Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
11. dec 2009

ale hej hej, sak ma poznate zdycky s usmevom len som sa prave zase poskriepila s tym mojim skvelym manzelom, tak nalada na bode mrazu, esteze mi ju vy zajtra zlepsite

pirinka
11. dec 2009

ahoooj 🙂

máte dobrou tému 😉

jé reiušce na dálku cmuk, cmuk 😵

jinak já bych chtěla taky vařit hned od začátku. Už mám objednané krásné zavírací misky od first years na uskladnění příkrmů 😀 . Každopádně se určitě budu snažit minimálně v těch prvních měsících kupovat bio zeleninku a potraviny. Naštěstí toho ty dětičky tolik nespořádají, tak mě to snad nezrujnuje 😅 . Jen doufám, že na nějaké dobré bio u nás narazím.
Kupované bych chtěla spíš jen v případě časového presu nebo cestování s malou. Sice by asi měly výrobci dávat větší pozor na kvalitu surovin ze kterých příkrmy dělají, ale věřte dneska všemu. Kolikrát, když pak člověk slyší jak v různých testech kvality dětských výrobků propadly i celkem renomované značky (nemyslím teď přímo u dětských příkrmů), tak mi jen zůstává rozum stát nad tou bezohledností 😠 . A zrovna nedávno jsme s kámoškou řešily, jak studovala složení jednoho příkrmu v krámě a nestihlase divit....maso, cukr, sůl, rajčata!!!...a to prosím mělo být pro kojence od 4 měsíců a oni jim tam vrznou rovnou maso, o největším alergenu rajčatech ani nemluvě 😠
a taky mi vadí, že téměř do všech těch dětských příkrmů, kaší, šťáv atd. rvou tuny cukru. Nechápu proč se snaží záměrně pěstovat závislost na sladkém už od mala 😠 . Ach jo, to bude ještě sranda to přikrmování 😅

lucim
11. dec 2009

alex to si pis,ze zlepsime, trebars aj nasilim. 😀

pirinka
11. dec 2009

vy se máte, že se jdete srážet 😀 . Já bych se taky s někým srazila, ale musel by přijet za mnou, páč mm mě s malou nikam cestovat nepustí 😔 😅

aspine
11. dec 2009

zdravime damy 😉

tak po nekolika dnech pokusu se mala rozhodla ze nebude prudit a to umely mliko si vezme 😀 nakonec jsme skoncili u Sunaru 😉
takze ji ho davam na vecer pred spanim a pak ji dorazim svym mlickem.
a co se tyce jejiho ponocovani tak vcera to zalomila vyjimecne uz v osm a vzbudila se az rano v sedm! 😵 no a dneska se tvarila jako ze se vratily zlate stare casy, ale nakonec jsem ji ukecala na devatou 😀 a zatim spi doted tak snad uz ji to vydrzi 😎

resite prikrmy....jo jo rada se poucim. taky porad resim co a jak

ahoj pirinko 😵

lucim
11. dec 2009

piri caaaaaau. 😉
tie renomovane ozaj dojcenske znacky to maju naozaj garantovane, ze to splnaju. to sa nebojim. u mna to usetri aj cas. a treba vyberat taku kombinaciu zloziek, co sme si vcera pisali, najprv zeleninka, potom ostatne, to ciselko v kruzku o veku len na potvrdenie ze sme v spravnom veku a spravnej konzistencii.
ale bude to este sranda, ako si budeme citat tie male pismenka na malych flastickach a skumat vsetko, uz coskoro. 🙂

lucim
11. dec 2009

piri ak nam spravis pohostenie u teba, zabezpecis dovoz, relax, masaze, program, nechame sa ukecat aj na stretko u teba 😀

ahoj aspiiiiiiiiiiiii

alexarisko
11. dec 2009

baby mi uz riesime bio mrkvicku, no haluz velka, je to vsade len ne u opici v ustach 😝

ozi
11. dec 2009

piri 😉

ja sa tiež nezrážam, čas nedovoľuje 😖

nikto mi nedá vedieť ako je to s rei? 😕

aspine
11. dec 2009

zdar luci 😵
traky uz mame doma "prvni lzicku" mrkvicku, ktera ceka na svoji chvili 😉 a tayk si myslim, ze to musi mit v cajku takze se nebojim davat tuhle kupovanou 🙂

co se deje budeme mit mejdan u pirinky? 😀

lucim
11. dec 2009

ozi rei sa jedneho dna rozhodla, ze jej to tu nepridava na klude, lebo bola nepochopena urcitou osobou , tak sa uuuplne odregistrovala a len nas cita, ale neprispieva. je tak, rei?

alex, mas o tom fotodokumentaciu? 🙂

pirinka
11. dec 2009

ahoj holky moje zlaté, stříbrné 😀

lucim; tak už se vidím študující mezi regálama...počítám že po hodině vyjedu vítězoslavně z krámu a uprostřed vozíku budou tři pidilahvičky.... a manžela budou muset resuscitovat 😀

ale já fakt nemám wellnes hotel s mezistátní taxi službou 😅

aspine
11. dec 2009

piri uplne te s tim kosikem vidim a hlavne ten vitezoslavny usmev 😀 😀

ozi
11. dec 2009

ahaaaa 😒

ale kvôli jednej osobe sa nemusela odregistrovať, nám chýbajú jej rady a hlavne ona taká, aká je 😢

...

ozi
11. dec 2009

baby, idem 😔 , lebo som schopná tu byť ešte do neviem kedy a ráno budem 😝

pirinka
11. dec 2009

lucim, že ty si studovala diplomacii, přiznej se holka jedna ušatá 😀

rei; my tě chceme tadííííííí 😢

alexarisko
11. dec 2009

mam fotos, zajtra hodim, padam mrtva do postele, vidime sa , cmuky

pirinka
11. dec 2009

ozi brou, brou 🙂

já bych asi taky měla pomalu jít, protože jinak se zas přilepím ke klávesnici a odtrhne mě až ranní kojení malé 😅

lucim
11. dec 2009

piri 😀 😀 😀 ja to vyriesim mne priznacnejsie, nastudujem tu na nete, niektori vyrobcovia maju na strankach aj tie etikety a potom si uz len kupim (u mna v robote) 😉

pirinka
11. dec 2009

aspi...ty vyjedeš s vozíkem hned za mnou co 😀 ?

aspine
11. dec 2009

no jasne 😀 s plne ti samym debilnim usmevem 😀 😀

pirinka
11. dec 2009

lucim...no jo, to se pozná vzdělanej člověk, má v tom systém...to my hlupci si budeme tahat lupu do krámu 😀 😀 😀

aspine
11. dec 2009

jsem chtela napsat : s uplne tim samym debilnim usmevem 😀 😀
...nejak se mi ztracej pismenka 😀

pirinka
11. dec 2009

aspi...zatím ještě chápu i bez několika vypadlých písmenek...ale horší se to 😔 😀

aspine
11. dec 2009

piri a bude hur 😅 ja co mam kamosky na matersky uz ctvrty rok tak to uz je fakt znat 😀 😀

majkas
11. dec 2009

som dosla zazelat dobru nocku vsetkym 🙂

akurats om stila nalozit ten mrazak a mala zacala mrncat, tak sme sa pekne napapali pomojkoalia uz spime 🙂 no a idem aj ja uz aby som zajtra benola za najvacsiu mrtvolku kedze my rano vstavame cca o 6.30-7.00 🙂

papa a este raz dobru

pirinka
11. dec 2009

no mě stačí, když se budu po skončení mateřský umět alespoň podepsat 😀 😀

zmurkaz
11. dec 2009

ahoooooj - mám svoj PC v poriadku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a už funfujemeeeeeee

aspine
11. dec 2009

majki dobrou 😵

zmurkaz
11. dec 2009

Ahoj Pirinka 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre