Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
11. jún 2010

@lucim tak to som rada,ze stretko sa kona 😀 😀 nie,ze tam pridem a nikde nikoho 😀 😀 a svokrovci no koment 😠 😠 😠

lucim
11. jún 2010

krpec sa budi ... pridem .. ninka pockaj .. alebo brin porad pliz

brinzulka
11. jún 2010

nina-ty asi take pri deturencoch, ze vylozena noha, obklad a klud nic-ze ? 😖

nykyta
11. jún 2010

babyzu co vymyslas sak pridi aspon na chvilu 😉 bude sranda 😀 ci 😕 sak sa nebudeme tolko flakat po vonku 😉 len tak aby sme sa trochen spoznali 😉 aj ja by som nemala ist bo u nas je velka oslava,ale na hodnu chvilu pojdem 😉 sak vas chcem spoznat 😀 😀

ozi
11. jún 2010

@ani3012 , si dobrá mama, veru tak treba, nech povedia pravdu a vedia, že toto je správne... 😉 , mám tiež ten názor, keby aj neviem, čo vyviedol, vie, že sa naňho budem hnevať, ale čo by to bolo v porovnaní s tým, keby mi klamal...

@nina41 , frančeska ??? Teda, čo tie deti nevymyslia 😉

@brinzulka , uvidíme, svokra sa mi zdá vyrovnaná, ale viem, že to tak nie je,má podobnú povahu ako ja, je tiež býk, zajtra ju ideme kuknúť, hoci návštevy nechcela, ale po operácii čakám, že sa jej z postele nebude dať hnúť... mám pocit, že sa to okolo mňa nejako kopí ☹ , moja mamina mala slabší infarkt( našťastie je už všetko ok.), potom otec mojej kamarátky náhle zomrel a svokra, medzitým ešte minulý týždeň operovali svokra na pruh 😒 😒 😒

brinzulka
11. jún 2010

babsky recept:
Co sa tyka pohybovych tazkosti v oblasti clenka a kolien, verim na stary osvedceny recept: vinove obklady na celu noc, alebo tvaroh. Neprestat dovtedy, kym bolest nepopusti. Mne to trvalo vyse tyzdna, usilovne a statocne tvarohove obklady kazdu noc, alebo ako som uz napisala vinove

@ani3012-mne sa paci, ze to musel ist umyvat...ale skoda toho, ze ta baba zduchla....

brinzulka
11. jún 2010

fuu...no mate toho dost ...uz by to mohlo ist hore kopcom

zmurkaz
11. jún 2010

Ahojte kočky .... tak ja len v rýchlosti a samé novinky ...../tu budem ešte asi 15 min/
....včera sa zastavili svokrovci a priniesli Jurkovi zmrzlinu /4 kusy/ 😕 😕 😕 🙄 ...čo na tom, že konečne včera nemal teplotu 🙄
...Źuzi chodí po byte - vie si nájsť bábu a dať ajať do kočíka a ešte aj s ním urobí hááá hááá (to akože dopredu a k sebe ako mz keď na ieste stojíme a kočíkujeme) 😵 😵 😵 😵
...Zuzi mi dnes hodila 20 min spánku - potom som ju uspala o 18:00 že noc a ona o 20:00 vyhajaná 🙄 🙄 ale už našťastie spí 😉

nykyta
11. jún 2010

no nic koceny kratko,ale dobre mi bolo s vami 😀 😀 idem za macikom bo sa uz dost vrti 😕 to teplo je hruza 🙄 🙄 dobru nocku vam prajem 😔 😔 😔 a zajtra sa vidime na stretku v pn o 13.30 hore v auparku pri kafe po kafe bez kafe 😀 😀 😀 😀 😀 papa

zmurkaz
11. jún 2010

...no a zabudla som ...Jurko chztá "nervičky" 2 ročných - čo nikdz nemal 🙄 😕 ☹ ...teda nie že by sa hádal o zem ale strááááášne dupe, plačééééé a rozhadzuje rukami - za to dnes schytal ....choroba - nechoroba 😠

ozi
11. jún 2010

@nykyta , som si teraz čítla, aký máš pekný citát 😉 , tiež to tak cítim, fakt som rada, že môžem sem prísť, pokecať a požalovať, alebo pochváliť, tento život je fakt hektický, mám kamarátky ale sa aj teším, keď prídem sem a pokecáme, viem, že vás osobne nepoznám, ale niekedy mám pocit, že sa dôverne poznáme 😕 , som rada, že sem môžem prísť, si pamätám, ako ma tu pekne privítali 😵 😵 😵

ozi
11. jún 2010

@brinzulka , aj vínové zvnútra sú dobrééééééé 😀

lucim
11. jún 2010

uz som pri vas. brin skvele recepty na clenok .. este doplnim - octanova mast sa ma dat na clenok max na 4 hodiny, aby moc nemakkli tkaniva, nie na celu noc. to radsej po tych 4 hodinach tak trebars ten ibalgin gel. alebo tvaroh. 😝

zmur, svokrovci sa pomylili, zmrzka sa papa navybrate mandle. 😝
zuzinku natocit! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jaaaaaj, ale mojmu usku lahodia v tom filme ... stare songy od redla s AG flekom (to pozmau len stari folkaci) a hegerova .... 😅 😵 😵 😵 tusim zajtra vyhrabem cdcka. 😉

nykydobruuu

zmurkaz
11. jún 2010

@ozi 🙂 ...ani nevieš ako mi je smutno, teraz keď sem nemôžem prísť .... kamošky moc nestíham ☹ - tak mám v podstate vás 🙂
a tuším urobím prevenciu na členky a kolená 😵 😵 😀 😀

zmurkaz
11. jún 2010

@lucim ...svokrovci no comment 🙄 😠 😠 ...malému padali slzy jak hrachy .... a Zuzi natočím 😵

zmurkaz
11. jún 2010

@lucim a čo dávajú - aký film

lucim
11. jún 2010

zmur, nestyda - na jojke ... som na tom bola u vas v trnave v maxe 🙂

ozi
11. jún 2010

@zmurkaz , taky tak, nie vždy sa dá, sa teškám, keď sem prídem 😉

hegerova ...to môžem, hity mého mláááádi 😉

lucim
11. jún 2010

zmur taky tak , kamosky moc nestiham (byvaju daleko) - mam vas. 🙂

ozi
11. jún 2010

@brinzulka , dík, veru mohlo 😉

no prišiel mm a Maťo, idéééém, dobrú, zas prídem 😉 😉 😉 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

ozi
11. jún 2010

@lucim , ani je nestíham, ale na vás sa teškáááám 😵 😵 😵

zmurkaz
11. jún 2010

@ozi 😵
@lucim 😵 ....som to chcela kuken 😅 🙂 ....ale už mi prišiem mangelík tak ide of .....zajtra budem na vás myslieť - nebudem vám tam nosiť tie kiahne ☹ ...ešte sú júlovčiatka malé na to 😉
tak pa 🙂

babyzuzana
11. jún 2010

baby keby som si nahodou zajtra rozmyslela cestu do Piestan tak sa proste zjavim v Auparku, idem uz off, dobru nocku vam vsetkym prajem, papa

lucim
11. jún 2010

dobru nocku babulky, ja idem do sprchy, ked sa rozmocim, pridem vypnut pc. 😵 😵 😵

zrnik1
11. jún 2010

ahoooj, zase patrim medzi vas.Ale dnes uz idem spat, pokecame zajtra.... 😀

lucim
11. jún 2010

zrnik jeeeeeeeej ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj . tesime sa tesime s vami, ako ako ? uz lepsie? 😵 😵 😵

zrnik1
11. jún 2010

lucim ty mas tiez mateja...aj som zabudla...

ani3012
11. jún 2010

veď ty si aj vždy patrila ! 😉

zrnik1
11. jún 2010

lepsie, ma uz moju pecen, ta uz bude len dobre...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre