Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

pirinka
24. jan 2010

traky a co máte za značku vajca?

lucim...jukla jsem na malého v novém jarním ohozu. Budeš odhánět nevěsty v kočárku 😀

traktor
24. jan 2010

tak u nas vedia ze musia mat dobre kosiky ked som tesco maniacka 😀 😀 😀 😀 lebo inak ....a aku mameznacku?...no....to by som aj ja rada vedela...musim zajtra kuknut...znacka ma nezaujimala, dostali sme od tety a ze boli veeeeeelmi spokojny, ...teraz sme aj my...tak musim urobit tej znacke reklamu, ked je taka super... 😀 😀 😀 😀

traktor
24. jan 2010

v takych veciach som ja strasna...bud sa mi nieco paci alebo nepaci, bud je to super alebo nikdy na to nekuknem....ziaden stred....nic....a znacka....ani tuk....boze maj zo mnou strpenie 😀 😀 😀 😀

lucim
24. jan 2010

piri dakujeme 🙂 zavesim si na krk prak 😀

zmurkaz
24. jan 2010

😀 😀 😀
...babulky som sa vám nevenovala ... Suzi si zmyslela, že aj chce aj nechce spať ... tak špekulovala a zaspala 23:40 a Jurko strašne furt kašle - ma to už nebaví - chudák už druhý týždeň spí po sediačky.... tak pôjdem aj s ním k dokine nech mu dá niečo silnejšie 😒

Tak ja sa lúčim ... dobrú nocku kecalky 🙂 😵 😵

traktor
24. jan 2010

zmurka dobru noc,a nech je jurko uz zdravucky 🙂

traktor
24. jan 2010

...a idem aj ja, uz je dalsi den, zaciatok tyzdna, tak nech je pre vsetkych stastny, a nech vsetky choroby, od nas bocia 😉 dobru noc 😵 😵 😵 😵

lucim
24. jan 2010

dobru noc. 🙂

pirinka
24. jan 2010

traky 😀 😀 😀

zmurki, chudák Jurášek ☹ . Snad mu dá něco co konečně zabere. Ale je fakt, že kašel se většinou drží zuby nehty sviňa 😠

jsem mezitím malou asi na 3x uspávala, tak jsem byla chvíli off a vy už jste hají...tak jdu taky 🙂

dobrou vespolek

monr
25. jan 2010

dobré ránko,
len na skok, chystám sa ÚP požiadať o rodičák vyšší a pokecať s kolegynkami. 😀
nebola som na nete, mala som tu od stredy rodičov, včera zas sesterku s rodinkou.

dodatočne gratulujem oslávenčekom.
snáď už budem častejšie, ešte zajtra očná, a potom to už bude lepšie.

tak sa majte, pa

inneska
25. jan 2010

ránko 🙂

aj ja tak na skok...ideme na prednášku o masáži bábätiek s dubnickými koníkovkami...a zajtra zase na cviko na fitkách..a hned potom na poradňu 🙂 ešte varím erikovi obed, nech máme v MC čo papať...studené mi jesť nechce, inak by som brala hotový príkrm...

ak sú oslávenčekovia, tak gratulkujeme 😵 😵 😵

a včera...mm zúril, bo erik mi zase na noťasi vydrapil tlačitko..caps lock..celkom dosť používaný...tak sa s tým asi hodinku serinkal, aspoň trochu to drží, ale aj tak používam caps lock na druhej strane(nezvyk 😝 )

a od všetkých všetky choroby heš heš 🙂

ani3012
25. jan 2010

Pondelok - 25 Január 2010

Dnes ma Natalka a Ellka presne 6 mesiačikov! 😵 😵 😵
Gabrielkabj..............25.7..............................Ella
lucia32...................25.7.............................Natálka

Natalinke posielame velikánsku pusinu :-*

Meniny oslavuje: Gejza,Saul, Šavol
Meniny oslavuje v ČR: Miloš,Amand, Amát, Milíč, Milota, Saul, Sedrik, Šavel

Kalendárium:
25. 1. 1947 (63 let) Zemřel Al Capone - Vůdce chicagských gangsterů.

😀 😀 😀
Do salónu vbehne kovboj a volá na farmára:
"Vašu ženu nabral na rohy býk!"
Farmár nič.
"Počujete? Vašu ženu nabral na rohy býk!"
"Ano, počujem, ale bolí ma zub, nemôžem sa smiať!"

ani3012
25. jan 2010

Ahoj Inn
Dnes sa mi o tebe snívalo.Sme išli spolu vo vlaku do tých košíc 😀

traktor
25. jan 2010

dobre ranko , oslavencom vsetko najlepsie, natalke velku cmukaciu 😵 😵 😵 , a ani o ktorej ku nam dorazite? 😀 😀 😀 ...ci az tam sa ti nesnivalo? 😀 😀 😀

traktor
25. jan 2010

baby poradtemi , kolko by ste dali za takuto bundicku? aby som vedela ci sa to oplati...nemam sajnu...http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1723133

lucia32
25. jan 2010

Ránko 🙂

traktor
25. jan 2010

dobre 🙂 , uz oslavujete? 🙂

brinzulka
25. jan 2010

babuliatka vsetko naj naj naj 😵

trak-mne to pride vela za pouzivanu bundu

lucia32
25. jan 2010

Ďakujeme za gratulku, moje slniečko má už pol rôčka 😉
Sme sa vážili a merali tak idem vyhrabať tabulku...
Traken ja nemám ani šajnu koľko stoja vecí v Nexte, ale ja som za 3 súpravu Kitty tiež vysolila 20 €, skús si dať do googlu, ja to tak robím...

traktor
25. jan 2010

brin, aj mne ale ze mam navrhnut cenu, tak preto sa pytam....neviem kolko...

lucia32
25. jan 2010

Brin...ahojky 😉 , ano za jednu sezonu sa už dá poničiť, hlavne ak už drobec cupoce a nesedí v kočiari...

brinzulka
25. jan 2010

lucia a pozeras next v UK, ci kde?

lucia32
25. jan 2010

Nikde 😀
Aj ja malej hľadám nejakú bundu, ale neviem ani akú...nie vyslovene cukríkovú, taká sa zas nepáči manžovi, myslela som túto čo vy nato? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7651104

brinzulka
25. jan 2010

fesacka...ja som kupila za 5eur z c und a-z druhej ruky teplunku 74ku...hnedy unisex...a maco pu mikinku-zateplenu...tiez za nejaku taku sumu...a super

lucia32
25. jan 2010

http://www.next.co.uk/ ale vela tu toho nie je...a libra je to čo euro, rozdiel nejaký centáčik...za 10 libier som dostala 10,78 €

brinzulka
25. jan 2010

my sme stade minule objednavali...bolo nas 7ludi? ci kolko...jednoducho postovne na jednu osobu bolo 8eur...skoro ma od jedu roztrhlo...bo ked som stede brala 5ks latkovych plienok aj s vkladackami...tak vyslo postovne na 100sk...

kamoska ma nejaku holku na inzerat, co objednava z katalogu a kurz mala 1,3...a zapocitala uz len balne v ramci SR a su to veci z novych kolekcii

lucia32
25. jan 2010

Vlastne aj tá kočka, ich bude asi z nekadial objednávať...musím sa jej opýtať na cenu poštovného, nieže bunda 17, 90 a poštovné 5 euro 😝 ja čo som zatial našla tak mm sa nepáčilo, samo ja som kukala samé cukríkové chlpatky 😀

brinzulka
25. jan 2010

a co chce mm unisex-co planujete daco este? 😀

traktor
25. jan 2010

pekna 😉 ,....na baby je toho kopec....a idem ma porazit ked pisu 100 percentny stav, alebo ako nove, a potom dalej citam ma to dierku, ma to flak, vyblednute....tak to uz je fakt ako nove....

brinzulka
25. jan 2010

trak.-najhorsie je...ked to ani nenapise ☹ ..prisli nam rifle na trak..odpadnuty cvok a farba total vyblednuta a na foto bola modra...zamrzelo ma to...ale zasa su aj take, ked potesi.....ze super stav a este aj pulovrik ako darcek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre