Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
4. mar 2010

jaj a este nieco som chcela napisat, moje dobre chapave vily z dneska, hlasim, ze ked som prisla domov z prace, matko sa na mna uuuzasne usmieval a prisal sa a pil a pil a pil a mliecko tiekloooo a tiekloooo, mate pravdu, on si vysaje dost. 😵 😵 😵

lucim
4. mar 2010

lus aku flasku mas? byvaju rozne, niektori to vyrabaju ako cely nasrobovavaci uzaver, iny len ako vymenitelny dudel.

pirinka
4. mar 2010

ahoj kočenky 🙂

lucim, jak psaly holky. Chmury pryč. Když jsem měla krizovku a odsávala, tak jsem taky na poprvé vytáhla třeba jen 30 a byla jsem v depkách, že nemám mlíko. Ale šlo o cvik. A stejně ani po sebelepším tréninku prstíkama nebo pumpičkou nevytáhneš tolik jako pusinka tvýho miláčka....myslím toho menšího 😅 😀 😉

ani; Evulka má žábry ne 😀 ? Ty dětičky jsou fantastický. Těším se až stáhnem naše videjka z plavča, abychom se mohly taky pochlubit 😵

berunky, nepoužíváte některá nutrilon HA 2? Koupila jsem ho malé do kaší, ale absolutně ho odmítá (dokonce mi ho i vyblinkala ☹ ), tak už jí ho nebudu nutit....ale pixla zůstala bez 7 odměrek celá 😖 . Tak bych jí poslala dál

lucim
4. mar 2010

in ahojky farmarka ... sa tesiiim, dufam, ze mi budu ako na mna usite, tie botky. 🙂

lus - hihi prave sa ozval , nas matulik - po tristvrte hodine .... ale chcel sa len pretocit. (u nas to znamena odokryt paplonik a on sa preguli. ) 😵

katica5
4. mar 2010

inn aj mne sa paci, ale ked som zbadala ze ho drazis tak som si to rozmyslela, ale nasla som iny 🙂

lucim
4. mar 2010

piri, chmury su uz davno odviate. ale faktom je, ze predtym som odsala viac. neva, ja dojnica produkujem akurat, bez prebytkov. 😀
ze ziabre, hehe 😀

lusia_99
4. mar 2010

lucim nas sa zobudi na dudinku a ked sa odkope a je mu zimka... 🙂 mliecko pije iba raz okolo 3.00
ahoj piri

lucim
4. mar 2010

kati ako sa ma maxik? uz lepsie?

inneska
4. mar 2010

lu..aj erik začne vydávať také zvuky, ked sa chce pretočiť a deka, paplon ho nepustí 😀 musím mu priestor robiť 😀

piri...škoda, že nutrák nesadol ☹ my zatial len MM 🙂

lusia_99
4. mar 2010

lucim a gratulka k mliecku je super ze ho mas dost 😵 flasku mam obycko klasikus.... 😅

katica5
4. mar 2010

lucim dakujem uz mu je lepsie a dbes bol bez teploty 😵

lucim
4. mar 2010

inn presne presne to. potrebuju priestor. 😀
lus ked iba raz pije mliecko v noci, preco chces sytiacejsie?

inn vy mm a mliecne kase.. piri nemliecne s nutracom .. ja mam otvorenu pixlu nutracu HA1 - kupeny hyperaktivne nakonci tehu, ze co keby - a tiez ho davam do nemliecnych kasi a pudingu. jogurt z neho nevysiel.

lusia_99
4. mar 2010

ahojky musim utekat haji mm volaaaaaaaaaa 😀 dobru nocku a nech budu deticky zdravucke a robia vam len radost...a vy im to samozrejme nezabudnite oplacat 😀

lucim
4. mar 2010

lus - rozmyslam - ja mam ten naustok na nuku, ale to je sirsia flasa ... aventky maju tie naustky, co sa daju dokupit ... ale tiez su asi sirsie ... na klasicku flasku myslim mmy nemame taky naustok, iba tie s vacsimi dierkami na kasu. ale mozno existuju. v robote mam klasicku flasu s tym kasovym dudlom.

kati, to je dobre. 🙂

lucim
4. mar 2010

lus, pekny sexik zelam. 😀

pirinka
4. mar 2010

inn tak tak jak píše lucim...máme nemléčnou kašičku a nebo používám instant rýžovou krupičku, tak nutráč byl do ní.
Štve mě to, protože svého času mi nutrilon 1 pila bez problémů, ale tohle vyloženě bojkotovala...pravda, když jsem to ochutnala tak se jí ani nedivím...hořkej hnus 😖

každopádně pokud byste některá chtěla nutrilon HA 2, tak se ráda podělím 😉

pirinka
4. mar 2010

a jinak heš heš bacily preč

a oslavencům velkou sladkou pusu od naší žvatlalky 🙂

inneska
4. mar 2010

kati..že by sme sa pobili o ňu ?? 😀 😀 už som dlho snorila aj po bazároch a žiadna ma akosi neoslovila a táto priam na mňa skríkla 😀

lu..už dááávno sme nemali kašu mliečnu...robím doma kaše(ryžová, ovsená, dnes sme mali 1x pohánkovú), do toho ovo a jedemeee 😝

lusi..krásnu noc 😉

lucim
4. mar 2010

piri je to horkejsie, myslela som, ze to bude len tak mierne, ale ostava chut na jazyku. matkovi to obcas nevadi.
ja davam aj mliecne aj nemliecne kase, aj to Hami mlieko sa uz minulo do tych jogurtov. (reakciu som si odsledovala na tych vzorkach kasi, co prisli) nemliecne som kupila, lebo su lacnejsie a chcela som zuzitkovat to mlieko.

lucim
4. mar 2010

inn a ake mlieko do toho davas?

inneska
4. mar 2010

a dobrý nápad, ako minúť to mliečko čo poslali z hami...ma to ťuklo až včera, ked sa to tu spomenulo..dovtedy ma to nenapadlo 🙄

inneska
4. mar 2010

lu..nedávam žiadne mlieko..viem tam ešte niekedy primiešať aktiviu..

lucim
4. mar 2010

inn ahaaaaa 🙂 akurat som sa ponorila do toho zzz clanku , co pisu o mlieku, bo pamat kratka " Pasterizované mlieko podávame od 10. mesiaca ale iba ako súčasť prípravy pokrmov, nie ako tekutinu. Mlieko a mliečne výrobky majú byť do konca 2. roka života plnotučné. Nízkotučné mlieko a mliečne výrobky nie sú pre deti vhodné." 🙂

katica5
4. mar 2010

lucim ano je len to ma jednu nevyhodu ze za nim musim behat aby nieco nevyparatil 😀
idem majte sa bru noc

lucim
4. mar 2010

a hadzem temu na uvahu: co jedia deti na dovolenkach????? v lete budu mat nasi drobci uz rok. poniektori chceme ist k moru. ako sa tam stravuju taketo deti? kto vie? odpovie? co vsetko sa moze vliect v lietadle? tona plienok?

inneska
4. mar 2010

keby si videla, ako mu šmakujú tie kaše s aktiviou 😝 vždy mu do nej šupnem polku aktivie a nestíham naberať..a papáme aj studené 😵 konečne..že nemusím všetko stále ohrievať 😎

piri...tak snád sa niekto nájde, aby nutrilon nevyšiel nazmar 😅 alebo ako traky písala,použi do koláča 😀

lucim
4. mar 2010

kati dobruuuuuuuu, naber sily na to behanie. 🙂

inneska
4. mar 2010

lu, ja som s dieťaťom ešte na dovolenku v lietadle nešla, tak neviem 😀

inneska
4. mar 2010

kati..dobrú nocku 😉

lucim
4. mar 2010

inn aj my uz papame studene, niekedy lepsie ako teple. 🙂 tusim sa na to naucil na vode, ked obcas zapija trebars chrumky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre