Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ozi
19. jan 2010

krásny dníček 😉

polročným oslávencom všetko naj 😵 😵 😵

a 7-mesačnému Matejkovi vééééélikánska pusa 😲

Ja som s malou sama, Samko u svokry a Maťo v škole,
ale hlavu mám ako sud , vyberám batérie, drezy, umývadlá, sprchové dvere....,
nie preto, žeby sa mi nič nepáčilo, ale preto, že mi musí rozmerovo všetko sedieť a to je teda riadna fuška

my by sme to ani teraz nerobili, keby to bolo priamo tu, ale keďže je to vedľa v byte, tak okrem občasného hluku, sa nás nič netýka, stierky sú hotové, elektriku sme museli trochu pomeniť, lebo by nám nesedela v detskej, a aj keď je kúpeľňa hotová, museli sme vybrať vaňu, lebo je 120 cm-ová, to som nechápala, prečo tam takú dali a nedali radšej sprch.kút a priechod urobíme, až keď bude všetko okrem chodby hotové

ale už sa teškám, keď bude hotovo, keby sme hneď aj nábytok nemali, čo určite hneď nebude
hlavne nech je kúpeľňa a hlavne sprchový kút, ja sa radšej sprchujem, ako kúpem

lucim
19. jan 2010

dobry den prajeme.

a za gratulky a cmuky moc dakujeme, a posielame cmuciky spoluoslavenkynkam a Sarinke 🙂 😵 😵 😵

ozi, jaaaaj, ten vas dvojbytik, zariadovanie a riesenie, to su velmi prijemne starosti, ked je co riesit. nech sa vam to dari, nech sa vam to podari prerobit podla predstav abxy to perfektne sluzilo. 🙂

boli sme s matkom stavat snehuliaka, fotodokumentaciu dodam. 😉

lucia32
19. jan 2010

Ahojky ozi, Lucim...
Ozi spomínam na ten váš dvojbytík, ako vraví lucim, sú to príjemné starosti, ked už je čo zariadovať 😉
Lucim...u nás jedine blatuliaka 😝

lucim
19. jan 2010

lu to vazne? my mame veeela snehu, uz taham fotky do pc .. len su tmave, bo nie je slnecno

lucia32
19. jan 2010

u nás ani vločka, ale ani blatuliak by nebol, skôr sucholiak, bo ani neprší 😝 ...no ešte chvíľku a idem po neter do školy 😉 poobede som tu zas ako na koni 😀

lucim
19. jan 2010

snehove fotecky vlozene, paci sa, a sipka v pravo https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

voskovka
19. jan 2010

ahojte...taksme absolvovali vyšetrenia.boli sme na ušnom a adamo ma zapalene uško....chudatenko moje ani dotknuť sa ho nemožem...tak si viete predstaviť-v noci od 3tej do 6hore...na hodku zaspal a hned sme sa išli obliekať ku dokine...

ozi
19. jan 2010

baby, dík, len aby penízky boli a potom to už pôjde 😉

lucim, krásny snehuliačik /aj ten na saniach 😵 /

voski, chúďatenko maličké, už aby mu liečiky zabrali, aby ho to nebolelo
aj náš Maťo to mal tuším sedemmesačný, bolo to hrozné, chúďa ani spať nemohol , len plakal,

zmurkaz
19. jan 2010

Ahoj ahoj ahoj .....baby - ja som takááá šťastnáááá ...Zuzanka sa dnes prvý krát úplne sama postavila v postieľke 😵 😵 😵 😵 ...ja som si vešala prádlo v druhej miestnosti a ona na mňa volá - e - e - e (to akože príď - niečo vidím, niečo ti ukážem .....) a ja prídem a ona stojíííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

...no a inak aj ja gratulko všetkým oslávencom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -nech im chutí papať a nech pekne posluškajú 😉

zmurkaz
19. jan 2010

...no a ešte som sa zabudla s vami vytešiť z toho, že naša Zuzanka asi po 2 - 3 mesiacoch včera zalomila o 20:30 a spalááááá až do rána bieleho ... teda samozrejme že sme sa kojili, ale nebuntošila do polnoci 😵 😵 😵 😵

hathor1231
19. jan 2010

cauky 😀 😀 😀
tak vam pridam aj ja nejake to news 😀

19/1, meniny ma..... niktooooo 😕
teplota v B`hame 7stupnou
skola oproti otvorena, smetiari chodili, posta asi tiez funguje este tu nikto nebol 😀 kalamit zazehnana,ziadny sneh 😉
hot news- ako inak,nieco z fudbalu 😝 , zatrhli lacny chlast 😕 a dievca sa utopilo v jazere 🤐

vtip-
najvtipnejsi,co som nasla 😅
otec so synom v supermarkete:

-oci,co je tot?
-to je balicek troch kondomov pre stredoskolakov- jeden na piatkovy vecer,druhy na sobotnajsi vecer a treti na nedelny vecer.
-a co to sestbalenie?
-to je pre vysokoskolakov- dva na piatok, dva na sobotu a dva na nedelu.
-a tie s dvanastimi?
- to je pre zenatych chlapov,synku. jeden na januat,druhy na februar, treti na marec....
😀

paaa

zmurkaz
19. jan 2010

hat -správy 😕
- vtip 😀 😀 😀

hathor1231
19. jan 2010

zmurka, preto vzdy pozeram slovenske 😅 a vtip mi dal riadne namahy 😝 ten ich suchy anglicky humor 😝 som nasla jeden.ze
chlap chce spachat samovrazdu a nachystal si 300 tabletiek. a ked ich zhltol zopar,tak sa mu ulavilo 😕

ked som bola v obchode,tak si jeden chlap pytal kavu a ta predavacka,ze ci s cukrom,slabu silnu,mlieko... a ten jeho kamarat,ze jemu je to jedno,on je z west bromu 😕

west brom je mesto kde zijem 😅
ja ich fakt nechapem 😝

hathor1231
19. jan 2010

... a meninu tu neexistuju. a tiez sviatky- vsetky okrem vianoc,noveho roka,velkej noci volaju bank holiday 😕

zmurkaz
19. jan 2010

No máš to tam ťažké holka 😅 😀 😀 ...aj keď ja mám rada aj suché ale musia byť dobré 😉 ...no vidíš ho a potom sa chodia angličania opíjať k nám 🙄

lucia32
19. jan 2010

žmurki...super...šikulka 😉

lucia32
19. jan 2010

hehe, som neaktualizovala 😀
Hathie...vtípky môžu byť, hlavne kondomový 😀 aktuálny 😀 a stými meninami to myslíš vážne...to sú angláni až fakt takí suchári ? 😅 😝

lucia32
19. jan 2010

Matejko snehuliačik...perfektos fotos 🙂
Voskovka...vy máte fakt smolu 🙄 , tak nech sa uško čo najskôr zahojí 🙂

hathor1231
19. jan 2010

lucia, fakt tu nemaju meniny 😅 prosto v kalendari len datumi, vianoce a ine velke sviatky a ak je nieco aku u nas den vzniku republiky-tu je len bank holiday na vsetko 😅
a alkohol- zvysili hranicu kedy si mozes kupit alkohol 😅 na 25 😅 😅 😅 takze to si nemozem kupit nic 😅 😕 nastastie si odomna nikdy nepytaju ID,takze vpoho 😅 to ani len vino pre navstevu kupit nemozem? ked uz ja drzim celibat? 😀 😀 😀

hathor1231
19. jan 2010

a moj najoblubenejsi kondomovy:

https://www.youtube.com/watch?v=nojWJ6-XmeQ
voskovka
19. jan 2010

ženy moje...dakujeme že na nas myslite.... 😵
som prekvapena kde ten zapal chytil,ved sme boli doma....chudatko,dala som viburcol...teplotuje stale 38-38,5...
a nedajbože že zabudnem A chytim mu to uško....ako keby som chcela zabiť tak kriči...nepapa iba čajikuje...
tak to nam ale schuuudne...
dostal pamycon a ten cirkus okolo ked mu kvapkam...neprajem nikomu... ☹
som skoro plakala ked mu šparala v tom uchu...ach jo....
ale musim povedať že teraz spinka...aj predtym spinkal ked sme prišli asi 3hodinky v kuse....som myslela že zachrapem,ale zabudla som že mam ešte jedno dieta...takže nič nebolo...

ozi
19. jan 2010

hat, 😀 , som sa schuti zasmiala 😀 😀 😀 a ten písaný je tiež dobrý 😉

ozi
19. jan 2010

voski, to poznám, tiež mi nehrozí dospávať, ibažeby som sa naklonovala 😅

voskovka
19. jan 2010

ozaj a poviem vam včera ma david tak rozosmial...všetci sme boli v spalni vratane tatika...(to rano ked pobudil adam cely panelak) a adamko bol v postielke,davido skakal po manželskych posteliach...my s mm sme boli na jednej posteli a boli sme v objati...a mali sme zavrete oči...
ako nič sa nedialo medzi nami a Davido sa postavil a ruky v bok a kuka na nas-že "Čo robíte???????"
bolo take bohove,že som si držala brucho aby som nepukla od smiechu...xi xi... 😀 😀 😀 😀

ozi
19. jan 2010

😀 , náš tiež kuká, keď sa túlkame a ten starší, ten sa potmehútsky smeje...minule došiel domov, že kamarát mu povedal, že sme mali 3xsex, lebo máme 3 deti a jeho rodičia 2x, lebo sú dvaja 😀 😀 😀 , že či je to pravda, 😀 , my sme sa ešte večer s mm doma na tom smiali 😀

voskovka
19. jan 2010

😀 😀 😀 😀 tak to pekne...a david už začina s tymi otazkami...prečo?čo sa stalo?
a najlepšie ked sa hram s adamkom a on dojde z detskej a opyta sa ma "mamik jubiš mja?"a ja že ano a potom sa ma opyta či jubim aj Amínka...a je že hej...na tom by nič nebolo ale ked to počujem 10krat za den...tak mam dosť.. 😀

ozi
19. jan 2010

náš Samko zase vždy zaradom vymenúva, koho ešte ľúbi: úbim maminku, úbim tatíka, no....úbim Sašku, no....aj Maťka úbim, a vymenuje aj babky, dedkov, ujov, taký je strašne zlatý 😵 😵 😵

raona
19. jan 2010

Ahojte babule, len hlasim, ze alergia na mrkvicku sa nekonala, boli to zrejme len potnicky 😉 , tak som rada, a uz sme presli na zemiacik, ten nam chuti omnoho omnoho viacej ako mrkvicka..

Lucia, dakujeme za gratulko k meninkam, su to jej prve 😀 tak mamina upiekla aspon babovecku, pridu krstni, daju si 😉

zuby stale nemame..

Zmurka, gratulujeme Zuzinke, ze sa sama v postielke 😉

inneska
19. jan 2010

ahojte 🙂

gratulkujeme laurinke, sárinke a maťkovi k výmesačiu 😵 😵cmuk cmuk cmuk...a sárinke o jednu meninkovú gratulku naviac 😵 😵 😵

my sme doobeda išli do MC...malo sa cvičiť na fitkách, ale nakoniec sme len tak klábosili 🙂 aj sme sa tam napapali, napili a ked sme vyšli von, erik v momente zalomil, tak sme ešte pobehali po obchodoch..ak chcete, tak kuk https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... potom došli baterky 😠

a toto som musela odfotiť...prišla som z kuchyne a takto som našla svoje dieťa 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

inneska
19. jan 2010

zmuri...gratulkujeme k postaveniu 😵 😵 mne erik včera tak stával v postielke a začal tam aj mierne poskakovať, až sa triasla celá postielka 😀 musíme ju dať na samý spodok..bo z nej vyskočí 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre