Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
20. okt 2009

Ako vieš, že malú svrbia dasná? Povedala ti to? 😝 😀 Žartujem... 😝
Aj naša ožižláva ruku a sliní ako malý buldoček 😀

traky
20. okt 2009

ven adminkam som uz pisali , odpisali mi 3x a poslali heslo k tomuto niku k staremu traktor nie, uz som im pisala vsade kdesa dalo....co na tom nerozumeju ze chcem heslo k niku traktor..... 😅

traky
20. okt 2009

luci nas matko je jak riadny buldog...nestacim prezliekat...jemu tecu slinky este aj v spanku 😀 😀 😀

vendulacky
20. okt 2009

traky máš v přátelích veroniku bláhovou?

lucia32
20. okt 2009

traky...ty naše chudiatko 😝 😀

Vinka...máte krásne šaty na krst 🙂

brinzulka
20. okt 2009

ahojte...traky si tu nova? 😀 😀 😀
nas si pcha ruky do pusy...najlepsie obe dve..alebo jednu a peke ho napne...ked az po zapastie...sem tam sa zavrzne 😀 😀
krowky asi dakde pojdeli...niet ich..

lucia32
20. okt 2009

ven čaaaaau, teba som už 100 rokov nevidela, nečítala....

lucia32
20. okt 2009

brin...naša si ožižláva decentne, pekne len jednu a bez napínania na zvracanie 😀

paulap
20. okt 2009

Ahojte 🙂 Mozme sa k vam pridat? Ste sice rozbehnute v debate, ale priebezne som si zvykla vas precitat 😉 Ivka je tiez julove slniecko, narodila sa 22.7. a ma starsiu sestricku Inku.
A hned sa aj opytam - Ivku prikrmujem Nutrilonom, 2x denne po 120 ml, musi teraz kazdy den kakat? Neviem, lebo pri starsej som kojila do 11 mesiacov a teraz nejak to nejde, ale nic to, hlavne ze je Ivka napapana a spokojna.

traky
20. okt 2009

ako paulap vitam ta tu...ja sa o chvilku zmenim tak potom nebud prekvapena 😀 / citaj visie co som porobila/, a kakat nemusi kazdy den....

lucia32
20. okt 2009

paulap...vitaj...
No neviem či musí každý deň, pri kojení nemusí, a ty predsa ešte aj kojíš, že?

brinzulka
20. okt 2009

servas poulap-som si precitala najprv, ze papula...
lucia...no je to dama... 😉

traky
20. okt 2009

a ano hlvne ked ti je malicka spokojna a je jedno ci je na UM alebo kojena, tu tiez uz vela bab nekoji vobec alebo prikrmuju.... 😉

brinzulka
20. okt 2009

ja kojim..preto pisem jak tatar 😝 akoze kojim aj pisem ...sucasne

traky
20. okt 2009

ven veroniku mam.... 😉 a sa dobre na mne zabavate co? 😀 😀 😀 ...aj ked take nieco sa dalo cakat pri mojom talente....... 😀 😀 😀 😀

traky
20. okt 2009

a povie mi uz niekto ako si mam pridat vinku za susedu vo farme.....a tak zrozumitelne poprsim.... 😀 😀 😀 😝

brinzulka
20. okt 2009

to tam...si myslim..kde mas...susedov kliknes...a niekto uz sused je...niekto nie...a hodis, ze chces aby bola..ale najjednoduchsie..ak Ta vinka sama poziada o susedstvo...mozte cez plot potom kvakat 😀

brinzulka
20. okt 2009

my neighbors...ad vinka as a nieghbor

traky
20. okt 2009

vinka tak ma ziadaj.............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brinzulka
20. okt 2009

o ruuuuuuuucku malickuuuuuuuuuuuuuu

paulap
20. okt 2009

Papulu mam podrezanu, suvisi s niekdajsim povolanim 😀
Heej, aj kojim, prave sa mala zobudila, tak idem kojit a potom hajde von na prechadzku s oboma babami, esteze pride sestra pomoct. Starsia Inka je ako utrhnuty ventil 😝

traky
20. okt 2009

tak to mas vesele dievca...to poznam...teraz mi to neukazuje ale ja mam 4 deti.... 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
20. okt 2009

Lucia - nepovedala 😀 😀 😀 - ale by si ich najradšej asi vyhodila z pusy a aj viac kakáva ....

samayka
20. okt 2009

tak a sme dievčatko... babulky prečo ste ma od toho neodhovoriliiiiii!!!

keby som vedela ako strašne bude plakať, tak to vzdáme a nech si v 18 prepichn ušká sama...

samayka
20. okt 2009

lujgoí j,

samayka
20. okt 2009

tak to zdraví eluška

lucim
20. okt 2009

bttttubvhnv hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnfcvrc txx gvnnnn

a takto recni mates 🙂

traky
20. okt 2009

mnfrthzikhtrk,....a takto zdravim ja mateja aj elusku 😀 😀 😀 😀

lucim
20. okt 2009

pre zmurku - paralen sa ibuprofenom mozes striedat s minimalne 4 hodinovym odstupom, ale v sucasnosti uz doktori neodporucaju kombinvat , skor davat len 1 z nich.
mundisal mozes, ale nie je to fakt skoro? su to isto dasienka zubky a bolia?

sme sa odmlcali, bo sme robili full servis, jest, kak, grc, grg, pebal, prezliek . 😝

samayka
20. okt 2009

ahoj lucik a matejko.

elinka dakuje za pozdravy uz z hlbokeho spanku mne na hrudi... zalomila knucinko moj uplakany,tak mi jej je luto...ale robila jej to super sestricka... ta co to robila aj mne. je to taka stara uzasna babina.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre