Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
17. aug 2009

servuste
mam dnes zatazkavaci den...dieta zgrcalo tretie oblecko...je klud iba in manduca...uvarila obed, kolac a je tu druha navsteva....ja by som tak buvala....

samayka
17. aug 2009

ahoj brin. moooje.. vy sa tiez s tym grckanim nababrete, ze?

ako kojis? mne poradila annag, ze reflux moze mat ta nasa sykorka aj zo silneho toku mliecka. strasne hltavo sa vzdy nadlabla a mala to v bruchu rozburene ako po uragane. poradila mi kojit po leziacky a kojit vzdy dve kojenia z jedneho prska. kym neznizime trosku produkciu. teraz uz kojim len po jednom ale vzdy sa snazim po leziacky. mala sa ani vzduchu tolko nenahlce a vie si lezmo aj odgrgnut ked jej treba.

perla200
17. aug 2009

brin...tie navstevy aj mna strašne serú s prepáčením...mala je potom nekludná celý den a niektorí u nás vysedávajú aj tri hodiny.... akoby nemali deti a nevedeli, aké je to,ked si potrebujeme oddýchnuť...ved sme ešte v sestonedelí....musíme sa dať aj my dokopy!
no potom na tých uškách sestrička donútila aby som jej dala jesť lebo je hladná tak som dala a mala vsetko vygrcala... ja nechápem, niektorí ludia by nemali robiť svoje profesie!

samayka - no ja len to že tie antidepresíva odporúčajú a kamoska hovorila, že jej velmi pomohli že malinký sa ukludnil hned ako sa ona ukludnila a môže sa aj kojiť pri nich, preto sa pýtam 🙂

brinzulka
17. aug 2009

samy...pisala som annag...ja mam nakazane 3krat jeden a raz ten striekajuci...clovek by mu doprial nech si dudka a on sa nato zgrca 😖

laurajana
17. aug 2009

ahojte zlatíčka naše...mamičky a deťúšiky...hlásime sa do novej témy... ideme sa pochváliť, po narodení sme mali 3880g, po prepustení domkov 3800g, po víkende strávenom doma 4kg a po týždni 4,5kg takže rastieme ako z vody, dnes už máme za sebov očkovanie do ramienka, zvládli sme ho bravúrne...dnešnú noc sme mali uplačkanú, ale to zato, že po víkende sme mali viac návštev a tak sme skôr spinkali, ako papali a potom sa v noci nevieme dopapať...dnes sme spolu zvládli aj nákup a Mattiasko sa pekne stará, tak som hrdá na detičky, verím, že Vás už tiež nebolia brušká a pekne papkáte, priberáte a robíte radosť...veľa zdravíčka a rodinnej pohodičky...cmug...všetkým 😉

vinka
17. aug 2009

Laurajana zmeň si údaje v pase.Ty ešte čakáš a neviem na čo. 😀 😀

laurajana
17. aug 2009

vinka...ty všímavka...ďakujem za upozornenie, už nečakám...upravila som... 😀 😉

nina41
17. aug 2009

ahojte aj my sa hlasime do klubu lehatkovych 🙂 🙂 🙂

lucim
17. aug 2009

dobry vecer, halllooo hallooooo, 🙂

reilyy
17. aug 2009

tymto sa chcem podakovat samayke a josifkovi ze ich napadlo poradit mi teply vankusik na brusko pri kolike! babyyyyyy, minutu po prilozeni vankusika nielenze prestal jacat a krutit sa ale zalomiiiiiil!!!! spime cca od 19.00 doteraz 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 prvu hodinu mne na rukach, kym vankusik nevychladol a kedze som uz necitila nohy a chrbtica ma uz bolela tak som ho prelozila na vankus a on spokojne spinka 😅 jaaaaaaj, taka somm stastna 🙂 🙂 🙂

lucim
17. aug 2009

podavame spravy - matko sa drzal statocne pri preplachovani slz. kanalikov, iba trosku zaprotestoval. ked sme vychadzali uz mi spal na rukach. pri vykone ho drzal tatino. 🙂
a dnes sme sa boli podvecer okupat v priehrade. ja som po 2 rokoch plavala. 🙂 matysek bol spokojny na deke pod dazdnikom.

reilyy
17. aug 2009

jaj lucim, ja by som si uz tiez rada zaplavala 🙂 to muselo byt osviezenie, co? 😉

lucim
17. aug 2009

rei to je super, nadhera, parada, sa tak tesim s tebou, 😵 😵 😵 idem pohladat, ci mam aj ja vankusik. 🙂
u nas dnes vecer zvysena poloha vedla mna na gauci, stikutka, zastrkavanie dudlika a neda sa mu zaspat. ale dva dni sme mali klud.

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blani2
17. aug 2009

Dobrý večer 🙂

Nakukám na zprávy z očního 🙂

Voski, mrzí mě, že máš špatné zkušenosti...
Lucim, paráda 🙂 A vyřiď ocinkovi, že je statečný. To se hned tak nevidí. Rodiče nám často odpadávají. A správné držení je poloviční uspěch
😉 Tak už bude mít Maťko pokoj 🙂

maximilian
17. aug 2009

Čaute kočandy, idem vas po dlhšej dobe pozdrvaiť. Ešte som vas nečítala, ale idem aspon podať správy- tak probiotika super, Infacol sme uplne vysadili, malý krísne prdká a kaká sám čomu sa teším- klop klop aby sme niečo nezariekli.
Pozdrvaujeme všetky maminky a miminká- naše slniečka!!! 🙂

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maximilian
17. aug 2009

Luci super ste statoční, maxíkovi prepichovali kanáliky dvakrát.

lucim
17. aug 2009

blani, maťkov tatinko vaško dakuje. 🙂 cele som mu to precitala. 😉 dufam ze to bolo prvy a zaroven posledny krat.
rei, bola to parada, ta voda .... potom sme pribrzdili este na nanuku - a ako udrela 7 hodina, taky plac srdcervuci spustil, vykakany, napapany, ze som az slzu pusatila. 🙂

riusik
17. aug 2009

jeeeej, rei, to je perfektne 😵 tesim s tebou 😉

lucim: paradicka vecerne kupkanie, co??? moji chlapi sa stale chodia clapkat, uz som rozmyslala, ze pojdem s nimi, ale predsa len sa mi to zda skoro...

blani: takto na kontrolu chodis? 🙂 pekne od teba. moja alexandra to ma lepsie, ale dr jej dala pamycon a kazala mi masirovat ako ty 😉

mon: neodkladaj to. ked to treba, tak to treba. vydrzime predsa nieco... sup sup nech ma miska pokoj 😵

inneska
17. aug 2009

ahojte 🙂 🙂

maxi..a za akú dobu zabrali probiotika?? my užívame týždeň a zatial žiadna zmena 😒

reiuš...to je skvelé, že vankúšik takto krásne zabral 😉 super 🙂

luci..super, že ste to tak hrdinsky zvládli 😉 a ja by som si tak s chuťou zaplávala...možno budúci rok sa zadarí 😅

inneska
17. aug 2009

blani, mon, riuš 🙂

perla200
17. aug 2009

rei....a ten vankúsik si ako nahriala? to je nejaký špeci?

reilyy
17. aug 2009

ja si prave zohrievam polievku....naposledy som jedla jogurt o druhej 😅

maxi, jake probiotika si davala?
inac dnes som bola v lekarni a som sa pytala preco je biogaja taka draha ked na slovensku stoji polovicu...tak na mna vyplestila oci ze fakt? ze sa spyta dilerky

inneska
17. aug 2009

od včera trošku krvácam....raz za deň vyjde zopár kvapiek svetlej krvi, neviem či to mám brať ešte v rámci šestonedelia, či ako..budúci týždeň chcem ísť na kontrolu...

lucim
17. aug 2009

rius po 600 nedeli sa pojdes kupkat.😉

maximilian
17. aug 2009

Inn no užívame ich presne od 5 augusta, čiže nejaké necelé dva týždne, my máme biogaju.

reilyy
17. aug 2009

to je taky vankusik okruhly asi 8 cm v priemere, napusteny gelom,, je v nom taky pliesok ktory ked sa ohne tak zmeni rychlo ten gel na tuhu hmotu ktora sala teplo asi do 50 stupnov cca hodinku, vraj sa to da kupit v sportovom obchode, vyuzivaju to lyziari tusim....ja som to raz nasla v granku ako prilohu

inneska
17. aug 2009

ja som práve dojedla...mm je v sprche, potom pôjdem ja za počlovečiť 🙂 a spratať v kuchyni, a musím poliať kvety, už listy visia ako obesenci 😀

inneska
17. aug 2009

maxi...ja počkám čo s nami spraví infant dophilus...ak by to nebolo ok, skúsim potom tiež tú biogaiu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre