Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ozi
12. dec 2009

Zdravím 😉 , vidím, že sa uskutočnila ďaľšie stretko, kde bolo? Pekné fotky, detičky sú zlaté 😵 😵 😵

traktor
12. dec 2009

som vas bola normale spocitat na fotkach... 😀 😀 😀 ...no v tichosti zavidim..... 😉 ale aj nam sa to uz blizi 😉

lucim
12. dec 2009

ozi v blave.
traky uz len 4 mesiace. 🙂 a dobre pocty som uviedla? 😀

traktor
12. dec 2009

ja vas tam vidim 5 plus nejake male buchticky.... 😀 😀 3 si kde stratila....ci uz som aj oslepla....
?

lucim
12. dec 2009

je tam 7 matiek, zmurka sa nejak ukrila pred zuz fotakom.

babyzuzana
12. dec 2009

inak nabonzujem nase dve nemenovane matky! 😀 😝 😀 😝 😀 😝
ehm kto si to nevie zlozit kocik????? haaaa??? 😝 😝 😝 😝 😝 😝

inneska
12. dec 2009

snád na dalšie stretko sa dovalíme aj my...máte super fotečky, aj detičky sú neni už také miminkovské...proste rastieme do krásy 😵 😵 😵 😵

lucim
12. dec 2009

a zuz vie zlozit uz aj nas sportak. 😀 😀 😀
inn to by bolo supeeeeer. 🙂

alexarisko
12. dec 2009

Akurat sa tu trapim s videjkom zo stretavky, hjuza

babyzuzana
12. dec 2009

ta ne, co by som ja nezvladla 😝

babyzuzana
12. dec 2009

alex to nemyslis vazne!!!!!!!!!!!!!!! ja to chcem najprv vidiet a scenzurovat a az potom udelit povolenie!!!!!!!!!!

lucim
12. dec 2009

brrrrr video. nemam rad kamery.

alexarisko
12. dec 2009

Milacik, vyzeras tam super tak neser, secky ste hvezdy, mato je herec kery sa skryva pred paparazi, pohodickaaaa, zachvilu to snad bude

pirinka
12. dec 2009

dobrý večer ve spolek duše moje 🙂

trakiiiiii no konečněéééééé 😀 . Hlavně, že už jste v pořádku doma 😵

babušky, okoukla jsem fotky a mooooooc Vám to tam všem sluší. Muselo to být super. Nahlas závidím 😀

jenn; tak je fakt, že naše malá taky nesnáší tmu okolo když jsme mimo dům. Když jsem s ní vyjela za tmy s kočárem, tak děsnej řeva jen co jsme minuly lampu, tak pohoda 😅 😨 . A v autě to samé. Ale naštěstí mě zachraňuje mobil, kde jí pouštím různé pohybující se blbinky a to ji upoutá. Ale to jde jen když řídí mm a já sedím vzadu. Sama jsem s ní po tmě ještě nejela 🤐

lucim
12. dec 2009

piri ahooooooj 🙂

lucim
12. dec 2009

alex myslim, ze lili si na mrkvicke pochutnala, len ty to nechapes. hehehe 😀 😀 😀

ozaj, v tescu maju akciu na prikrmy hami- za 0,76. neviem kolko je povodna cena. som kupila nejake prve lyzicky - mrkvicku, mrk+zem, broko, karfiol.

alexarisko
12. dec 2009

Kolko trva kym sa video na youtube normalne spracuje?bo uz mi ho sice ukaze ale este tam je vypisane hore, toto video sa spracovava po dokonceni moze byt kvalita lepsia.

https://www.youtube.com/watch?v=I1YgGnO7cNE
pirinka
12. dec 2009

alex; lili je naprosto kouzelná...úplně k sežrání 😵

lucim; fákt. Tak to bych si taky měla jet udělat nějakou zásobu dopředu...a hami už máš nastudované 😀 ?

pirinka
12. dec 2009

jé to je sranda Vás nejen vidět ale i slyšet 😀 . Super

alexarisko
12. dec 2009

dakujem piri 🙂 heh a lulu, nemyslim ze som ju zle pochopila, skoncilo to strasnym placom

lucim
12. dec 2009

piri hami poznam 😉 a jednu- 2 zlozky netreba dlho studovat. 😝
alex no neviem neviem, matko je jednoznacne proti nakrucaniu 😖 😠 😀

lucim
12. dec 2009

alex a davas uz prikrm denne? uz lepsie?

alexarisko
12. dec 2009

kjatke ale hezke no nie?

alexarisko
12. dec 2009

nie zatial sme len tri krat skusali , uvidime co povie pondelok dokina na poradni

lucim
12. dec 2009

ja uvidim, kedy sa mi bude chciet vyskusat prvu mrkvu, mozno o tyzden.
jaaaaj, matko sa napapal a dobrovolne sa ulozil na bok v postielke, ani nepipol a spinka. stretko nam asi fakt prospieva.
nastastie v tme v aute jazdime v pohodke, bud pozera po svetlach alebo spi.
a on je taaakym reprezentantom prislovia, ze vsade dobre, doma naj ... ked sa odniekial takto vratime, nasu domacnost si vyslovene vychutnava.

pirinka
12. dec 2009

dneska je asi nějaký dobrý spací den...naše to taky zalomila po 8 a od té doby hajá a to jsme ani na stretku neboly 😅 . Většinou musím uspávat tak na 3x do 10.

za to včera...to byla noc a dneska den taky na prd 😠 😖

pirinka
12. dec 2009

haloooo, kde jste všechnýýýýý?

pirinka
12. dec 2009

asi půjdu hají, protože včera (vlastně dneska) jsem šla spát v 5 😅 😠 . Malá se vzbudila v 1 na kojo a pak byla neuvěřitelně vitální skoro 4 hodiny...asi si půjčila nějaké duracellky od lucim nebo samy 😀

aspine
12. dec 2009

piri ja jsem tuuuuu 😵

tak jsem skoukla fotky i videjko a musim rict ze jste si to holky uzily a taky nahlas zavidim! 😉

my mame dneska taky docela dobry spaci vecer....a to jsme ani nebyli na zadnem stretku 😀 mala se napapala a dala jsem ji hned do postylky....sice chvili protestovala ale pak se otocila na bok (to ma ted poslednich par dnu dost oblibenou polohu) a usnula! 😎

jo a tyden uz jsme nekakali 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre