Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
17. aug 2010

@traktor ja si to s tymi zubakmi zistujem az takto priebezne, ale vlastne som rada, ze to takto vymyslela, predne mi ostanu moje, ze casom mi ich este vybieli, a tie stolickove medzery postupne podoplna ... az na to, ze uz je v 5.mesiaci, tak uvidime, co postiha... a este jedno pozitivum, bude ma to stat menej, ako povodne povedala. 🙂 tak aj tebe budem drzat palce, ked sa na to odhodlas, ja vam moc dakujem, super ste mi drzali, naozaj to prebiehalo hladko. 🙂

lucim
17. aug 2010

@hathor1231 neviem ake su pravidla - cupkacika ako terminus technicus vymyslela traky, tak ona vie, od kedy je dieta cupkacik a nie 4nozkar 🙂 😀

zmurkaz
17. aug 2010

@lucim @traktor ja tu plaačéééééém 😢 😢 😢 😢 😢 som asi len unavko ... vy ste také zlatééé

lucim
17. aug 2010

@traktor jeeeej, zubkaty matko , a aky ma dobry apetit, fesacik. 🙂

zmurkaz
17. aug 2010

@lucim a ani som sa neopýtala, ako zúbky 😨

lucim
17. aug 2010

@zmurkaz cucka, len si ulav, ale nesmokli dlho, mam len 3 balicky vreckoviek. 😉 aked sa vyspinkas, zajtra ta zobudi slniecko do nadherneho pohodoveho dna. oki? 😉

ozi
17. aug 2010

@traktor , no malý krásne papkal, moja jogurty moc ee, zato za Pribináčikom sa ide zabiť...

@traktor @lucim , ďakujeme za gratulky 😉

zmurkaz
17. aug 2010

@lucim 😵 😵 😵 😵
@ozi aj ja gratulko 🙂

traktor
17. aug 2010

@lucim 😀 😀 ..staci krok a uz cupka..takze cupkacik 😀 😉
@zmurkaz moja nechces si odskocit ku nam..ze prechadzka 😉 ...ta postiskam, aj cmuku ti dam...a vies co..dnes sme kupili veeeeela vreckoviek 😉 😵 😵 😵 😵

ozi
17. aug 2010

@zmurkaz , neplááááč, lebo budem aj ja 😢 , dnes rezignujem, tiež unavko, sa už teším na dovču, tááák ju potrebujem

lucim
17. aug 2010

kocicky tak dobre, priznam to cele s tymi zubkami, ja trubka som si zle pamatala cas ... a o 5 minut 10 som zistila, ze to mam o 5 minut ... tak nervy, zovrety zaludok, rozklepana cela ja ... tak som si praskla lexaurinik a frcala som tam ... a bola som pohodaaaaacka. 😉 (nie, neuzivam to, mala som to len pre pripad od isteho casu, som vlastne proti podpore psychiky tabletami, ale ... no, zabral) 🙂 ... mimochodom, doktorka mala hodinovy sklz, tak som ani nemeskala)

zmurkaz
17. aug 2010

@traktor 😵 😵 😵 😵 😵 ...babulečky - vy moje zlatíčka 🙂 ...ešte že vás mám 🙂 ...si neviete predstaviť ako by som chcela ísť ....
a to som nepísala -že mi komplet zmokol odstavený kočík - 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

traktor
17. aug 2010

@ozi no nas matko mal jeden cas dietu...nechcel velmi papat..a teraz sa rozjedol..zje vsetko, bez vykrucanie, hlavne ze je co a vela..tak sa tesim 🙂
@lucim to je jedno, co bolo predtym .....hlavne, ze si to zvladla 😉

zmurkaz
17. aug 2010

@ozi ...dovča by bodla .. ja furt keď som už úúúplne K.O že potrebujem vypnúť tak obvykle niekto ochorie ... alebo sa jednoducho nedá nikomu dať dietky ... tak sa len narýchlo reštartnem ... ani neviem vlastne ako to robím a musím ísť ďalej... ale som unavko....

@lucim ...to ti bolo sveta žiť - čoooo? 😀 😀 😀 😀

lucim
17. aug 2010

@traktor dnesny matulikov krok este neratam, ten bol este z donutenia, na druhy uz isiel na 4, ale bude ich viac, ja vieeeem, do maturity chodime. 😝 😝 😝

traktor
17. aug 2010

@zmurkaz ber to teraz s tej lepsej stranky...vsetko sa posralo /fuj skarede slovo/..ale uz si si vycerpala a uz bude len dobre 😵 😵 😵 😵

ozi
17. aug 2010

@zmurkaz , dík 😉

oslavu sme mali v sobotu, bo rodinke to tak najlepšie vyhovovalo, a oneskorene sme to spojili aj so Saškinou oslavou, Samko dostal svoje obľúbené vláčiky, koľajnice a knižku samozrejme o vláčikoch, Saška druhú bábu a postieľku pre bábu, no a dnes sa mi do nej vteperila, poom sem hodím foto, no zlatá bola a torta bola táto: http://www.tortyodmamy.sk/?q=ostane-torty-pre-d...

traktor
17. aug 2010

@lucim 😀 😀 😀 on ta len skusa...neboj on to uz vie..len si musi nechat este dake prekvapko do zalohy... 😉

zmurkaz
17. aug 2010

@traktor 😀 😀 😀

....BABY - vy ste iný LEXAURIN 😀 😀 😀 😀
...idem si hajnúť ... bo ... šak viete 😉

A * Ď* A *K* U* J* E* M* a kkrásne sníčky 😉

traktor
17. aug 2010

@ozi to sa robiiiiiiiiiiii..taketo mnaky ukazovat na vecer? 😀 ..jaj ale 2x by si ma nemusela nukat...hned by som si zamlsala 😀 ....krasna torta 😉

lucim
17. aug 2010

@zmurkaz jaska, bolo mi priiiiijemne, ked mi sa mi vrtala v papulke, ze este este 😀 ... ale ona, ze ne, ze si este nechame na buduce. 😀 😀 😀

ozaj, my ideme na dovolenku, tiez dnesna novina, zase s tymi istymi kamosmi co boli tu a co sme boli zaciatkom leta ... na duchonku , nasli sme chatu cez limbu, dokonca z toho bude skoro 5 dni. 🙂 teda baby budu cely cas aj detvaky, chlapi budu osbiehat zarabat na nas peniazky. 😝

traktor
17. aug 2010

@zmurkaz dobru noc...a vies ako zajtra..z usmevom... 😵

ozi
17. aug 2010

@zmurkaz , to poznám, ja som tiež toto leto na tom tak, svokra v nemocke, mama po infarkte a dedkovia nie sú schopní sa ani o seba sa postarať, nieto ešte o malé deti, takže som nonstop v permanencii, na to ešte malá strašne zle spí, čo ju zuby trápia, už má biele trojky aj štvorky, tááák sa mi chcelo zbaliť sa a vypadnúť, maximálne s jedným dieťaťom, a kdesi ísť, no ale musím vydržať, o týždeň vo štvrtok snáď nohy aspoň na chvíľu vyložím...

traktor
17. aug 2010

@lucim 😀 😀 😀 😀

traktor
17. aug 2010

...no aby ste si nemysleli, ze ja som superzena..ja som mala taku krizu predvcerom...som sa pol hodku vyrevala a bolo dobre..uz zas vladzem...ono je toho niekedy fakt dost...aj kedmam sikovne deti..ale je toho dost, a plus dalsie deti...ale snad ked zacne skola to uz bude zas fajn...

ozi
17. aug 2010

@traktor , jóóój a aká dobrááááá 😉 , ale sa jej vydarila
@lucim , to je super, tam je fajn, to budete mať super 😉
@zmurkaz , dobrúúúúú 😉

lucim
17. aug 2010

@zmurkaz vesele prijemne hlboko relaxacne snicky zelam 😉
@ozi waw mnam jeeeeeej. 🙂

lucim
17. aug 2010

@traktor si super zena, my sa potrebujeme aj vyrevat, aby sme boli super mamy super manzelky a super managerky zivota a super pohodacky. cmuk . a keby si mala krizu, prid k nam na ministretko, aj so vsetkymi deckami 😉

ozi
17. aug 2010

@traktor , z duše mi hovoríš, mám deti najkrajšie a najlepšie na svete, ale občas sa stane, že by sa mi zišlo vypadnúť 😕

lucim
17. aug 2010

@ozi a kam budete mat teraz dovolenku? kamze kam? ... a tiez toho mas dost, moja 😒 super zena, 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre