Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
29. aug 2009

v satke sa spi dobre, na posteli 😀 nemam cas

lucia32
29. aug 2009

aj mne ju dnes čičíkal mm, dokial som uviazala a potom ryčala, sa jej nepáčilo natesno, tak som akceptovala bolavý bruch, vynala jej ručky von a uvolnila uväz...je na mne trošku " zborcená" ale spí a to je dôležité..nikam, nejdeme tak nemusí byť napevno...
a inak sa máte ako?

reilyy
29. aug 2009

cely den nespi a place kazdu polhodinku.......

hathor1231
29. aug 2009

haloooo 😨 😀
je tu niekdo 😨 zase nist 😅

reilyy
29. aug 2009

sevas hatttttt, no jak?

hathor1231
29. aug 2009

😝 😀
a ty 😀

hathor1231
29. aug 2009

ako citam,tak to mate s hovienkami pestre.... 😒 rei,kojis drobca 😕 kamilky su super na hoviaska...

raona
29. aug 2009

rei ja mam ten isty problem, len porevkavame a pospavame ale len na kratucko

reilyy
29. aug 2009

hojte,
kojim hat
rao, a co pomaha?

raona
29. aug 2009

nist, len pestovanie na rukach 😀 len nechcem aby si tak zvykala,,,ale asi ma dneska zly den.. alebo co, alebo zeby to bolo tym pocasim?? a ja mam roboty vyse hlavy.. a tiez by som spala.. joj kedy bude noc..

reilyy
29. aug 2009

som neurobila dnes nic....ani nevarila, nezehlila....

hathor1231
29. aug 2009

dala som nove foto 😵

malej cumlik len sem tam omocim do kam.caju... ona to urco nepotrebuje,takmer kazda plienka je od hovienka... akurat prdikkky 😠

perla200
29. aug 2009

lucia - akú mas baby satku? mate niektorá tú guatamalskú?

reilyy
29. aug 2009

ja mam indio

raona
29. aug 2009

rei ani ja som nic neurobila, okrem varenia.. ale inak nic ine.. akoze kazdu chvilu si vyzaduje byt na rukach.. spi tak desat minut a koniec a kazdu hodku chce jest.. idem sa zblaznit... mm ju strazil cca hodku, ale to ju mal furt na rukach, kym som ja odbehla gratulovat kamoske na sobas... snad budeme mat zajtra lepsi den..

reilyy
29. aug 2009

rao, to iste u nas 😒

hathor1231
29. aug 2009

aj u nas 😝 od druej rano spala s nami v posteli.... mam ju vkuse pri sebe, na rukach 😝

reilyy
29. aug 2009

moj spi furt somnou

hathor1231
29. aug 2009

teeeda 😀 mna za to zdr... kazda doktorka 😝 vraj nebezpecne 😝 co uz s nou,inak sa neda a aj ja sa pri nej super vyspim 😀

hathor1231
29. aug 2009

rei,ako to zvladas 😕 sama... chodi ti niekdo pomahat a tak...

raona
29. aug 2009

je normalne ze kazdu hoodku chce jest??

hathor1231
29. aug 2009

aj moja ma take chvilky,hlavne ak kolikuje... 😝

hathor1231
29. aug 2009

zaspi ti po chvilke alebbo ako

raona
29. aug 2009

mne zaspi na chvilu ale ked ju polozim, zanedlho sa zas prebudi..zaspava na prse.. dudlik nepouzivame bo ju z toho napina na zvracanie, tak ani tyn si nemozem pomoct

wydata
29. aug 2009

cafte zienky,
rei ty si MUDr??
a nasa zubrienka hajka s nami snad od zaciatku... teda ten prvy vecerno - nocny hajan da v jej postielke do tej cca 2hej a potom si ju vezmem ze nakojim a zaspinkame spolu🙂
a tato vzdy emigruje do inej izby 🙂
🙂
hat &rao / mz sme sa tu ece tusim nestretla, Sarka a Nicole su nadherne, gratujlujem!!! 😀

reilyy
29. aug 2009

zvladam bo musim, a som sama
mojmu nedavam jest furt ked place, po jedle ho viac boli brusko

lucia32
29. aug 2009

už je po spaní...poprdkali sme, kus pocmulali cicík a reveme pomedzi spanie na rukách za rytmického pohupovania sa maminky na tvrdej stoličke 😀
rei máme hoppediz šatku

hathor1231
29. aug 2009

ja moju davam odgrgnut,prilozim,odgrgnut,zmenim plienku-to ju vzdy preberie a dokoncime kojenie,odgrgne a je dobre.... mozno si robi viac mliecka 😕 moja tiez velmi dudu nechce... ak mas srdce,nechaj ju chvilu vyhladnut...

lucia32
29. aug 2009

rao, hat, wyd...čaute

raona
29. aug 2009

ahoj wydata.. dakujeme za pochvalu..
rei.. ju neboli bruch... sa pekne vykaka.. myslela som ze to moze byt z brucha, ale skusala som masirovat, aj cvicit a nist.. a vela slinta,, zeby tak skoro zacinali zuby?? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre