Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
8. máj 2010

a neskutocne mi na tej zeleznej studienke robili chute opekajuci vsade navokol ... takze najblizsi piatok ideme k mojim rodicom budeme opekat aj keby traktory padali 😀 sak teraz tu slintam jak bernardin ked si nato pomyslim 😀

nykyta
8. máj 2010

no konecne 😠 doteraz mi nesiel internet len tak zamrzol no des ja ho snad podpalim aby mu bolo teplo 😀 😀 lucim nam sa hodia zelene a duplom taketo bo maju suchy zips to macko moze 😎 😎 ozaj koceny ja som bola na dvore a widela som asi ufonov 😎 😎 najprv leteli 3 oranzove gule potom 2 zmizli a jedna letela dalej utekala som za mm a on ma vysmial ze je to druzica -hovno- po dvoch minutach uz ich letelo 7 v jednom rade tak som ho zavolala aon ostal wywaleny a ziadne lietadlo kometa helikoptera oranzove svetielka pomalinky leteli a on zahlasil,ze dufam sa dozijeme dorana 😎 😎 baby husaciu kozu mam to nebolo z tejto zeme ☹ viem ze si zo mna budete robit dobry den ale toto neni sranda!!!!!!!som hotova 🤐 😵

nykyta
8. máj 2010

mm povedal keby som to nevidel tak ti neverim!a to nepijem a nefetujem!dufam,ze to este niekto videl a mohli by to dat do sprav

zaba2707
8. máj 2010

nyky mica tyyyy nestras nas

nykyta
8. máj 2010

zabka ja nestrasim fakt som to videla!!!!je mi do placu lebo to nebolo nieco normalne!!!!! 😢 😢 😢 😢 😢

lucim
8. máj 2010

no, uz som zase tu. matko spinkaaaaaaa. 😵 😵 😵
zabi, tak nejak sa udiali zmeny, ty do prace, ja na rodicak. 😉
nyky, nemas to na videu? ja ti verim, ze to bolo UFO - neidentifikovany lietajuci objekt. 🙂 vselico je mozne. 😉

nykyta
8. máj 2010

lucim nie nedalo sa to 🙄 keby ano tak to by bolo a ani muzovi to neslo na kameru 😔 tie prve tri som chcela odfotit s mobilom,ale len cierno a mm s kamerou tak isto 🙄

zmurkaz
8. máj 2010

čaute baby ... som KO ... už to tu mám pustené cca od 20:30 ---dnešný deň bol náročný ... dieťa spalo 2x 20 min - to je táááák neuveriteľne zvedané žieňa že až a vyfásla spanie v postieľke - bo cestuje po posteli a včera mi rupla o cca 15 cm nižšie - tam máme také "ustlané" pre prípad - ako bol včera ... akurát že sa buchla o úchytku na skrinke.... tak ma to prestalo baviť ju hliadkovať - šak ani toľko nekojím, čo sa budím na to že - kde asi je 🙄 🙄 🙄 😕 😕 😕 😕 ....tak spí v postieľke - a je - ale to je taká čo má vytiahnuté 2 tyčky (my ich máme pri hlave vytiahnuté a krááásne si lozí na posteľ - tak ju budem mať pri hlave) 😉

,,,, asi píšem jak tatar ... ale soráč ....
.... a nyky ....wwwaaaaawwww 😕 😕 😕 😕

nykyta
8. máj 2010

baby ja sa fakt zrutim ☹ ved ked nad tym rozmyslal to ako keby bolo 3 -7-dohromady 10 a to mi dava cifru 3.7.2010 to ma macko narodeniny zeby nejaka zvest 😢 to nie

nykyta
8. máj 2010

ja im ukazem ked pridu 😕 😕 😕 macka si nedam 😠 😠 😠 ja si asi pojdem lahnut aj ked nebudem spat 😕 😕 idem este von s trhacom a pak asi pojdem off 😔 uz len toto mi chybalo vidiet to sa citim ako blazon 🙄 🙄 🙄 ani mama mi naveri,ze asi nejake cvicenie 😖 😖 😖 ale komu to poviem ked nie vam 😒 ☹ ☹ ☹

nykyta
8. máj 2010

babulky dobru nocku 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

lucim
8. máj 2010

nyky, mysli pozitivne, to boli mackovi gratulanti. 🙂
zmur chapem, zivo som si predstavila tie nocne turistiky malej zuzky. 🙂 a ahooooj 🙂

zaba2707
8. máj 2010

idem bambulky dat sprch a suuuuuuuup ho do postele 🙂 tak bru nocku vsetkym papappa

zmurkaz
8. máj 2010

Lucim - tá naša slečna je jak cestovateľ ... hrúúúza!!!! ... a som ju bola kojo .... krásne sa nechala položiť opäť do jej nového lehna 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
8. máj 2010

a idem off ... spať ... som KO 🙄 ...dobrú nocku kamošky a detúrence 😵 😵 😵

lucim
8. máj 2010

o chvilu idem uz aj ja, uz sa mi prasi do ociek .. ci na sosovky? 😉
dobru noc nyky, zmur, zabi 😵 😵 😵

pirinka
8. máj 2010

ahoooj 🙂
koukám, že jsem nějaká noční sůva 😀

ani díky, že na nás myslíš 😵

posíláme s malou pusu všem oslavencům 🙂

krásné botky jste vybraly. My máme zatím tyhle http://www.pegres.cz/cz/katalog/detska-obuv/vyc..., v tom pískovém provedení. Jsou krásně měkké a přitom pevné a za fajn cenu. Až bude malá chodit, tak možná vezmu od nich i nějaké další. Nebo se mi líbí sante, ale ty mi přijdou dost tvrdé. A favorit jsou superfitky, ale to bych musela mít sponzora🙂)).

nyky; teda ty máš víkend. V pátek hororové chvíle s malým a včera tohle 😨 . Bych z toho měla taky husinu. Třeba to byl nějakej utajovanej vojenskej projekt

traktor
9. máj 2010

ahojte, gratulujem oslavencom, vcerajsim aj dnesnym 😵 , u nas dnes krasne slnecno...tak sa tesiiim 🙂

zaba2707
9. máj 2010

dobre ranko .... ja by som taaaak spalaaaa ale nase dieta je od 6,18 hore takzeee nehrozi 🙂 mm v praci takze sa hrame 🙂 stale ho najviac zaujimali ovladace ako asi kazde julovciatko tak sme mu zohnali jeden jeho vlastny. Ale aby ho to co chvila neomrzelo tak ked ho zacne hadzat o zem a tesit sa z toho tak ho vyhresim a on sa z toho este viac tesi 🙂 taky je ze by som ho zozrala 🙂

ani3012
9. máj 2010

tak na rýchlo: keď sme vypustili lampióny šťastia,tiež to vyzeralo neidentifikovateľne, 😉 keď to bolo ďaleko od nás.Ja sa prikláňam k tomu,(bola sobota oslavy,svadby a tak) že to boli tie lampióny. Tie lampióny môžu byť aj zelené,modré,biele červené a keď sa ich vypustí naraz,tak je to krásne .

ani3012
9. máj 2010

lada82.................09.6.................Alžběta má dnes 11 mesiačikov 😵

a my máme dnes presne 10 mesiačikov 😵 😵 😵
kochanski.............09.7.................Zuzanka
battole...................09.7.................Sarlotka
inneska................09.7...................Erik
Kamilečka...........09.7..................Sarah
meza....................09.7...................Nela

Meniny oslavuje: Roland, Rolanda
Meniny oslavuje v ČR: Ctibor

Kalendárium:
♦Deň matiek (po prvý raz sa oslavoval v 1908 vo Filadelfii, v 1914 americký prezident Woodrow Wilson vyhlásil jeho oficiálnu oslavu na druhú májovú nedeľu, v Československu sa oslavoval od 1923 na podnet predsedníčky Čs. Červeného kríža Alice Masarykovej, za komunistického režimu ho vytlačil sviatok Medzinárodný deň žien, znova sa začal oslavovať v 1990)
♦Deň Európy (vyhlásený v 1985 na summite EÚ v Miláne; v ten deň 1950 francúzsky minister zahraničných vecí Robert Schuman predniesol pre medzinárodnú tlač Schumanovu deklaráciu, vyhlásenie francúzskej vlády, vyzývajúce na vytvorenie organizácie, ktorá bude koordinovať uhoľný a oceliarsky priemysel v Európe, 18. 4. 1951 bola podpísaná Parížska zmluva o vytvorení Európskeho spoločenstvo uhlia a ocele, Montánna únia bola prvým krokom k zjednoteniu Európy, základným stavebným kameňom pre neskorší vznik EÚ)
♦Európsky deň opery (iniciovaný organizáciou Opera Europa, poprednou servisnou organizáciou pre profesionálne operné spoločnosti a operné festivaly v Európe so sídlom v Bruseli; prvýkrát sa tento deň uskutoční v 2009, téma: kreativita a inovácie)
♦Svetový deň sťahovavých vtákov (v 2005 pri príležitosti 10. výročia podpísania Dohody o ochrane africko-euroázijských sťahovavých vodných vtákov /UNEP/AEWA – podpísaná v 1995/ vznikla myšlienka pripomínať tento deň v celosvetovom meradle, pripomína sa od 2006)

Všetkým maminkám mamulienkám,mamičkám,mamám prajem len to najlepšie ku Dňu matiek !!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Hlavne tej mojej ♥♥♥

zmurkaz
9. máj 2010

ahojky ...maminky .... šup šup vyložiť nožičky a oslavováááááť 😀 😀 😀 😀 😉 😵 😵

no a detúchy cmukáme a želáme všetko naj 😵 😵 😵 a špeciálne pusinky Eričkovi, Zuzanke Šarlotke a malej Sarah 😉

zmurkaz
9. máj 2010

aha čo budeme mať k tým našim šatôčkam 😵 😵 😵 😵 😵 https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-obuv/hfu...

ani3012
9. máj 2010

pekné 🙂 Zuzka je parádnica 😀

zmurkaz
9. máj 2010

ďakujem 🙂 ... mi akosi učarovali ... a k šatám sa hodia ... jáááj už ju vidím ... biele pančušky alebo ponožky s čipkou, šatky ... biele bodynko .... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
9. máj 2010

Dobre ranko maminecky, vsetko najlepsie nam a vela vela vela radosti s nasimi detickami. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
oslavencom nasim uzasnym tiez 😵 vsetko naj a vela pusiniek. 🙂 🙂 🙂 🙂
my dnes ideme pozriet bratislavskych dedkovcov, nech sa aj oni potesia z vnucika. a dame si obed s kamosmi v nejakej restike. 😝
tak sa tu majte krasne, maminky miminka, myslime na vas. 🙂

zmur, dobry ulovok . 😉

anavi85
9. máj 2010

vsetko najlepsie vsetkym maminkam, vela zdravicka, stasticka a radosti s drobcekami 😉

inneska
9. máj 2010

ahojte 🙂

dakujeme za gratulky a spoluvýmesačníkom taktiež želáme všetko len to naj 🙂 a nám všetkým maminkám, vela vela lásky a vela vela nádherných chvíl so svojimi detičkami a maminkami 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre