Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
24. dec 2009

a vsetkym krasne a stastne vianoce..... 😵 😵 😵 😵 😵

raona
24. dec 2009

Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Vôňa koláčov vôkol sa rozlieha, Vianočnej nálade každý z nás podlieha. Zabudnime na smútok, zanechajme zvady,buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi. Prišiel čas Vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba, aspoň malilinká. Šťastné a veselé želajme si spolu, a potom spoločne k Štedrovečernému stolu.

Krásne Vianoce Vám všetkým želáme.. nech sa naši drobčekovia tešia zo svetielok na stromčekoch...

hathor1231
24. dec 2009

stastne a vesele vam a vasim rodinkam! nech nam krasne deticky rastu,robia len a len radost 😀
xxx 😵

traki, az teraz som si vsimla,co si napisala! 😲 jejda,ja by som asi zosedivela! snad ste vporiadku 😨 ani neviem,co ti mam napisat,tak aj vam vianoce ako sa patri a bez dalsej nehody 😉

samayka
24. dec 2009

krásne prvé Vianoce vám praje

Sýkorka s maminkou a tatinkom

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

h jm rtcc ž87ô§úPKô

simonito
24. dec 2009

Krásný štědrý den 😵

Tady naše přání pro vás všechny 🙂 a šipka vpravo https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

monr
24. dec 2009

všetkým maminkám prajem krásne Vianoce.

lucim
24. dec 2009

malym oslavencom vsetko naj,
dakujeme za krasne pozdravy,
a aj my vam zelame: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... plus 1 sipka vpravo
😵 😵 😵 😵 😵

katica5
24. dec 2009

stastne a vesele Vianoce prajeme vsetkym
vsetko naj oslavencom 🙂

pirinka
24. dec 2009

tak štědrý večer je skoro za námi a já se přiznám, že už se těším na ten příští, protože to budou naši mimískové teprve koukat na vánoční stromeček 😵 . I když i letos byla malá ze světýlek na stromečku nadšená 🙂

traky; teda to byl hrůzostrašný zážitek 😖 . Chudinko. Ještě, že se malému nic nestalo

zmurkaz
24. dec 2009

Ahojte kočky ....

NARODIL SA JEŽIŠKO 😵 😵 😵
... požehnané Vianočné sviatky - nech tento kúzelný čas zanechá vo vás tie najkrajšie spomienky 😵

zmurkaz
24. dec 2009

ááá - klasika, zabudla som vám nechať odkaz od mojich detúreniec 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lucim
25. dec 2009

dobre ranko takto pred obedom,
verim, ze sa vase deticky vytesili z darcekov tak ako nas matysek.
a ze ste sa vytesili aj vy.
kto sa najviac prepchal stedrej vecere?
😵 🙂 😉
my sme mali pohodkovy vecer a romanticke filmy sme pozerali do pol tretej v noci a len tak sme sa vykecavali, s laskou . matko po uzasnom blazneni isiel spat o 23tej. 🙂 myslim, ze sa nam teraz meni na "šimpajza", len sa ma pridrza a za vsetkym sa natahuje, vykruca, vsetko chyta a skuma, z istoty maminej zakladne, vsak ho pridrzim, prisuniem, aj keby vysel dolu hlavou. 😉
traky kocikove ani ine bungee jumping sa dufam nebude opakovat, u vas, ani u nikoho, ale dobre, ze sa nic nestalo. mojko, si sa musela vylakat.
nas matko objavil, ako vydava zvuk hrajuce kladivo, len skoda, ze to skusal na vlastnom cele. ma tam hrcku. 😝

lucim
25. dec 2009

visel sa pise s makkym i, vsak? sorry.

lucim
25. dec 2009

&sssssssssssssysyy

ani3012
25. dec 2009

Ahóóójte!
Piatok - 25 December 2009

tieto naše júlovčatka majú dnes presne 5 mesiacov
Gabrielkabj................25.7...........................Ella
lucia32....................25.7.........................Natálka♥ ♥ ♥

dievčatám prajeme veľa radosti a Natalinke posielame velikánsku pusu !

Meninky dnes neoslavuje nikto a tak som sa rozhodla na dnešný deň pridať Lili od Alex 😉
Všetko najsamlepšie !

ani3012
25. dec 2009

som teraz vyčítala z Wikipédii že 23.7. oslavujú meniny:

Oľga, Apolinár, Libérius, Libor, Liborius, Apolinára, Libora, Lilien 🙂

traktor
25. dec 2009

pekny sviatocny den a oslavencom vsetko najlepsie a natalke velke cmuuuuuuuuuuuk 😵 😵 😵

ani3012
25. dec 2009

traky vitaj v klube padnutých 😀

traktor
25. dec 2009

lucim aj sme sa vytesili z darcekov , aj sme sa prejedli 😀 a na jedlo uz nemozem ani kukat....a aj ja verim , ze sa skok z vysky uz nezopakuje, / hoc dnes sa skoro zopakoval 😠 / ale uz sme prisli na to ako sa matkovi podarilo dostat von z hlbokeho kocika.....matko totiz uz lezie.....smiesne ale lezie....nie ako byva bezne, hlavu ma opretu o zem, ritulu a nohy ma akoby uz chodil a tak prejde skoro celu izbu..... 😀 , a ked ma nieco pri sebe, coho sa moze pridrzat tak sa posadi, takze asi takto vcera aj nacvicoval ten pad....takze postielka to u nas isti... 😉 a este mame novy zvuk....ked sa tesi ma otvorenu pusu a vydava zvuk ako havo 😀 😀 😀

traktor
25. dec 2009

ani dakujem....ale stacilo....aj u vas to bolo?

ani3012
25. dec 2009

ano 😀 Evička sa raz v živote obráti na bruško-ale rovno na zem 😀 😀 😀 Patrik ju musel posunúť k okraju a tak zemská príťažlivosť spravila svoje.
My sme v Tescu Patrikovi kúpili teleskop a poviem vám že je to dobrá teleblbina 😝

gabrielkabj
25. dec 2009

ahojky ani dík že na nás myslíš, že dnes slávime 😉

traktor
25. dec 2009

ani ja som si pred tyzdnom tu citala temu, o tom ako deti padnu a tak...som si hovorila, pche , mne sa to nemoze stat....a tu ho mam....ale hlavne ze je vsetko ok....a blbiny...aj mi mame par kuskov doma 😀 😝

traktor
25. dec 2009

gabi , vsetko najlepsie...a ani je nasa kronikarka, ta to ma v naplni prace... 😀 😀 😀 😵

gabrielkabj
25. dec 2009

dík traky

ani3012
25. dec 2009

jj,som sa samozvolila 😀

anavi85
25. dec 2009

ahojte, tak podlhom case som sem nakukla, tak prajem vsetkym detickam, maminkam vesela a stastne sviatky... si mozem konecne uzit Adrianka 😀 ...keby ste planovali dajake stretko, tak mi prosim dajte vediet na facebooku /Gasparovic Ivana/, lebo tam si aspon precitam spravy, no a rada by som pokecala a videla vase zlaticka

lucim
25. dec 2009

natynke a elluske vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😉

ani si si riadne menovana do funkcie, mnou 😀 😀 😀

trakyyyy, tesim na videlo matkovho lezenia 😀

maminky a pochvalite sa, co ste dostali vy?
😉

traktor
25. dec 2009

luciiiim, uz sme aj chceli tocit....najprv nem baterky 😠 .....a ked baterky hej tak matko uz mal toho dost.....tak musime polepsit 😀 / nechapem co to za baterky, origos do fotaka a nabijaju celu noc a aj tak nic....asi musime poriesit ine 😅

traktor
25. dec 2009

lucim co som dostala? migreeeeeeenu 😀 😀 😀 😀 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre