Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
16. máj 2010

jéééé
...no aj ja som rozmýšlala nad plavkami - ale potom som si rozmyslel .... do vody aj tak s plaveckými plienkami .... a tričkom ...a vonku opäť tričko ..... ale Zuzi - vyzerá to lákavo 😵 😵 😵

nykyta
16. máj 2010

nadherne 😉 😉 zajtra rano ukazem mm a dam ti vediet 😉 dufam,ze nebude neskoro 😕 hod mi do ip tvoj mobil a ja ti cinknem 😎 alebo ti napisem ja do ip 😎

sevzuz
16. máj 2010

no len zmurka ja som tiez chcela biele tricko a aj chcem, ale na tykych drobcov obycko nikde nemaju take tie tenke biele, som uz hladala kade tade

sevzuz
16. máj 2010

nykyta hadzem
a neskoro nebude ja pojdem z domu tak okolo 13.00 snad nebude uz take hnusne pocko.

a lucim aj ja si prosim ip s receptami ak sa da, dakujem

zmurkaz
16. máj 2010

sev .... 😕 .. tak to mám doma cenenú históriu 😅

traktor
16. máj 2010

dobre si nakupila 😉 ..zmurka 😀 😀 😀

lucim
16. máj 2010

to oblecko je fakt super , my sme tam boli v piatok, ale nehrabala som sa vo veciach, iba kyblik a lopaticku som odtial rychlo vytiahla a kupila....

sevzuz
16. máj 2010

zuzi 😠 ale ja by som aj tak take chcela a nemozem najst ak by niekto vedel o nejakom tajnom zdroji tak dajte vediet 😉

nykyta
16. máj 2010

sev tak to si mi vytrhla z hlavy 😀 presne tak 😉 ked sme chodili na plavco spolu tak mm mi to tiez hovoril 😉 a si predstav,ze aj v porodnici sme si skoro vymenili deti 😀 😀 jedna tam mala podobneho synceka tak rano nam ich priviezli na dlhom voziku a ze si ich mame pobrat a ci som si ja nezobrala ine dieta 😀 ved co druhy den po porode 😀 aj sa mi zdal iny,ale ked na mna zarevala ze kam jej beriem syna tak som uz vedela ktora bije 😀 😀

raona
16. máj 2010

jejda, som bola ulozit malu a tu dalsie tri strany popisane.. 😀

sevzuz
16. máj 2010

nykyta ty si maska 😀 😀 😀 😀
ja som si to na plavani nevsimla len teraz ked na neho niekedy pozriem a on na mna vyvali tie okale tak vtedy si hovorim ze jeeej macko, ktovie ako sa to bude ked budu starsi

ozi
16. máj 2010

baby dík, idem do hajan, lebo asi bude ťažká noc, no uvidíme 😔

dobrú nôcku 😔

sevzuz
16. máj 2010

ahoj raona 🙂

sevzuz
16. máj 2010

ahoj ozi a dobru noc

nykyta
16. máj 2010

ozi dobruu nocku a hlavne pokojnu 😉 sev tak sa nechame prekvapit 😎

lucim
16. máj 2010

zase vas nestiham docitavat. 😉

traktor
16. máj 2010

ozi dobru 🙂

nykyta
16. máj 2010

idem navarit mm urologickeho caju a zaniest mu ho 😕

traktor
16. máj 2010
nykyta
16. máj 2010

no nechce sa mi chodit dva krat hore dolu nahodou zobudim macka 😒 😒 takze babulky moje drahe vas opustam ☹ dobru a pokojnu nocku 😔 😔 😔 😔

lucim
16. máj 2010

jeeej to je krasne,traky 🙂
dobru ozi, nyky 😵
som nejaka utahana ....

zmurkaz
16. máj 2010

...sa ospravedlňujem ... snažím sa nejako obliecť dieťa ..teda objednať, aby nechodilo nahé 😅 😕

raona
16. máj 2010

ahoj sevzus..

no dieta sa mi zobudilo medzicasom uz 3x, tak idem radsej do spalne nech vie, ze som tam a nebudi sa.. aj tak ma uz "berie" na spánok..
luci, dik za receptos, prvy urcite vyskusam, len som este nevidela ochutenu muku 😉 ☹

raona
16. máj 2010

tak bruuu nocku vsetkym..

🙂

zmurkaz
16. máj 2010

tak dieťa ako tak oblečené ... zas sme minuli peňáz 😖 ....lúčim sa ... tak zajtra -Pááá a dobrú nocku 😉

sevzuz
16. máj 2010

rao tak bru 😎
zmurka ja sa snazim zase predavat🙂

traktor
16. máj 2010

tak idem aj ja, dobru noc vsetkym, papa 🙂

sevzuz
16. máj 2010

dobru noc a zhasinam dnes ja?! 😔

zmurkaz
17. máj 2010

Dobré ránko 😵 ...že takéto hnus počasie až do stredy .... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 😠 😠

traktor
17. máj 2010

ahojte....som citala, ze ani leto nebude...ze stale len chladnejsie... 😠 ..marnost, cely svet naopak...a mame vodu v pivnicia velaaaa...este dobre, ze pivnicu mame mimo domu...mm bol aj v noci pomahat ludom co maju vodu aj v dome...a furt prsiiiii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre