Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

voskovka
11. dec 2009

😀 😀 😀 😀 hm....

nina41
11. dec 2009

inač ,ževraj unas v kubine jedna zomrela na tu novu chripku

voskovka
11. dec 2009

nina...kup rušky a zabi prasco ak mate....i xi.... 😀 😀 😀
u nas jeden typek že aby nedostal prasačinku tak porantal svinku a že ty svina jedna ja od teba neochoriem... 😀 😀

nina41
11. dec 2009

prasce nemame 😀 😀 😀 ale deturence preventivne jedia homeopatika,kys.kapustu 😀 😀

samayka
11. dec 2009

a musia byť povraždené aj morské prasce???

chudák Ivet...

som tu pred stretávkou naposledy - moooooooooooooooooc sa na vás tešíme... len prídite všetky pokial možno načas.. aby sme sa zasa nestretávali vo dverách 🙂)))

cicušky, kdyby něco, tak mi písnite sms.

zatial páááááááááááá ja sa idem vybúvať.. drahý má službu - a dohodli sme sa že mi ju prinesie len na kojo.. lebo už je zo mňa fakt že trosečník...

pááááááááááááááááááá

lucim
11. dec 2009

samyyyyyyyyyyyy zajtra nemate hody ani navstevy? 🙂
dobry vecer vsetkym .
prasiatka v ziackych knizkach treba tiez zakillovat. aj tie so zrkadielok, z tenisu a pingpongu.

traky vas zdravi a ze hurikan traky sa blizi s velkym abstakom, a ze asi to bola ta sista choroba s nejakou dalsou virusovou kopmplikaciou, infuzky matkovi dali, lebo stale spinkal a bol by dehydrovany. na bud.tyzden ich pustia.

lucia32
11. dec 2009
ozi
11. dec 2009

Ahoj babuľky 😉

lucia, Natalka je nádherná 😵

majkas
11. dec 2009

ahojte,

tu to teda zijeeee 😀

samy ak sa dobre vyspinkaj nech si zajtra krasne vysmiata 😉 a uz sa na vas vsetkych tesime 🙂

a aj my s Tami pozdravujeme traky ked jej budete nabuduce pisat 🙂

luci Natalka je rozkosna 😉 a to vy uz tak vo velkom prikrmujete?

u nas Tamarka dneska zistila ze v postielke sa da zapriet nozickami o tie tycky a tak sa veselo otacala jak hodinky v postielke asi 40 min kym zaspala.
hej a zacala sa nam pretacat na brusko ale stylom ze sa musi niecoho zachytit a k tomu sa potom pritiahne a pretoci 🙂 ale aj tak sa tesim 🙂

no a idem umyvat mraznicku, ale sem tam nakuknem 😉

nina41
11. dec 2009

luci Natalka je zlatučka 😵 😵 😵

ozi
11. dec 2009

majkas, aj mne to Maťo robieval 😉 , a keď bol väčší, tak zaspal vždy nožičkami spustenými medzi tyčkami 😉

aj my pozdravujeme traky 😵

majkas
11. dec 2009

ozi sak som jej prave bola vybrat nozicku spomedzi tych tyciek a prikryt ju dekou 🙂 uz si spinka jak maly anjelik ten nas maly anjelik 😵

ozi
11. dec 2009

majkas, moja si tu debatuje ostošesť, o tomto čase zvykne domka už spať, ale cudzie prostredie jej asi nerobí dobre, sme na návšteve u mojich rodičov, a keďže už nás ja päť kusov, tak ja spím s malou u brata / brat je u frajerky/ a dovolil mi použiť počítač, tak to patrične využívam 😀

ozi
11. dec 2009

akurát zaspala 😕

majkas
11. dec 2009

sorry ozi ze sa ti plne nevenujem 🙂 akurat so mvyhodila svoje MM namrazene kedze je tam uz viac jak 3 mesiace

a idem poumyvat kose

ani3012
11. dec 2009

Dobrý večer priatelia, vybehnime na polia, čaká nás dlhá noc plná melódie...

tak Evičku som začala dnes prikrmovať.Spapala 1/2 mrkvy sunárek(135 gramov) a zapila to 90ml mliečka. Teraz som jej dala do mlieka namiesto NUTRITONU ryžovú kašu a vypila všetkoooo! Tak sa teším.Dúfam,že začne zase priberať.Veď má 5900 gramov a to za dva týždne pribrala len 30 gramov.
Ešte uvidíme,akú bude mať stolicu.Berie aj biogaju a tak dúfam,že nebude mäkká ani tvrdá.
Ešte nespinká,čakám až zaspí Patrik a potom ju skúsim uložiť.

ozi
11. dec 2009

ani, čau 😉

my sme v stredu boli v poradni a máme 5930, tiež ideme od pondelka na mrkvičku, chceli sme už začať, ale som u rodičov na tri dni, a tak som to ešte odsunula

majkas, poumývaj kose...nose...kozy? 😕 😵 😉

lucim
11. dec 2009

lu, naty je zlatko.
majka uz len 1x sa vyspime a prifrcime za vami.
a nejaku tu prvu lyzicku mrkvicku musim tiez objednat, polrok sa nam prudko blizi.
ani tak dobry uspech s prikrmom hned na prvy raz. 🙂
matka som prave uspala na ceciku.

ozi
11. dec 2009

lucim 😉

ja som ju dvakrát uspala na prsu, a ona po chvíli hore a museli sme grgať, ináč nezaspí, potom debatila ateraz už 😔

ozaj, kde máme tabuľku 😕

majkas
11. dec 2009

no hotovo, vyumyvane, vyutirane, uz len naskladat naspat jedlo a je to 🙂

luci tesime sa 😉

a to vy budete davat tie kupovane hotove mrkvicky? ja sa chystam poctivo varit kazdy den 😅

ozi
11. dec 2009

vypila som pol litra Cara, som si naň stašne zvykla, káva mi nechýba...ale deň bez Cara ee 😅

ozi
11. dec 2009

ja som vždy varila, zo začiatku som kupovala bio zeleninku a ovo, iba, keď som nestíhala, tak som vytiahla kupované

majkas, aha tak koše...a ja, že nejaký preklep 😅

ozi
11. dec 2009

aj mňa čaká vyriadiť chladničku / okrem iného 😝 /

lucim
11. dec 2009

ozi, ja si posetrim cas, tak zacnem takto, potom neskor, ked najdem kde tu predavaju bio zeleninu, tak mozno aj navarim. 😉
idem si uvarit caro? zajtra este pred stretkom ideme kuknut 6tyzdnovu kamosku, tak jej mamine nesiem ako darcek Caro. 🙂

majkas
11. dec 2009

ozi sak som pozerala co pises 🙂

a musi byt bio? ked kupim normalnu tak co? ci kvoli alergiam je lepsie bio?

ozi
11. dec 2009

Nemusí byť bio, ale je to samozrejme lepšie 😉

lucim
11. dec 2009

majka kvoli dusicnanom a hlavne teraz v zime ... uskladnena aj domaca pivnicova ma vysoke mnozstvo a telo babatka ho nevie tak tolerovat ... skusim k tomu najst nejaky text ... viem kde sme ho pouzivali - lab.merania kupenej zeleniny.

majkas
11. dec 2009

nasa chladnicka to bude mat zajtra spocitane 🙂

ani3012
11. dec 2009

jaj baby.Nejako mi nieje dobre.Bolí ma v krku ,tak si pôjdem ľahnúť.Patrik spí,Eva sa tvári že asi.
Dobrú noc prajem. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre