Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
11. sep 2009

Přípravek Maltofer sirup se užívá během jídla nebo bezprostředně po jídle.
Přiložená odměrka usnadní přesné dávkování.
Sirup je možno kombinovat s ovocnými a zeleninovými šťávami nebo s kojeneckou výživou

totok vypis z letaku....

ja mu to musim davat: ze je moc hladny..prsko do pusy a do striekacky 2,5ml...mu to vstrekujem ako pije -ma v puse aj prso a z boku aj striekacku..takze vsetko v jednom...moc sa mu to nepaci...pozrie na mna, prestane pit, porozmysla a zasa dudka a takto dokola...

trak..taku mal vcera tmavu, riedku stolicu a vela...s kuskami mlieka a smrdelo to po pive..alebo sa moje cuchove bunky zblaznili...

tak drzim palce...aby ste boli ok...inak ...to co mate...ake davkovanie?

traktor
11. sep 2009

no a mne povedali zev ziadnom pripade s mlieckom tak som sa trapila s cajikom - a matzej cajik odmieta 😅 , matej ma na hrane zelezo , ze ani malo ani vela ale na hrane tak nam dala 2x denne 5 kvapiek, vy beriete inac?

brinzulka
11. sep 2009

peknunky kompletik....

rius...aspon Ti zavolal? Ved moj mm ak by sa neozval..tak by spal asi neviem kde...tiez ide sem tam von no a to potom nadrobi pol roka abstinencie...juj

josi...pekny den aj Tebe

A vsetkych pozdravujem...

zasa ma boli hlava...som si povedala, ze uz kavu pit nebudem...ale ak vynecham...neem dobre...tak si ju idem spravit...som narkoman kofeinu...ci to sa inak vola?

No nic babusky...latkoveplienky sa peru....David vymysla.Ked maly zatvori oci..hned zacne bliakat 😠 ..tak spi 5minut, ak vobec.....dnes si idem po snubny a obrucku...mali mi ich rozsirit...tak uvidim, ze ako ....

tak Vas pozdravujeme a snad uz ten PC nezapnem 😀 🤐

brinzulka
11. sep 2009

trak...mame sirup..ze 2,5ml mu musim davat...ma hemoglobin nejak pod normu...peto mi to pride ze maaaaalinko...a vy mate nejake kvapky, nie sirup?

brinzulka
11. sep 2009

peto= preto

brinzulka
11. sep 2009

trak...k davkovaniu...po jedle, pred...mi nic nepovedali...len v letaku som sa docitala....
ked sme mu to davali same....vsetko vyplul...si to setril v puse a potom flusol....
takto to aspon donho dostanem...

traktor
11. sep 2009

mame kvapky, no a budem mu o davat tiez z mlieckom, ved co mu moze byt akurat sa pokaka az za usi 😀

brinzulka
11. sep 2009

juj....kvapky by som brala...ked uz treba...

traktor
11. sep 2009

tak matej nemal problem spapal to, problem bol len v tom, ze hodinu po jedle som mu to mala dat s cajom a o dalsiu hodinu som mohla dat mlieko, a pri matejovom spanku / aj 5 hodin/som si to nevedela nijak zadelit

lucia32
11. sep 2009

konečne mi dieťa spí...ale aspoň nebliaka 😀 ako predtým...boli sme hore od 8, 2x zaspala na 2 minúty 😝 uvidím kolko jej to vydrží teraz 😉
tu je opäť mrtvo? 😅
trak ahoj...ja som sa opäť vrhla na mimiaukcie, odklikala som pár bundičiek, bo nemám čas to pri malej sledovať a chyba...nik neprihodil, tak máme hned 3 😲 😀 a sranda, že pri jednej súpravke poštovné väčšie ako súprava, tak dražíme ešte jednu od nich za pár šupiek, aby sa to oplatilo -to poštovné 😀

josifek
11. sep 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
LU KUKNI MY DOSTALI TAKOU FAJNOU PODZIMNÍ SOUPRAVU 😉

lucia32
11. sep 2009

josi pekná...aj ta z mma naša je fajn, práve sa perie, ešte sme vydražili bundičku a vetrovočku...tak sme zásobení...

traktor
11. sep 2009

no tak ja mam dnes *SUPER* den.... kolotoc co som vcera objednala , tak dnes mi ta pani napisala, ze uz ho predala inde 😠 , bundu co som vydrazila - peniaze este som neposlala- tak sa neviem s tou pani spojit, pisem telefonujem a nic 😠 a doteraz mi nesiel net 😠 , by som sa na vsetko vy...la.... no ale hlavne ze sme zdravi 😀

samayka
11. sep 2009

haloooo 🙂

tak mne malá zaspí konečne aj cez deň a tu niktoooo?? teeeda!!!

perla200
11. sep 2009

ahojte baby...ako sa mate? reilly vy ako? my sme mali rekord, mala kolikovala v stredu 9 hodín ☹ ☹ ☹ tak sme museli gastroenterologičke a predpísala nam nové mlieko...nutrilon allergy care....tak uvídme čo to s nami urobí?

voskovka
11. sep 2009

ahoj,perla-my mame nurtilon allergy digestive care(to je len najlepši a najviac štiepeny-čiže su tam štiepene cukry tuky bielkoviny)-pretože mame alergiu na bielkovinu krav.mlieka... a teraz sme spokojní,pekne rastieme,nič nas netrapi,dokonca ako ho papa nemal žiadne koliky,sam si prdka sam kaka....
takže mame ho 2tyždne a ja neviem čo je to kolika🙂 😵 pekne zaspinka,spinka aj 5hodin...takže sme radi...

jennna
11. sep 2009

hellou...je tu niekto? ako sa máte?

Dianka včera kakuškala po 5tich dňoch o 8mej, o 10tej a o 17tej.... 😀 ...to ste mali vidieť ten štíhly driek potom...ale hlavne moju radosť.....
neviem čím to je, či je to tým či častejšie papká teraz...alebo tým gastrotussom....aspoň viem , že nezapeká.....
júj, tak sa z toho teším.....že je oveľa spokojnejšie bábätko z nej, aj preto, že ju nebolí bruško, aj preto, že ju nepáli záha...a menej grcká, ja keď troška predsa, ale už len vodičku takú....

jennna
11. sep 2009

kedy má bábätko začať chytať predmety do rúk a dávať si ich do ústočiek,??? všimla som si že Trakin malý to už praktizuje...ale patrí k najstarším z našich drobcov....

jennna
11. sep 2009

u nás v BB je jarmok....hmmm, tak by som si dala klbásku pečenú a medovinku hriatu....ale čo už, musím si odpustiť......ale zajtra sa pôjdem aspoň prejsť a pokukať, čo majú.....

jennna
11. sep 2009

už sme sa aj nadudkali a tu stále nikoho, no akú to ja mám smolu!!!!

riusik
11. sep 2009

jejda, tu nikto?
jennka: mozem vstupit do tvojo rozvhovoru so sebou? 😠

riusik
11. sep 2009

samy preklep 😠 ale P mi vzal notebook, tak pisem na malom vaio a akosi sa netriafam na spravne klavesy...

jennna
11. sep 2009

riuš ahoj

inak ako to vyzerá s tým NY????

jennna
11. sep 2009

ak by som sa sem zajtra nedostala....môžem ti zablahoželať k meninkám? prajem všetko dobréééé!!!!!

riusik
11. sep 2009

jenn: NY zavrhnuty, nastastie pre mna 😉 sice som P v tom podporovala, ale v podstate som rada, ze nejdeme, najma kvoli malej... chapes, nie?

riusik
11. sep 2009

dakujem 😵 ty si taka vzorna, nezabudas 😉

jennna
11. sep 2009

chápem

jennna
11. sep 2009

práveže zabúdam....náhoda... 😀 ale o to srdečnejšie... 😉

riusik
11. sep 2009

ale odchod z svk nas neminie - buduce leto. ale to uz bude lepsie, mala skoro rok. a chce nieco blizsie, nieco v europe.

a vy ako? citam, ze dianka ma/mala nejake problemiky s bruskom?? 😕

riusik
11. sep 2009

😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre