Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
6. feb 2010

traky ani som nas nestihla pochvalit, ked sme boli u mamy, kupila som tie chrumky, matko okamzite vedel co s nimi, ja som okamzite vedela, ze ho musim komplet oprat 😀 a ani tie teraz nechce.
a zazitok - som nas uz balila, matko s babkou, hral sa pod stolom, ulovil sacok z chrumkami, maval s nimi a co povypadavalo, hned zhrunul, cucal, ze to je jeho, babka nejak nestihala 😀

traktor
6. feb 2010

no matko ma uz 3 horne...mozno budu i dalsie ale spodne stale nic... 😅

zmurkaz
6. feb 2010

...my sme bezzubý ale zas stojí sama aj minutku 😉 ..úplne bez držania 😵 😵 😵 --to sama od seba tak - jednoducho sa pustí ... herečka - rozumu nemá a išla by do sveta 😀 😀 😀

traktor
6. feb 2010

lucim tak vas vitam v klube chrumkovych 😀 😀 😀 ...su super nasmatko aj napriek zubkomchrumkynepusti z ruk....len sa tak po nich vrha....a hned potomprezliekame, lebo su vsade nalepene....

traktor
6. feb 2010

zmurka sikovne su tie deti...niekedy si trufnu aj na veci, na ktore este ani vek nemaju 😀 😀 😀 , nasmatko oddnes vie preliezt vsetkyprahy...amame ich dost vysoke...spaciruje kade tade, len stopovacieho psa za nim 😀 😀 😀 😀 ....teda mame miny civavu a ta je zneho hotova...stiahne chvost , vypuli oci a tak uteka, ze sa bojim aby si krk nezlomila...chudnka...asi vie co by ju cakalo , keby sa dostala matkovi do ruk 😀 😀 😀

raona
6. feb 2010

ahojte babule.. este nespite?
nasa mala zaspala uz druhy krat dost skoro vcera o pol deviatej dneska po deviatej.. no vcerajsia noc bola katastrofa, tak som zvedava co ma caka dnes.. bo sice vcera zaspala skoro ale zobudila sa o jednej a odvtedy bola kazdu chvilu hore.. raz sa jej upchaval nostek, inokedy zas akoze vyspata, vysmiata, blabotala a nie a nie spat, a toto mi robila do stvrtej rano... uff, som sa teda nevyspala.. no a dneska som zvedava, kedy sa zobudi..
sopliky mame este stale, cez den celkom v poho, to ani neviem ze ma ale navecer, to kazdu chvilu odsavame.. a najnovsie, akosi castejsie kajdi, a normalne jej zcervenela ritka z toho, az sa bojim aby sa jej tam dake pupaciky neobjavili.. neviete co na to je dobre? sa mi zda, ze sudocream nezabera...

no a zub ziaden

lucim
6. feb 2010

juuuj, ale vcera som musela na oslave zasahovat, matino vyzera zivotaschopne a komunikativne - tak ho oslavenci chceli ponukat tycinkami a syrikmi - tak na chvilu nechapko zazerali a ja som vysvetlovala nase stravovacie postupy.

raona
6. feb 2010

aaa chrumkame aj my 😀 jej to chuti a za chvilu ma schrumkane aj ked je bezzubá 😀
najnovsie robi mostiky a snazi sa postavit, ale este jej to nejde... a nestvornozkujeme, len dozadu a plazi...

traktor
6. feb 2010

mne pomohla nivea baby proti zapareninam a tak hrubsie mastit...matko mal strasne cervenu ritulu co bol chory...a toto nam pomohlo....

raona
6. feb 2010

lucim, tak to poznaaam, estelen sme zacali s prikrmamy a kazdy by ju hned napchaval kadecim... hroza..

raona
6. feb 2010

hmm, mne sa tie nivea kremiky moc nepacia, aspon co som skusala vzorky, tak nikdy nepomohli... 😒

lucim
6. feb 2010

cau jarka 🙂 cmuk sarinke.
keby jej rituska zacervenala, tak jej mozes dat imazol krempastu. ja tak davam.
a tiez to mate vesele , vela sil. 😨

traky 😀 u nas sa zmensuje vzdialenost macky a matka, uvisime, kedy bude kontakt. obaja su zrazu na seba zvedavi.

traktor
6. feb 2010

podla mna velmi zalezi od pokozky, kazda znasa nieco ine...to je akoz nami, nie kazdy krem je pre kazdeho dobry....treba len skusat...

zmurkaz
6. feb 2010

...Lucim - aj to pochopili ... nie že by boli spoločnosť nechápavá ...
Raon - my musíme len sudokrémom - inak máme riťku ako opička a to bolí aj mňa - aj keď ju prebaľujem furt...

raona
6. feb 2010

caf luci.. no ma to take cervene, myslim,ze od toho casteho kakania, bo inak ju umyvam doma vacsinou len cistou vodou a ked je akoze moc moc dirty tak pouzijem mydielko..
Vidis a ja som myslela, ze ten imazol krempasta mozem pouzit len tam okolo stehienok.. da sa to kupit aj bez receptu? bo ked bola malinka, tak nam ho dr. predpisala na popraskanu kozicku zvnutra stehienok.. tak neviem ci sa da aj volne kupit..

no vesele, to fakt.. kokso.. ale co uz.. tusim bolo lepsie ked zaspi o jedenastej, vtedy sa zobudi len raz na jedenie.. 😀

lucim
6. feb 2010

zmur rao, pochopili to, ja sa viem tvarit velmi prisne 😝 ale nie, myslim, ze som im to vysvetlila zrozumitelne a akceptovatelne, co robili oni so svojimi detmi, to je ich vec. 😉 aj tak mi tazko veria, ze je prevazne len kojeny. 🙂

raona
6. feb 2010

zuzi, ja som doteraz pouzivala sudokrem, ale fcul nezabera sa mi zda a to zacervenanie ma prvy krat, predtym sme take nemali

lucim
6. feb 2010

rao, da sa kupit volne.

raona
6. feb 2010

presne luci, poznam tento problem.. a tiez im vravim ze ich deti neboli moje deti.. 😉 😉

zmurkaz
6. feb 2010

to aj mne pri Jurášovi ... som našla jeho váhu čo som si písaala ... +ž týždňov niečo nad 7 kilo .... už si to dobre nepamätám 😉

raona
6. feb 2010

traky jj, plne suhlasim kazdemu nieco ine vyhovuje, je to ako s plienkami, ze Luci ? 😉

raona
6. feb 2010

a este sa spytam kym mi klepnu ocicka uplne, ktoru vsetku zeleninku deturencom davate??

traktor
6. feb 2010

nase uz v tomto veku papali vsetko....a slaninku len tak hltali.....veta nasho suseda.....vsak zato aj ma baba 10 rokou a 15 kg navyse....vecne chora a teraz ze nabeh na cukrovku....vyzera jak knedla vykysnuta....ale vecne daco chrusta- cukriky, cokoladka....

zmurkaz
6. feb 2010

ja som len na: mrkva, zemiak, brokolica (kuracie mäsko) ... a mali sme stopku - bo bola chorá tak nám dokina povedala, že nemáme pridávať nič .... ale teraz ideme na poradňu tak uvidím....

traktor
6. feb 2010

mi uz vsetku, okrem kapusty teda....ale my uz budeme mat 8 mesiacov , my sme uz chlap 😀 😵

lucim
6. feb 2010

mrkva zemiak karfiol brokolica cukina ... , v nejakom prikrme bola uz aj paradajka a fazulka. uz tu davali aj cviklu ... a dalej si nepamatam ...
jarka tak tak, fajnove prdelky maju. 🙂

traktor
6. feb 2010

tak nas matko on ma prdel taku ako sa patri,obycajnu gadžovsku 😀 😀 😀 ...ale zato v chorobach a v zuboch je extra trieda.... 😀 take tu nema nik

raona
6. feb 2010

jj, tak to uz velky chlop, 8 mesiacikov zachvilu.. 😀
zuzi, a jak chora, myslis ze ak ma moja teraz sopluse tak mam teraz len cisto kojit??
Ja zatial tiez davam len mrkvu, zemiak, brokolicu, karfiol, karelab.. tak vselijak jej to striedam alebo miesam jedno s druhym a tak.. masko chcem davat az od 7 mes. sice dokina povedala, ze mozem uz teraz davat..

kuchy
6. feb 2010

Ahojte, jak se tu máte?
Nějak jsem nestíhala vůbec nic, na vánoce jsme si koupili byt a prcek nám vyrostl nějak moc rychle. Matyášek má v 7.měsících přes 10 kg a 80 cm. A navíc mám dnes na testu // 😒 , vůbec nevím, co budu dělat 😝

kuchy
6. feb 2010

asi budu mamka supermanka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre