Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

adka12
autor
19. jún 2010

no tak uvidím, ktorý budú mať v lekárni. Tak hovoríš, že aj ten prvý môže byť?
A aký je rozdiel medzi tými UV filtrami, oba sú 50+

lucim
19. jún 2010

adka ten rozdiel , co som pisala vyssie, chemicky alebo mineralny filter.
len aby ste vedeli, sedim este v spolocnsti v altanku, deturence spinkaju, my tu cuckame. 😉 😵

adka12
autor
19. jún 2010

no komu je lepšie luci, tíško závidím 😵 😵 😵

ozi
19. jún 2010

no super, tak kto tu má narodky 😕 😀

lucim
19. jún 2010

prave prisiel dalsi oslavenec .... idem sa venovat, nesakor vas docitkam ... 🙂

leve26
19. jún 2010

@adka12 ahojky ja som kupila v lekarni znacku BIODERMA 50 a je tam plusko,a stoji s prepacenim za prt dala som necelych 19eur a aj na slovensku mi ho opieklo.bola som ho reklamovat ze nefunguje pozerali na mna ako na debilka ale ked zbadali mojho cervenkaveho drobca hned mi vratili prasulky,nebol vela spaleny ale na to ako som ho ponatierala az bol biely od kremu nezabral.tak neodporucam

monr
19. jún 2010

brý večer babuľky, výmesačníkom a jednoročiakom obrovská gratulácia. Maťkovi od lucim posielame špeci veľkú pusinku.

my sme si dnes pekne užili deň, gratulovať na sobáši, na 2 návštevách, deti spia, a ja od únavy tiež padám.
Tak pekne píšte, nech mám zajtra čo dočítať.

Dobrú noc všetkým. 🙂

leve26
19. jún 2010

este som zabudla napisat ze je to photoderm sensitive,ale myslim ze su aj ine stoja viac ale neoplati sa setrit na drobcoch.zatial som nekupovala lebo je strasne skaredo

leve26
19. jún 2010

@lucim aj ja chcem byt v altanku

adka12
autor
19. jún 2010

leve dakujem za skúsenosť, no bude ťažké rozhodovanie u nás 😖

ozi
19. jún 2010

ja som sa tu pred tromi či štyrmi dňami vytešovala, že ešte nemám mrchu, no ale už si ma našla potvora jedna 😝 , po vyše jedenástich mesiacoch plus deväť mesiacov tehu ( ak samozrejme nerátam šestonedelie)

tiež rozmýšľam, aký krém na opaľovanie deťom, hlavne krpcom 😕

leve26
19. jún 2010

@adka12 teraz som citala ze maminka lucim je spokojna ale mala mineral znacku ,ale aj tak si myslim ze kazde babetko ma citlivu pokozku a kazdemu zaberie iny kremik alebo mliecko.tak skuste vyskusat ked bude svietit slniecko tu a podla toho uvidite ci vam vydrzi vacsie slniecko

inneska
19. jún 2010

@lucim maťkovi želáme krásne narodeninky, hlavne nech je zdravý, šťastný, spokojný a usmievavý chlapec tak ako doteraz 😵 😵 posielame veliký cmuuuuk 🙂 🙂 🙂 🙂

aj druhému maťkovi želáme k ročku všetko dobré...takisto aj výmesačníkom našim 🙂 🙂 🙂

majkas
19. jún 2010

tak som to este stihla 🙂 zagratulujeme a mozme ist spat

@lucim lucka, Matkovi zelame vseetko najlapsie,hlavne vela zdravicka, stasticka, na tvaricke vzdy len usmev a v srdiecku velal asky pre vsetkych co ho lubia 😵
Tamarka posiela CMUK 😵

aj druhemu Matkovi k prvemu rociku zeame vsetko naj a ostatnym dnesnym oslavencom tiez 🙂

majkas
19. jún 2010

dobru nocku vsetkym

ani3012
20. jún 2010

@leniccka
Laura má dnes 1.rok !!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Lauruška sa narodila 20.6. 2009 s váhou 2980 gramov a 53 cm.
Prajeme malinkej slečne veľa šťastíčka a tehuľky mamuľky veľa síl 😵
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/leniccka/alb...

o mesiac narodeninky čaká :
zaba2707................20.7...................Filipko
riusik......................20.7.................Alexandra
LUDKA77................20.7.................Ludmilka

aj k 11.mesiačikom prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵 😵

Meniny oslavuje: Valéria, Florencián, Florentín, Silver, Florencia, Florentína
Meniny oslavuje v ČR: Květa, Dina, Květuše, Rafael

kalendárium:
♦ Svetový deň utečencov (OSN, Úrad vysokého komisára OSN pre utečencov – UNHCR, vyhlásený v 2000, pripomína sa od 2001 – 50. výročie prijatia Ženevskej konvencie z 1951, Dohovoru o právnom postavení utečencov)
♦Deň otcov

sorciera24
20. jún 2010

ahojte, ja len,ze vidim,ze ste sa bavili o opalovacich kremoch, nam v lekarni odporucila La Roche posay.....nova kvalitna znacka....dokonca teraz v akcii lacnejsie ako Daylong a to som este nevedela, ze som kupila to najlepsie, v Cechach testovali detske kremy a tento bol hodnoteny najvyssie, zatial co Daylong dopadol druhy najorsi....hoci ten si mamicky chvalia...no neviem, my sme s La roche naozaj spokojny....
http://www.ceskatelevize.cz/program/21045280108......

adka12
autor
20. jún 2010

@sorciera24 dakujem veľmi pekne, zase nová skúsenosť, test sme kukli, takže hor sa do obchodu a môžme rozmýšlať 😀

ani3012
20. jún 2010

@sorciera24 ale mne napísalo,že článek nenalezen

ani3012
20. jún 2010

@sorciera24 už to máááám ! Sorry 😀 som skusila teraz aj klik na boku lišty

vendulacky
20. jún 2010

Ahoj ženskýýýýýý 😵
Tak jsme doma z dovolený, včera jsme dovalili. Bylo super, Emča vše ve zdraví (a my taky) ustála. Včera jsem vybalovala, dneska mě čeká praní...takový hory prádla....
Je mi kossssssa, 2 svetry a vlněný ponožky. Bože, to je léto...
Jinak rozepíšu se později, obdařím vás menším románkem, vyprávět je toho dost🙂 Ted musím jít vyplnit papíry na pracák, zkončila mi rodičovská, tak snad z nich ještě něco vytáhnu. Taky zítra nastupuju do práce, Kamča bude hlídat, zatím jen jednou týdně. Tak jsem zvědavá jaké to bude a hlavně jak to dá Emča.

Zatím se mějte fajn, dodatečně přeju všem jednoročním hodně štěstí, zdraví a radosti!

Četla jsem, že jste rozebírali krémy, my měli Eucerin +50, malá je trošinku opálená, ale vesměs krém nepustil nic🙂) Mazala jsem několikrát denně. A když se na to nalepil písek, paráda, měli jsme ho všude 😀

Ozvu se hned jak mi to okolnosti dovolí 😎

Pááááa a pusu

klara_klara
20. jún 2010

ahojte hlasim sa po dlhom dlhom case...sme na tom velmi zle...sople mame uz 2 tyzdne a stale ani zmienka po ich odchode...boli sme aj u dokiny...dala nam pamykon a mucosin s medom sirup...no nepomohlo...maly ich ma strasne , v noci nemoze dychat, budi sa, stale odsavame ako divi ale sople su vacsie...uz nevladzem ani ja som strasne unavena a potrebovala by som si tak mesiac pospat...nemate niektora skusenost s takto dlhotrvajucimi soplikmi...co vam pomohlo? Inak nie su ani zlte ani zelene su take vodnato biele ☹ ☹ ☹ ☹

ani3012
20. jún 2010

@vendulacky ahoj mámo ! Super,teším sa na story! A kde ste to boli? A že už do práce? nezavidím,ale čo už.
Videť,že sa malej páčilo! Bože ja sa tak teším na našu dovču 😵
a mohlo by byť teplejšie 😝

@klara_klara skúšala lekárka dať malej fensitil kvapky ? Môže to byť aj alergia. Patrik sa tým dopuje(antihistaminkami) od pol roka....

klara_klara
20. jún 2010

ani my to mame odvtedy co sa tak velmi ochladilo a potom zacalo byt strasne horuco tak som si najprv myslela ze prechladnutie z rudkej zmeny pocasia

nina41
20. jún 2010

Ahojte 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
@klara_klara skus mu dať 2krat za den 9 kvapiek fenistil kvapky a noštek vytrieť nasivinom kvapkami,len vytrieť nekvapkať,,
ja som dnes konečne spala do 9.00hod,maly aj ked sa chcel napiť tak sa napil buval primne ,to je pocit,za 11rokov som sa aspon trochu vyspala,ale už sa tešim na prazdniny,že nebudem rano vstavať o 6.00h.
maťko už nema po sebe flaky,ale davam mu denerel,zyrtec,a ešte aj hylak,a ma aj dietu,
nohu mam stale opuchnutu,aj ma velmi boli,akoby mi lamal niekto členok,take mam bolesti.
@ani3012 skušala si minule ten recept s tym jogurtom??

nina41
20. jún 2010

@ani3012 kedy idete na dovolenku?

majkas
20. jún 2010

ahojte,

tak aj dnesnym oslavencom vsetko naj naj naj, hlavne lauruske k prvemu rocku 🙂

@nina41 fukame vsetky bolacky, nech vas to uz necha na pokoji a uzijete si super leto 😉

@klara_klara mne raz doki hovorila ze normalna doba liecenia soplov su 2 tyzdne tak hadam vam to uz pominie
@vendulacky jeej krasna fotock,a tesime sa na dalsie aj na tvoje story 🙂

a k opalovakom my mame tiez eucerin pre deti UV fa 50 a uplne v pohode, uz sme boli ja na silnejsom slniecku aj ked Tami bola vacsinou v tieni

traktor
20. jún 2010

oslavencom vsetko najlepsie a posielame cmuk 😵 😵 😵 ven krasna fotecka, tesim na dalsie a na tvoj romaman 😀 😉 ..a kremik...moj nazor, na znacke velmi nezalezi, dolezite je kremovat, a chranit babo trickom, klobucikom a neopekat ho na slniecku ako spekacik, pretoze moze byt aj najdrahsia znacka, pokial je dieta cely den na slnku bez ochrany aj tak ho slnko specie....no urobila som sa mudra 😀 😀 a mozem si ist dat nanuk 😝

samayka
20. jún 2010

ahojte mamčulienky

všetky vás krásne zdravíme s transylvánie... zas sa modlíme čo prinesie ďalšia noc...

oslávencom dnešným všetúčko naj naj naj...

PS: @lucim - Ďakujem že ťa mám 😅 a mám ťa rada. vieš?

lucim
20. jún 2010

samy dakujeeeeem, aj ja teba 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@samayka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre