Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
4. jan 2010

no prezmenu zase nefuguje chat na FB...pozerala som aj v nastaveniach, nič som také nenašla..a chat mi ukazuje, že osm prihlásená....tak neviem...

je ko kamoška koníkovka, chodíme kočíkovať spolu...že naposledy spapal obed piatok..odvtedy len mm pije...a nič iné nechce...

inneska
4. jan 2010

blbne im chat...raz ide, nejde...

no snád sa im to papanie zlepší...ked to ešte ani doki nepovažuje za zlé...

traktor
4. jan 2010

tak jej odkaz, pokial je spokojny, a sprava sa tak ako doteraz a nechudne, tak mu staci mliecko...nech je v klude, on sa jej neskor rozje.... 😉

inneska
4. jan 2010

mne asi celkovo nejde chat...aj ked odošlem správu, tak stále mi tam behá, že ju odosiela...a neodíde..

luci....prišlo ti niečo odomňa?

pirinka
4. jan 2010

innes, jak píše traky. Pokud je to spokojené miminko tak asi není co řešit 🙂 . Zrovna dneska jsem kočárkovala s jednou známou a ta říkala, že její kamarádka plně kojila bez příkrmu do 8 měsíce a malému to úplně stačilo

inneska
4. jan 2010

oki, odkážem...len to, že jej už pekne papal prikrmy a naraz prestal...a dakujem za rady 😵 😵 cmuk 🙂

inneska
4. jan 2010

no a zase je zajtra 😀

traktor
4. jan 2010

jej ozaj, tak krasny utorok a vsetkym oslavencom vsetko najlepsie 😀 😵

lucim
4. jan 2010

inn neprislo.
uz je zase zajtra? 🙂
inak, my sme dnes spapali prvy krat skoro celu tu malu 125ml flasticku. brokolicu.

traktor
4. jan 2010

no idem ja hodit spprch bo vcera som uz nestihla a uz je dnes 😀 😀 😀 tak dobru nocku vsetkym co este nespia a dbre ranko vsetkym co uz nespia 😀 😉

inneska
4. jan 2010

luci...furt odosiela a nič 🙄 ked budem mať viac času a chuti, tak sa na to pozrem a pokoumám niečo...šak je maťko nejaký riadny papkáč, tak sa nebude trocháriť 😀 my sme dnes mali málo mrkvičky...60g bolo málo 😝 a mali sme gumový podbradník...tak ho potom ocucával kde bola mrkva olepená 😀 som sa na ňom nasmiala 😀

inneska
4. jan 2010

traky...dobrú nooooc 😉

traktor
4. jan 2010

lucim, matko je sikula, to je super ze mu tak chuti a same zdrave veci... 🙂

lucim
4. jan 2010

inn zatial som bola rada, ze som do nho dostala tretinku, potom polovicku flasticky. 🙂
traky dobruuuuu.
sa zamyslam, ci este budeme zeleninkovat, alebo pozhanam uz aj masovo-zeleninove prikrmy. a potom ovocne.

pirinka
4. jan 2010

berunky jdu hají než se naše jiřička probudí 🙂

brou brou, cmuk cmuk 🙂

inneska
4. jan 2010

piri..brú nocinku 🙂

luci...neviem , kedy je vhodné začať dávať už aj s mäskom(viem, že lu32 dáva naty aj mäsko)..naštudujeme 😉

inneska
4. jan 2010

našla som, že Mäso zaraďujeme približne 3-4 týždne po zaradení zeleninového príkrmu. 🙂

inneska
4. jan 2010

no idem aj ja do hajan...bru nocku všetkým 🙂

lucim
4. jan 2010

inn som to medzitym nastudovala aj ja 🙂 v tom zzz clanku to bolo 🙂

idem spat aj ja ... paaaaaaaaaaaaaaaa cmuk, tma, stuk. 😵

zaba2707
5. jan 2010

dobre ranko 🙂

tak mame za sebou desnu noc ... pokial sa Fifo nevedel dobre otacat bola pohoda teraz je v tom zo dna na den vacsi profik a co sa ten nacestuje - spi so mnou vo velkej posteli lebo tu u nasich v mojej izbe postielku nemam ... a asi nas zasa trapia prdy nie a nie sa vyprdiet tak od 23,00 do 01:10 bol hore a nevedeli sme ho utisit ... je to sranda stale nieco, ked si uz clovek mysli, ze by mohol v klude prespat vzdy si nas nieco najde ... som nevyspata ale aj tak ho samozrejme lubim najviac na svete.

Innka aka to je akcia v tom Tescu, ake prikrmy??? Ze by som dnes zbehla do mesta....

inneska
5. jan 2010

ránko 🙂

žabka...fifo ti dáva teda zabrať 😅 a aj erik cestuj
e...zo spánku sa pretáča, stavia na 4 a aj džavoce...teda aspoň pri tom má vždy zatvoreneé oči 😀 včera sme ho s mm sledovali, sme sa nasmiali pri ňom..a nakoniec sa zobudil a chcel papať..
a tie príkrmy sú to od Hami zeleninovo-mäsové(200g)určite sa oplatia 🙂 http://www.zlacnene.sk/letak/2536/p/6/

lucia32
5. jan 2010

ha, ale tá akcia platí iba pre supermarkety, a my máme hypermarket 😝 , aj minule som hľadala u nás akciu čo ste dávali a márne, teraz som si to z letáku naštudírovala, tak my bude mať ho.no 😔 😝 😠

lucia32
5. jan 2010

A inak ahojte 😀

lucia32
5. jan 2010

tu si môžte nájsť, aký ste market http://www.zlacnene.sk/predajne/hladaj/tesco/d/

lucia32
5. jan 2010

A mäsko dávame kuracie, uvarené v dojčenskej vode a vymixované so zeleninkou, má lepšiu konzistenciu...naša baští čo vidí, je to riadny hladoško, už máme 8 kíl 😀

josifek
5. jan 2010

Krásný den děvčátka a mrňoskové 😵 😵 😵
Přejeme těm kdo mají svátek a jinak všem našim červencovským mimiskům když se 5 den v měsíci nikdo nenarodil 😵 😵 😵 😵 😵 😉
Omlouvám se že jsem se včera už neozvala,nejdřív jel net pomalu a pak jsem šla hrát monopoly s rodinou 😀 😀 😀 😀

Vendy to víš že ti napíši co Vařím mojí Karamelce a pak pošlu do ip ale až odpolko, většinou vařím čerstvé, jinak mám lahvičky od přesnídavky a ty mám zavařené 😀 😀 😀 ale raději dávám čerstvé 🙂
Jinak dělám jeden střední brambor,pulku malé cukety a pul jablíčka, oloupu a nakrájím na malé kostičky z cukety vyberu zrníčka a rozkrájím,vařím doměkka a pak mixuji s troškou sunaru. Malá se může utlouct 😉

lucia32
5. jan 2010

Sa z nej smejeme, že raz zje aj nás 😀
Som prišla na obed domov, bolo 12.10 a mama vešala prádlo, tak som malú vybrala z lehátka a dala ju do stoličky a nabrala si jesť a mala začala pišťať a slintať, tak som jej ohriala fľaštičku domacej čo mala nachystané na obed a ona ju celú zjedla...prišla mama a vravela, že o pol 12 zjedla pol výživky a pol banánu...no teda riadny žrútko 😀

lucia32
5. jan 2010

Josi ahoj...
Zavaraš do tých klasikuš fľaštičiek čo sú teraz? Lebo mne sa nejak tie vršky nepáčia, že nemajú závit 😝 Niekedy boli tie vršky inakšie, hlbšie...

josifek
5. jan 2010

Luci i u nás je malá piraňa ale nevím kolik vážíme dneska jdem na očkování tak uvidíme 😉 a zavařuji do starých skleniček s lepším víčkem má víc zavitu a dají se koupit i dneska 😉

lucia32
5. jan 2010

Som riešila jeden problémik po nete a že 40 minút 😝
Mia, my sme sa len vážili doma na váhe, na poradňu ideme až na pol rôčka 🙂
A tie staré fľaštičky mám aj ja ešte, len som sa chcela uistiť 😉
No nič idem ja ešte trošku papierovať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre