Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
14. feb 2010

hlasim, hlasim , hlasim 😀 😀 😀 ....matko sa nam prvy krat postavil sam, bez opory , najprv do drepu a naraz svihol a stal, trosicku postal a potom nim svihlo na zem.....tak bol taky vystraseny , ze aj plakat zabudol.... 😀 a ja sombola v takom soku, ze som ho tam nechala lezat a cumela....

ani3012
14. feb 2010

janka ,Lauruška má krásnu váhu 😵
Aj Evičku som si včera odvážila a má 6 800 gramov 🙂
A traky: šikovníček ! On bude chodiť ešte skôr ako môj Patrik ( 8,5 mesiaca). Teda holka,nezávidím ti. Jak sa postaví,už je zle.A ver tomu,že aj z postieľky sa naučí medzi prvými vyliezať. O rok ho nájdeš ráno s hrnkom kakaa v kuchyni 😀 😀 😀

traktor
14. feb 2010

ani ani ja si nezavidim....uz teraz mam strach, kde sa udrie...lebo on vsade vlezie a ked kuknem hlava cervena, odreta.....este dobre , ze cez ten tolko spinkava...na zbojstvo ma malo casu... 😉

traktor
14. feb 2010

a pekne vahy maju babulky - zlate princeznicky...jaj ja uz sa tak tesim na stretko, ze az...a hlavne ako deti buduna seba reagovat, ked ichtam bude tolko... 🙂

hathor1231
14. feb 2010

ahojte mamule, babuska 😉

hlasim sa, v piatok som mala po operacii. pustili ma po 6h lebo som hned ako som sa prebrala sama behala,jedla,papaa a hlavne som nepotrebovala kateter. tak ma pustili 😵 vse oky,len to vyzera dost desne 😖 a od bolesti mam len paralen aby som mohla kojit,tak som si uzila 😔 ale dneska to uz tak neboli,tak som rada 😉

traktor
14. feb 2010

ahoj hat, tak to je dobre , ze uz mas po tom, uz ti bude len lepsie, tak sa drz 😉

traktor
14. feb 2010

a baby sme v tescu kupily tesco fliacky bezvajecne, su vyborne, dobre sa rozmixuju, nie su daka dzaba, alebo tak, fakt su vyborne, odporucam...a je ich tam tolko ze nam dlho vydrzia 😀

zaba2707
14. feb 2010

jeeeeeeeeeej trakyyy Matik je fakt uzasnaaaaak ... ze sam sa postavil ja odpadavam 🙂

zaba2707
14. feb 2010

bausky ako uvarit ryzu malemu len normalne vo vode ??? bez nicoho??? bo zeleninu uz mam aj masko este by som chcela ryzku

traktor
14. feb 2010

zabka normalne vo vode, ...inak jato robim vsetko spolu, ved to aj tak rozmixujem 😉

zaba2707
14. feb 2010

traky ja by som to tiez len ma vecer nenapadlo ked som varila tu zeleninu a masko ze aj ryzku treba ... tak preto ... oki tak mu idem dat varit tu ryzku a trosku chlebikov urobit este dodatocne pridu gratulanti poobede 🙂

a matko je fakt neskutocny traky aj to lozenie jeho je proste coooolovy cmuk

traktor
14. feb 2010

zaby diky...aj vas to caka...uzi si kym este mozes 😀 😉

pirinka
14. feb 2010

ahojky 🙂

teda traky; to je šikulka ten Matejko 😅 . Ae je fakt, že na jednu stranu mamču takové pokroky těší a na druhou se děsí, že bude za chvíli potřebovat kšíry a helmičku 😅

zmurki heš heš bacily preč 🙂

hat; to sis teda užila 😖

ani3012
14. feb 2010

ahoj piri! Tak čo riťuľka?

pirinka
14. feb 2010

ahoj ani 🙂 . No, bepanthen už je v akci a větráme co to jde, tak snad to tu naší malou chuděrku do večera trošku přejde

laurajana
14. feb 2010

traky - blahoželáme - šikulko

ani aj Evička...perfektna váha...zlatíčko 😉

monr
14. feb 2010

ahojte
pekné váhy majú deťúrence.
traki, Maťko je riadny beťár a šikulko.

jajona
14. feb 2010

Ahojte,

všetko dobré k 7. mesiačikom prajeme.

Ja som dnes prišla k úrazu. Matúš ma pohrýzol do krvi. A kedy sa len dá, tak len škrípe zubami. Už si ich asi aj zoderie 😀

piri: my keď sme mali zlú riťku, tak som začala dávať púder a používame ho dodnes. Len po kúpaní natriem Sudocremom.

vinka: mne malý začal sám ako tak sedkať bez opory len tento týždeň a to minulý padal ešte ako hurka. treba asi trošku pritrénovať a ono sa to urobí.

k1...: no my tiež ešte vôbec nelezieme. na brušku sa len šúcha a to sa kľudne otočí aj o 360 stupňov

traky: no tak ty už budeš Maťka takýmto tempom už naháňať 🙂

raona
14. feb 2010

ahojte babule, ja tiez hlasim.. noc vcelku pokojna, ale mala spala jedine vtedy, ked bola pri mne, tak som ju nakoniec musela nechat spinkat s nami, rano zas horucka, aj pocas dna vacsinou s teplotami..
traky gratulko k postaveniu... anam sa vcera prvy krat posadila sama v kociku, postavit sa zatial vie len na gauci, ked sa chyti operadla..

samayka
14. feb 2010

ahojte mamulienky

hat - prajem skoré uzdravenie - akosi mi ušlo čo ti to vlastne operovali, môžeš mi to priblížiť??

kočky, naša sýkorka nechce večer papať kaťu... už som skúsila aj ďalšiu značku a fuuuurt nič... môže to byť tým, že sú to mliečne kaše? že jej tam vadí to UM?? lebo bola doba keď sme večer chceli dať UM a oprdela mi všetky dostupné značky na trhu 🙂)) nič sme do nej nedostali.. ale príkrmy a aj ovocie už papá o život... tak neviem... poraďte čo jej dávať večer, keď kašu nechce... alebo mám byť trpezlivá? že si to ešte rozmyslí???

samayka
14. feb 2010

piri, nám bepanthen na tie pluzgiere nezabral, ale keď je len červená tak áno. ten pityol sme vtedy použili lebo už nebolo inej možnosti. a dávali sme fakt maličkú vrstvičku a zabral strašne rýchlo... nebála by som sa toho.

traky - malý je neskutočný... odpadávam z neho, aký je pohyblivý.

máme nejaké foto najnovšie a videjko až zajtra.

http://www.facebook.com/album.php?page=3&aid=22...

a šipka doprava 🙂

tak cmuuuuk

hathor1231
14. feb 2010

samayka, zle ma zasili- moc natesno. mala som problem chodit, sediet, pri umyvani som skoro plakala 😔 a sex? nehroziiilo 😔 nezmestil sa mi tam ani malicek 😝 prosto na mne odviedli 'dokonalu pracu'...
musela som cakat 7mesiacov aby mi to napravili!!! takze moja prva operacia bola kvoli krave,co nevie pokial sit 😝

a na vecer nedavame nic 😀 stale ju kojim. kasu mame o 10rano a o 3-4poobede ovocicko alebo zeleninku. ked ma o tej 6-7 'zravu' hodinku,tak jej dam len viac mliecka cez flasku (odstriekaneho)...
neskusala si tie ovocne? s prichutou ovocia.

hathor1231
14. feb 2010

traky,tak to mas o zabavu postaraaano 😀 😀 😀

niki zacala brblat o dusu, vkuse len bababa 😀 ostala strasne ukecana 😀
a buduci tyzden mi konci materskaaaa 😖 😕

acerka
14. feb 2010

Ahojte maminy, len sa chcem spytat, Adamkovi vcera vykukol prvy zubok, este ho nieje poriadne vidno, ale uz ho citim ked mu prejdem po dasienkach, kolko asi potrva, kym ho bude pekne vidno a budeme mat trosku zubaty usmev 🙂 😀

blani2
14. feb 2010

Ahojte bambulky 🙂

děkujeme všem gratulantům 😵

Hathor, chuďato...no hlavně že už to máš za sebou a bude líp.
Acerka, nám dolní jednička roste na výšku té vedle asi 14 dnů 😎 Ale je fakt, že prckové s těma dolníma jedničkama jsou strááášně rozkošní 🙂
Ven, malá je torpédko, jak ti šmejdí po bytě, hlava zprava doleva a jak se ti na konci ztratila 😀 hurá do další místnosti.
Traky, šikulu máš velkééého 🙂
a krásné fotečky Samy

Jinak jste super, že sem dáváte ty různé receptíky. Zítra jdu pro červenou řepu. Ale jsem musela použít translator, než jsem zjistila, co je to cvikla.

ani3012
14. feb 2010

bitva- noviny verzus Evička prehrali 😀 keby ste ju videli,ako s nimi bojovala 😀 😀

ani3012
15. feb 2010

Pondelok

k1k2k3k4k5...........15.7................Ondrejko má dnes 7 mesiačikov 😵 😵

Ondrejkovi prajeme všetko najlepšie!

Meniny oslavuje: Pravoslav, Faust, Faustína, Georgia, Georgína, Pravoslava
Meniny oslavuje v ČR: Jiřina, Faust, Sigfríd, Faustna, Jorga, Nevena,

Kalendárium:
Deň osamelých (tých, ktorí nemajú partnera)

Európsky deň perioperačnej ošetrovateľskej starostlivosti sestier
(iniciovaný Európskou asociáciou sestier z operačných sál, EORNA, pripomína sa od 2006)

63 let Českoslovenští hokejisté se poprvé stali mistry světa -1947

ftip: 😀
Pýta sa mladé ťaviatko starej ťavy:
- Mama a prečo máme my ťavy také vysoké kopytá?
- Aby sa nám nohy na púšti hlboko nezabárali do piesku.
- Mama a prečo máme na chrbte hrby?
- Aby sme dlho vydržali bez vody.
- Mama a načo nám je toto všetko v zoo v Bojniciach?

lucia32
15. feb 2010

Ránko...
Oslávenčekom včerajším i dnešným všetko najsamlepšie 🙂
Naša srnka malá sa už začala v odrážadle stavať na nôžky a začala prekladať nožičky 🙂

lucia32
15. feb 2010

😝 😅 😝 😅 2x som zamrzla, či sa to bábo netresne do hlavy 😕 , až ma stislo na srdci 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre