Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
19. feb 2010

Holky zatím pá a krásný víkendík možná se kukknu ale spíš až v pondělí Mám Vás ráda cmuk 😉

jennna
19. feb 2010

poradte mi prosím...

na inzerát si chcem kúpiť hopsadlo pre Dianku....baba mi ho pošle cez známeho kuriéra z anglicka priamo domov...ale peniaze chce poslať na účet.....čo mám robiť....ako to riešite vy????

traktor
19. feb 2010

jennn aj ja posielam na ucet a az tak miposlu tovar a aj naopak, ked ja nieco predam....nemas moznost si zistit hodnotenie?aby si vedela ze je to v poriadku baba, ze nema problem poslat tovar.....

jennna
19. feb 2010

traki...neviem ako...ale skúsim pozrieť...vdaka

traktor
19. feb 2010

ak je na mimi bazariku tak tam mas pisane hodnotenia aj na baby bazariku 😉

raona
19. feb 2010

ahojte babky.. mam chvilu tak pisem..

samy.. hmm aj ja chcem znizit splatku 😉 ale nam asi neznizia, my mame nie z banky ale zo sfrb pozicku..
Gratulujem oslavencom a hlavne Matkovi.. 😉 😉 😉 hlavne vsetkym vela vela zdravicka..

my sme sa konecne vyzdraveli, nemame uz sopliky a aj horucky pominuly.. asi to nebola ta siesta choroba, asi len virus v tele, bo sa Sara nevyhadzala..
inak vymysla, postavi sa sa, ked sa je coho chytit, ale to som Vam tusim uz pisala no a najnovsie predvcerom mi urobila salto z gauca, takze pad sme si teda uz aj mi nacvicili 😉 .. bolo revu.. aj ja som si porevala, ale nastastie si nebuchla hlavicku, nic ju nebolelo ked som ju pochytala, tak by mala byt ok..

zub nevysiel ziaden 😒 ☹

vendulacky
19. feb 2010

tak emuch už spinká, spala málo přes den, tak lehla za vlast už ve čtvrt na sedm...

dávám si espresso, abych vytrimala do 1,30 na hokej 😀 Bo já se znám, jak zaľehnem, ta špim 😀 A když si nařídím budika, tak mi je to prd platný, páč do 5 min chrápu dál 😀
...a k tomu jsem si otevřela pivex, at je veselo 😀 zítra vstává ocko, tak toho patřičně využiju 😝

traky, tak to by mě mooooc zajímalo, co ti kdo píše 😠 a vo co jako jde...když už jsi to nakousla, tak sem s tim 😨 ...basarkaňoš terentete..... 😠 😠 😀 😝

vendulacky
19. feb 2010

rao, tak ještě že tak, že si bobinka neublížila!! 🙂

já byla tuhle nakupovat, přijdu domů, X na mě hodil bernardýnový oči a že mu malá slítla z gauče...tak i my jsme v klubu 😖 ale naštěstí máme dole chlupatej koberec, tak se asi spíš lekla
fajn, že jste zdravý a přeju všem nemocným dětičkám brzké uzdravení!!

vendulacky
19. feb 2010

ahhoj jenn, jak malá dianuška? Už je to lepčejší?

raona
19. feb 2010

ven, no vsak preto som si aj ja porevala, bo my tam nemame koberec, ale ona tak nejak capla ze si akoby sadla na zadok az potom sa polahla, ale stihla som jej hlavicku zachytit..
no a jasneee mm nie aby ma podrzal, este mi nadaval, ze to sa dalo cakat, ze mne prvej padne, aka som nezodpovedna a tak... len som zvedava, co by on povedal, keby jemu capne...

vendulacky
19. feb 2010

holky já jsem tak rozjetá a vy jako nic jo? mám v sobě kafe, jedu jak duracel, nikdo mi tu netahá za tepláky 😀 😀

už mám poslaný 3 mejly 😅 ...a tady nemám komu odpovědět....že bych odpověděla sobě? 😀

event. bych mohla něco povyprávět, ale co? Žiju tak strašně nudnej život 😝
Ale pikoška dneska...nebo už jsem vám to psala? Se musím podívat o stránku dopředu, abych se náhodou neopakovala, pač opakovanej vtip není vtipem 😀 Ach jo, ten sviňskej němec, co mě pronásleduje....ne Xaver, ale Alzheimer 😀 😀

raona
19. feb 2010

ven, ja to mam tak isto, vecne ked sem pridem, nikto tu neni 😉

raona
19. feb 2010

ale mne este bambulka nespi... idem ju okupat, ona este dlho bude hore.. chodi spavat sice okolo osmej ale za dvadsat minut je hore a potom aj do jedenastej fungujeme akoby nic.. 😠

vendulacky
19. feb 2010

Jééé, já dnes psala jen jednou okolo 17hod? No vidíte, dyk říkám, že mě pronásleduje 😀 ...čoveku ty dny už splývaj....

takže, okolo půl jedenáctý jsem uložila klíště spát, dala jsem prát prádlo a že si napatlám na gzicht nějakou masku, pač mám černý tečky a ty se nemačkaj, že jo 😀 😀 (apropo ta reklama mi leze krkem..) Tak jsem tam našla jednu libovou-zelenou...patláma patláma a....zvonek 😀 Tak dělám, že doma nejsem ne......zvonek podruhý, potřetí....si řikam, to bude asi důležitý a můj problém to jako není, jestli ten venku ze mě dostane psotník, ale emmu si vzbudit nenecham...tak vylezu, zelená jak fiona a tam sousedka, že jestli mi to neva, že by chtěla zas hlídat emmu!! 😀 😀 😀 Tak jsem se jí omluvila za barvu pleti a že samo může přijít. Ale mi normálně trefí, jako ne že by se mě to trochu nelíbilo, ale jako denně??? Pak jsem si uvědomila, že jsou prázdniny, takže příští tejden je už zase ve škole a bude útrum...já budu mít útrum...ještě budu s láskou vzpomínat 😀 ..a prstíčkem škrábat 😀

vendulacky
19. feb 2010

rao, tak to by manžel viděl to čóro, kdyby takhle na mě houknul!!! By byl tejden bez teplý večeře 😀

Tak hezký cáky cák a spinkat...at může mamka klábosit 🙂

brinzulka
19. feb 2010

servuste
rao...nas andrejo funguje napodobne..
baklazanu sa bojim...moj trav.trakt ho nema prilis rad..neviem ako andrejov
na vikend vyskusame maso...ci bude stale len degustovat...alebo sa uz aj naje! 😀

simonito
19. feb 2010

Ahojteee🙂

A Vendulka jedeeeeee 😀

CO nového? TRaky se nám tu na někoho rozčuluje? 😕

Brusinka pusinka...znám nebo neznám? 😕 😅

vendulacky
19. feb 2010

Nazdaaaar simo!!!! 😵
Přečti si stránku-dvě od brusinky, o jejích kulinářských nápadech a hned budeš vědět 😀 Ale nevím, proč změna nicku...? 😕

Jak se máte vy holky-kluci? Už sníh taje? Tady zas něco padá, je to tak mezi.... 😖

simonito
19. feb 2010

Tady ve velkém tajeeee...dneska to bílé svinstvo dostalo pořádně na prdel 😀 😝

vendulacky
19. feb 2010

brin, tvůj chlap nechce maso??? A nekrmíš náááhodou vaší ...no jak se to jmenuje....zase ten němec 😀 😀 to vaše morčátko 😀 😀

vendulacky
19. feb 2010

simo, tak hurá hurá!!! Už zase uvidíš z oken!!!!! 😀

simonito
19. feb 2010

Jo Vendul...hurá...po 2 měsících otevřeme hlavní dveře 😀 a najdeme cestu do civilizace....

vendulacky
19. feb 2010

Jdu se podívat na ledničku...zevnitř 😀

vendulacky
19. feb 2010

símo, tak tam u vás pozdravuj ... tučňáky 😀 že ta vaše dřevěnka je jen habaďůra a ty si hovíš v iglů 😀

simonito
19. feb 2010

Vendul ale copak?To mi připomíná staré dobré těhulkovské večery 😎

simonito
19. feb 2010

No jo no si mě prokoukla 😎 Šimon mi tvrdí,že včera byl venku lední medvěd....přemýšlíme,jestli mu máme věřit,nebo jen začíná mít synek bujnou fantazii 😀
A kde jsou všechny?To vás tu bývá tak málo...nebo že by to bylo mnou?hmmm???

vendulacky
19. feb 2010

No, jen se neraduj, těhu nejsem 😀 červený ferrari zaparkovaný furt v garáži 😀
..nic jsem si nevybrala, samej polotovar a nechtěli mi za nic dát cheese s hranolkama 😝

brinzulka
19. feb 2010

nas andrej nechce jest..Iveta zerie aj za 4babatka..
simonito krasne prostredie...srdce mi pistalo....ach juj

kolko maju vase deti nohu v cm? nas skoro 11...mam pocit, ze ma moc velku labu

traktor
19. feb 2010

brin si zlata s tou ivetou 😀 😀 😀 😀 ...no aj matko ma velku nozku a tucnu.....problem kupit a este vecsi obut topanocku.....a on este k vsetkemu tak pokrci palce, ked ho chcem obut, ze nemam sancu

brinzulka
19. feb 2010

ja som s Ivet uz kamoska...nakolko minule mi mm spravil veceru..az potom dostala ona 😉 to je laaaaaska 😀
a kazdy vecer, ked si andrejo schrupne okolo 17stej..ta dorota zacne kvicat a zobudi ho...a treba jej dat zrat..ona uz reaguje aj na to, ked niekto otvori chladnicku na druhej strane bytu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre