miery v nula a v roku?

lucim
12. máj 2010

tie postavicky neviem, to je na mna moc zlozite a klikyhaky v symboloch sa mi nechce hladat.

ani3012
12. máj 2010

áno,iba takú jednoduchú.Aj termín pôrodu a aj deň pôrodu. To by stačilo

Viete čo robila teraz malá? V spánku štvornožkovala a búchala si hlavu o postieľku.a ja že čo to je?

lucim
12. máj 2010

naaaa ani, ked na to prides, preco to robia tie deturence a ako im vysvetlit, ze ee, tak daj vediet, matko to robi uz 2 noci .. nieco vo vzduchu? 😉

ani3012
12. máj 2010

ale jak je to srandovné....udrie sa postojí a zas 😀

lucim
12. máj 2010

nyky dufam hlada a dopisuje poslednu tabulku 😉

ani3012
12. máj 2010

tak nejakú som našla z toho 3. mája,ale to je asi neaktuálna,že?

nykyta
12. máj 2010

nie lucim nehladam ☹ mam momentalne depku tak idem radsej spat 😔 dobru nocku 😔 😔 😔 😔

lucim
12. máj 2010

a mozno ze aj je aktualna ... max 2 dni frcala s aktualizaciami.

lucim
12. máj 2010

nyky a preco mas depku? sme sa ta dotkli, to sme nechceli.... a cim, a tak soryyyy, nedepkuj sama, rozptyl to tu. zo vsetkeho sa da vykecat .... zmatok vznika, len ked sa nieco nedovysvetluje, oki?

ani3012
12. máj 2010

tak to mi je ľúto,ale tiež mám pocit,že to kvôli mne.....veď ja som to tiež myslela zo žartu....a tabuľku som hľadala len preto,aby som sa presvedčila,či som naozaj na teba nezabudla.

ozi
12. máj 2010

ahojte

no tak čo sa mne dnes stalo , bol u nás stolár, Samko sa hral a išiel si poskákať na našej posteli do spálne, používa ju totiž ako trampolínu a malá za ním, som si ani nevšimla kedy, samozrejme vyliezla na posteľ a potom chcela dole, učíme sa síce zliezať, ale ešte nám to celkom nejde, tak ma teší, že sa neodvážila zliezť, ale ma krikom volala, aby som prišla, no zlatá, som sa tešila, že nešla dolu, lebo ,keď som si predstavila, ako sa mohla strieskať .

No a doma nálada nič moc,
moju maminku zajtra prevážajú z PB do Martina, mala slabší infarkt a budú jej zisťovať, či nemá zúžené cievy a potom pravdepodobne prefuky,to by jej mohlo pomôcť

a svokre zistili rakovinu, maternica musí von, našťastie je to v rannom štádiu, problém je v tom, že má veľkú nadváhu a nie je isté, či sa im to podarí vybrať, keď má veľké brucho

ale detičky robia radosť, Saška je strašne zlatá ako sa pokúša o tie prvé krôčky a Samko s Maťkom sa predbiehajú, kto ju rozosmeje

ani, neviem, či som dobre v rýchlosti čítala, to budeš robiť ten papier na tortu? Ak hej, tak sa hlásim, napíš mi potom do IP

Ja si pamätám, ako ma milo baby privítali, keď som prišla prvýkrát, som bola v takom šoku, že som tu už ostala

😉

ani3012
12. máj 2010

ozi.tak Saška vyzerá byť rozumná 😀 Ja som si myslela,že to ukončíš búchancom 😝
a ja nič robiť nebudem,ja len krémikom ozdobím,veď uvidíte potom na fotke. Papire spomínal niekto,že skočí kúpiť...myslím,že traky

no som čítala,ten malý príspevok,že v máte v rodine niečo zlé,ale že až takto.....a tú maternicu jej budú vyberať spodkom? Moju tetu rezali,to je už asi 7 rokov dozadu.
a maminka sa má teraz ako? Ešte pracuje?

lucim
12. máj 2010

ozi ahoooj, och, to mi je luto, ze sa maminka aj svokra nemaju dobre. budem drzat palce, nech sa im to podari dat do poriadku. 😕
a mas mudru dcerenku, zavola si pomoc, zlatko. 🙂

lucim
12. máj 2010

som tu nebola, bo dieta chcelo papat. tusim dohana zameskane.

ozi
12. máj 2010

ďakujem za podporu 😉

maminka už je na dôchodku, tak dúfam, že doma jej vytvoria podmienky, aby sa dala doporiadku, bo ja som dosť ďaleko...

ešte nevieme, ako jej to budú vyberať, problém je nadváha, musia to prekonzultovať

aj mňa Saška prekvapkala, zlatíčko, tak som ju vystískala a pochválila

ani3012
12. máj 2010

tak jej povedz ,že júlovky ju pozdravujú a držia päste,aby všetko dobre dopadlo

ozi
12. máj 2010

a sila je, že zlé správy boli v jejen deň, najprv svokra a potom mamina 😒

ani3012
12. máj 2010

no hej...jedno horšie ako druhé......

ozi
12. máj 2010

ani dík,

zlaté ste, normálne som rada, že sa mám ísť, kde vyžalovať, deti ešte nechápu, iba mm, a nikoho sa mi nechcelo s týmto zaťažovať, len teraz večer to na mňa doľahlo
😒

lucim
12. máj 2010

ozi, posuvam ti virtualne rameno, kludne sa opri a vydychni si. 😉

ani3012
12. máj 2010

treba dúfať,že to bude dobré....ale ani ja sama neviem,akoby som to vzala

ale Saška je slniečko a nepochybne aj Samko a Maťko 🙂
to ti ale moc teraz nepomohlo,že ? 😅 Neboj,bude to dobré

ani3012
12. máj 2010

ty kokso,som napísala mená automaticky a až ked som odoslala príspevok som sa zľakla, či naozaj máš Maťka .Som si vydýchla 😀

ozi
12. máj 2010

nie baby, práve naopak, pomohlo, ste zlaté 😉

díky za všetko, idem teraz búvať, lebo malú asi zase trápia zúbky, lebo stále plačká zo spánku, drobček môj 😵

ešte raz dík a ja verím, že všetko bude ok 😵 , iné ani nepripúšťam

tak dobrú 😔

ozi
12. máj 2010

si dobráááá 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre