Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
19. feb 2010

baby...rada som pokecala..idem ...bo mi dieta odliezlo pod sedacku..
drzte sa....lubme sa....a pozdravujeme babuliatka...

dakujeme za povzbudenia...raz mozno budem plakat, co tolko jedia... 😀 ...ako moji 3bratia...ze nasi nestacia kupovat 😉

raona
19. feb 2010

brin, tak to s tym spankom mame tusim podobne, aj nasa vstava ccca okolo 8smej, no kojenie to si da aj dva krat za noc.. katastrofa s jej spankom..

ano do kocika aj ja pouzivam take tie navleky z overalu, ale boticky som neskusala, vsak myslim nebolo zatim treba, ale ja by som choditko chcela vyskusat a tak neviem, ci lepsie papucky na tom alebo topanocky, alebo ci moze v tom aj bosa byt? 😨 😨 no fakt neviem.. takze cislo topanocky podla dlzky nohy, to asi nee.. ze? 😨 este som jej nemerala chodidlo takze neviem kolko cm ma,ale som myslela ze ked ma dietko cca 10cm, tak topanocka c. 10..ale asi tak to neni ze?

pirinka
19. feb 2010

rao...říct mi tohle mm, tak provedu rekonstrukci pádu s ním 😠

Iveta...to mi připomnělo

https://www.youtube.com/watch?v=6aLg9zahCCM

😀 😀 😀

brinzulka
19. feb 2010

vendy...skusala som, aby nespal tak neskoro...ale zaspal na rukach...nijaka akt.nepomahala...som rada za tie rana..ked mame s davidom chvilu cas...skoda vecerov, ked nemame s mm cas na seba...

simonito
19. feb 2010

Brinz...dobrou 🙂

Traky..kápni božskou,kdo ti to tak hezky písal? 😕 sem zvědavá..ať je nějaké vzrůšo....

katica5
19. feb 2010

Ahojte, vsetko naj oslavencom
rao my sme kupovali capacky a to sme tam aj vyskusali na jeho nohu

raona
19. feb 2010

vendy, ja by som ju tiez dala tak po obede naposledy spat a dost.. lenze ona mi do vecera nevydrzi, ked ide spat cca okolo druhej tretej, pospi bud dvadsat minut, alebo hodku.. no do vecera fakt nevydrzi, ona mi zaspi aj okolo siestej pri hrackach alebo tak.. takze si da cca desat dvadsast minut.. a to je vsetko.. o dve hodky je ustata znova, no ale zas len na dvadsat min... takze u nas nejaky rezim nehrozi, ze nedam ju spat uz po siestej..

traktor
19. feb 2010

piri 😀 😵

vendulacky
19. feb 2010

ahoj piri, 😀 😀 😀 😀 a jirka korn jedeeee 😀

rao, do chodítka jsem dávala botičky, aby měla kotníky zafixovaný. Dneska už jí je dávám občas...spíš dávám ponožky s gumovým chodidlem, aby jí to líp jelo 😀 Ale ze začátku jí dej pevnou obuv než si nožka zvykne...

simonito
19. feb 2010

Tak nic...mějte se mi tu pěkně...ještě jdu na FB a zase někdy juknu.Papa 😵 😵 😵

raona
19. feb 2010

piri vidis.. to som mala s mm spravit.. 😉

brin presne, skoda vecerov, co nemame cas na seba s mm.. no napr.teraz by sme aj mali kedze spi, ale skoda, zaspal aj mm 😀 😀 😀 😀 ale aspon mam zas chvilu casu na vas.. inak by som nemala

vendulacky
19. feb 2010

rao, brin, každej má holt ty svý hodiny nastavený podle sebe...my jsme dřív taky spali 3x za den, ale pak se to časem vykristalizovalo. Když po o spí jen 30 min, tak vím, že večer bude ko a usne už u flašky, když jde spát dýl nebo pospí přes hodinku, tak usne až v postýlce

ahoj katica 🙂

raona
19. feb 2010

no nehovorim, uz reve v postielke.. a mozem fungovat...

simi, krasne fotecky inak, som kukala sa mi najviac paci ta, kde si ocka zmoli..

takze pevne topanocky kupim..

vendulacky
19. feb 2010

rao, tak malinkou brzy zpacifikuj 😉

simi, báj báj a zase někdy přijd 😉

pirinka
19. feb 2010

tak to máte docela pěkné spavce 🙂 . Naše byla od malička zvyklá usnout při kojo a teď je to problém, když jí chci přeučit no 😒

katica5
19. feb 2010

piri u nas niekedy funguje na zaspavanie kocik, ale tiez zaspava Max na ciciku

pirinka
19. feb 2010

tak my už taky řveme 😠 . Stejný scénář jako včera...to zas bude fajn veřer s decibely 😅 . Ale stejně je to moje zlato uřvaný 😀

pirinka
19. feb 2010

kati...to u nás taky a nebo houpání, ale právě to už chci pomalu odbourat, aby se naučila hajat sama, když je to velká holka 🙂

katica5
19. feb 2010

piri chapem 🙂

raona
19. feb 2010

piri, katica, nasa zaspi pri kojo, ale len ako teraz na dvadsat min. a potom zaspi zas pri kojo, ale to uz je jedenast alebo tak nejak.. no a ja strasne strasne dufam, ze sa to zmeni, ked sa nauci chodit ze sa tak unavi a bude uz spat do rana.. 😀 😀 😀 ľľľľľľľľľľľľľľľW TERAZ MI TU UZ MACKA PISMENKA.. POmmooooc

katica5
19. feb 2010

rao poznam to moj nahodou uz spi ale este furt je na prse bojim sa ho prelozit bo vstane a potom bude tahat neviem dokedy 😀

raona
19. feb 2010

kati, anoo aj take poznaam

horsie je ze cumlik nechce vobec, tak to nepouzivame.. take ju tym ani oklamat neviem

katica5
19. feb 2010

rao ten ani my nechceme obcas si ho dam ale nezaspava s nim a ani v noci mu ho neviem dat ked mrnci

raona
19. feb 2010

ani ja nie, od malicka ju z cumlika napinalo na zvracanie, jediny raz sa jej podarilo zaspat s nim, ale hned ako zaspala ho vyplula a odvtedy, aj som ju par krat chcela akoze oklamat, ze som vytiahla cicik a dala cumlik, no ale hned otvorila oci, prisla mi na to skor, ako ich stihla otvorit 😀 😀 😀

pirinka
19. feb 2010

ha, tak pro zatím spinká...dneska to bylo docela rychlé, ale nechci to zakřiknout, ťuk, ťuk, ťuk

raona
19. feb 2010

sa vzdy pobavim, ked mi niekto povie, daj jej dudlik.. 😀 alebo sestricka po ockovani: Mamicka dajte jej dudlik nech neplace ... a ja som sa len tak usmiala, ze aky, ziaden tu nemame, bo ho nechce.. 😀 😀

katica5
19. feb 2010

,k m yer ývmvhj hk
odkaz od Maxa uz sa stihol zobudit

k1k2k3k4k5
19. feb 2010

brin,
ked citam o Andrejkovi, to ako keby si o Ondrejkovi pisala ...tiez nic nepapame ... 😒 zeby to tou pribuznostou mena? 🙂 alebo trnafskymi korenmi? 😀
zacali sme v 6 mes., tyzden odmietal, tiez sme skusali vselijak, ale total zatate pery, tak som dala 2 tyzdne pauzu ...nech ho netraumatizujem jedlom, chudacika, potom sme schytali zapal usiek, tak dalsi tyzden a pol pauza a teraz zase zaciname odznova ..uz v 7 mes. ..tak uvidim, ci uz trosku dospel chlapec
ale tiez vyzera, ze prosperuje, za 7 mes vykojeny z 3,5 na 8,5 😉
ale uplne chapem, ako s laskou pravidelne vyvaras a potom vidis ako ho tym trapis 🙂

vendulacky
19. feb 2010

rao, já jsem dudu nechtěla dávat a ještě v porodnici si jí vzali a vrátili mi jí z dudlíčkem a tak dudá, akorát jsem byla nahodit 😅 nejdřív jsme používali MAM, ted chce jen avnet, co nám darovala aspinka 🙂
Ale je fakt, že některý dětičky dudlík sabotujou, alespoň máš půlku práce s odnaučováním 😉

piri, tak at to vydrží 😉

traktor
19. feb 2010

nasa simi mala cumlik riadne dlho...., miska nemala cumlik ziadny, patko mal palcek, matko ma cumlik len ked je velmi unaveny....naskyta sa otazka....aky zvyk by malo dalsie dieta? 😀 😀 😀 😀 😀 ...odpoved....nikto nevie, cakame uz len vnucata 😀 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre