Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
15. jan 2010

jaj lucim to poznam....tak toto sa vola upratovanie?...hm hm...a ja ze preco mame tolko deti......no ked mame tolko prachu..... 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
15. jan 2010

čo ste si išli kontrolovať chumáče? 😀 😀 😀 prachu? 😕

lucim
15. jan 2010

zuzu, ked drobci, tak aj my ... mali sme ... po spenatovom zemiaku ... a po mrkvovom zemiaku ... tak teraz som dala zemiaku pauzu.
dnes to slo 3x , na obed som az plachtu menila, co nejak davka vypadla, aj serblik dostal svoju davku podvecer, a aj po spanku nedavno. 🙂 inak tak 1x denne.
nemoze to mat vztah s tymi zubkami?

zmurkaz
15. jan 2010

...joj - beriem späť - som si nevšimla šípočku 😅 😅 😅 😅 😅

traktor
15. jan 2010

ahoj zuzu...co su to vlasy?.....ja idem kupit lestidlo....vies pride leto tak slnko je velka konkurencia, aj ja chcem krasne svietit..... 😀 😀 😀 ......a vazne vlasy - v s a d e....otrasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

zuzu08
15. jan 2010

lu waw,moj maly nekadil od nedele,somsa s nim dnes nacvicila ale nakoniec to islo,ešte mi to takto ani raz nespravil som sa vydesila 😕

zmurkaz
15. jan 2010

Lucim - podľa mňa má ...a neviem ako vy ale my sme ešte v podstate na 90% kojený tak môže veľa kakať....
Traki - 😀 😀

babyzuzana
15. jan 2010

no zdravim vospolok 😉

my sme uz tiez po prvej mrkvicke, dnes sme kakali na 16ty den, hustejsie ako inokedy...
je to brutal s tym nasim kakanim

v pondelok sme boli (to asi uz vsetky viete) na tych fitloptach aj s babami a potom som hovorila nasej fyzioterapeutke co sme tam robili a mi zakazala vyslovene aby som davala maleho sediet na tu loptu ☹ a ta cvicitelka cvicila cviky do sedu jedna radost 😒

a odisiel mi chrbat, definitivne je v haji

bola som si kupit predvcerom na doma pre mna tu fitloptu (celkom dobre mi to robila na ten moj chrbat), len mi ju este nemal kto nafukat :(

traktor
15. jan 2010

matko kaka kazdy den...nie je problem, klop , klop, klop, klop...papame kojime, ....nech nam todlho vydrzi.... 🙂

zmurkaz
15. jan 2010

babyzuz - ☹ ... ja som mala seknuté .... no otras!!!!! 2 dni nič .... a potom týždeň som sa tvárila, že OK ...ale nebolo to ok ....fuj

traktor
15. jan 2010

ahoj bab, no co clovek to nazor...jeden odporuci, druky zatrhne...tak si vyber.....a to je vo vsetkom tak.....

zuzu08
15. jan 2010

babyzu,to akože 16 dni nekakal??

babyzuzana
15. jan 2010

zuzu08, ano....
my kakame od 3 mesiaca cca kazych 14 dni +- (dovtedy kakal do kazdej plienky)

zuzu08
15. jan 2010

no snad sa to spraví ked ste nabehli na zeleninku,a chuti chuti?

babyzuzana
15. jan 2010

heh az teraz som si vsimla, ze ta asi ani nepoznam, tak ahoj zuzu 😉

zmurkaz
15. jan 2010

Zuzanky 😀 😀 😀

zuzu08
15. jan 2010

neva,ja sem až tak často nechodim,väčšinou padnem polomrtva do postele,ale dnes som vyhrala ja ,mlady zaspal skor 😀

babyzuzana
15. jan 2010

zatial jedol len 3x mrkvicku, par lyziciek, tot vsio
1x mu chutila velmi, potom uz menej

kedy mam pridat nieco ine? niekde sa pise po 3 dnoch, niekde po tyzdni....?

zuzu08
15. jan 2010

ja som pridala po 3dnoch zemiak a malo to väčši uspech ako mrkva samotna

lucim
15. jan 2010

zuz chuuudatko moje fuuuuu fuuuu na chrbatik . a cmukam dejva.
a ja si myslim, ze na t&ch fitkach si deticky super zacvicia, stale au s oporou maminy, tak to musi byt dobre ...
a na chrbat aj mne pomahala , aj v tehu. a ja som svoju fitku fukala na pumpe kedysi. 🙂

jooo a vlasy? padaju mi ale aj rastu ... vazne, ked si zdvihnnem ofinu, mam tam poriadnu mini ofinku novych vlasov, tak som sa prestala bat. 🙂

zmurkaz
15. jan 2010

...že vám to toho skáčem .... 😅 ...u nás mal väčší úspech zemiak s mrkvou .... a aj mne sa vidí, že po 3 dňoch ... ale ja pridávam tak na 5 deň .... neviem.... sa mi to zdá po 3 dňoch rýchle 😉
Aj Jurášovi nášmu som to tak..... a prežil to 😀 😀 😀

lucim
15. jan 2010

zuz ja som nove pridavala tak po 3 dnoch. zemiak viac chutil, menej vychadzal.
najvacsi uspech mala zatial broko .. a potom karfiol. 🙂

babyzuzana
15. jan 2010

a to pridavate stale k tej mrkve? alebo mrkva, potom cisty zemiaka a tak? alebo kombinujete?

zuzu08
15. jan 2010

lu,tak to som rada že v tom nie som sama,volakedy som si v zime vystačila so svojimi vlasmi,ale tuto zimu to čapica istí 🙂 asi je tento rok tuhšia zima 😀

lucim
15. jan 2010

zuz kupila som mrkvovo zemiakovu flasticku. 🙂

zmurkaz
15. jan 2010

ja dom dávala mrkva , potom mrkva + zemiak ... a v nedeľu budem dávať zemiak + brokolica....
len mi furt nie je jasné, či existuje nejaká miera, koľko toho má dietko denne zjesť - akože teoreticky 😉

zmurkaz
15. jan 2010

A kde je traky? 😕

babyzuzana
15. jan 2010

lu ty si cislo, viem, ze ty to mas nasprtane, ze je to ok a dobre, ale ked mne to nejak hlava nespracovava ze by som mu to mala davat len z flasticky, ja mam v mojej hlave, ze treba varit cerstve 😅

pirinka
15. jan 2010

dobrý večer kočičky...jdu si hodit koupel a pak ještě nakouknu, ne že všechny zdrhnete 😉

zuzu08
15. jan 2010

zmurky,ja som rada ked zje aspon 5,6lyžičiek aj to robim okolo toho opičky aby otvoril usta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre