Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
12. jún 2010

@lucim 😀 😀 😀 ...tak aspon napohlad to tak je 😀 😀 ...a aj ja si myslim, ze raz to vazne vyjde 😉 ...a veruuuu, konecne zmena

lucim
12. jún 2010

preco sa zase potim? sak som bola v sprche aj s matulkom - to je take zlate, ked sa mozeme takto letne sprskovat spolu, dnes poprve, vcera sa tak s tatom . 🙂 ale mam rada leto ... da sa mu lahsie prisposobit, je viac moznosti vyzitia.
a dnesa som stihla este nieco vybavit - to co sme mali ist na 4dnovu dovolenku zaciatkom jula nam padlo, lebo ujo majitel penzionu nekomunikuje s manzelkou a bolo to obsadene, tak som nasla dnes po par pokusoch nieco ine, a verim, ze to uz bude ok. 🙂 blizko termalneho kupaliska podhajska.

traktor
12. jún 2010

mi hovor nieco o poteniiii...uz ani dychat sa neda tak je dusno...pred par dnami sme chceli teplo...teraz chce trosicku ochladenie...stacilo by mi len v noci......a je jedno, ze pojdete na dovcu inde...hlavne ze pojdete a tentokrat uz trajaaaaaaaaaaaa...uvidis , je to super...uplne ine ako ked ste len dvaja...uvidis aj to , co by si si inak ani nevsimla...bude supeeer

lucim
12. jún 2010

traky my ideme na dovolenku 8dospelych + 5 deti. 🙂

traktor
12. jún 2010

tak este lepsie, budete mat veselooo 😀

nina41
12. jún 2010

unas je riadna burka

traktor
12. jún 2010

tak ju uz konecne poslite k nam....lebo asi vojdem do vane a zapnem sprchu a budem tam do rana

raona
12. jún 2010

a uz idem spat 😉 😉 ryba a zemiaciky boli mnam...

som hodila dake fotos na fb.. ak chcete pozerat 😉

bru nocku vsetkym.. a dakujem za pekne popoludnie...

u nas uz neprsi, po burke ani stopy, najprv sa zrazu schytil riadny vietor, potom trocha sprchlo, a je to.. ale hlavne ze sa bude lepsie spat 😉

traktor
12. jún 2010

@raona dobru noc 😉 idem mrknut foto...no marnost to vsade prsi a fuka len u nas nic?..mozno zajtra a pride to vo velkom ako stale...

lucim
12. jún 2010

bola som dat docucnut, bolo by načim spinkat, dobru nocku, ja dakujem za pekne popoludnie aj vecer. FB okukam zajtra, a aj ja tam fotecky doplnim. 🙂
pa paaaa 😵 😵 😵

traktor
12. jún 2010

krasne fotky 😉 ..len by ma zaujimalo to ste boli v detskom centre, ci kutiku?...odpoved si precitam....no dnes 😀 ....tak dobru nocku, a zhasinam ...tmaaaaaaaaaa cvak......

raona
12. jún 2010

@traktor to sme najskôr boli v PN v auparku, tam je taký detský kútik, hneď vedľa kaviarne, kde sme sa troška osviežili.. a dobre nám to padlo, cez tú najväčšiu horúčavu sme strávili pekný čas tam.. a potom sa šlo na kúpeľný ostrov... ZHASINAM 😉

ani3012
13. jún 2010

Dnes máme 11 mesiačikov 😵 😵 😵

lucka_m.........13.7.......................Nelinka
beju..................13.7......................Júlia

Meniny oslavuje: Anton, Genadij, Tobiáš
Meniny oslavuje v ČR: Antonín, Antal, Ezra, Genadij

Prajeme všetko najlepšie 🙂

nina41
13. jún 2010

Dobre ranko 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

raona
13. jún 2010

Dobre ranečko 😉
Oslavencom vsetko najlepsie a najkrajsie prajeme 🙂

Som len na skok, neviem ci nieco varit, alebo ist k nasim k obedu na svieckovu 😉 😒 ale asi to bude ta druha moznost, tak zasa stravime vacsinu dna mimo domu 😀 😀

ani3012
13. jún 2010

@nina41 ahoj Ninka ! Členok bolí menej ? A chalani sú ako na tom ?

@raona tak ja ti poradím,choď k vašim 😀 Ja by som išla. A tiež neviem čo variť...polievka je postavená a mám kur.prsia.
KDE JE TEN RECEPT ? Pošlite mi ho prosím niekto ,to ten čo je s jogurtom (aspoň,že názov si pamätám 😅 )

nina41
13. jún 2010

@ani3012 poslala som ti recept do IP,členok ma boli ešte viacej aj na dotyk,na papieri mam napisane ,že je to vyvrtnutie a natiahnutie klbov a väzovčlenkoveho klbu a nohy a boli to ešte viacej ako predtym,Riško ma potničky aj na tvaričke a Jurkovi teplota klesla ,ale celu noc som bola hore,davala som mu čo najviac piť .Unas dnes budu na obed kuracie rezne a nejaka omačka,a v mrazaku su ešte slivkove gulky 😀

traktor
13. jún 2010

ahojte , oslavencom velka gratulka 🙂
@raona tak krasne to tam bolo...aj u nas sa uz stavia aupark, tak snad bude kde ist... 😉

nykyta
13. jún 2010

ajojte babulky 🙂 🙂 :-gratulko oslavencom vcerajsim a dnesnym 🙂 🙂 vcera sa mi uz nepoderilo prist bo z oslavy bolo nahle chaosenie a nahananie lietajucich predmetov ☹ 😀 😀 😀 babulky nadherne fotecky zo stretka ste sem dali 😀 muselo vam byt po presune na ostrov paradne 😀 skoda,ze nam to uz nevyslo ☹ tak aj ja prihodim nejake fotecky 😀 😀

nykyta
13. jún 2010

no moc som nestihla nafotit pri tom mojom sidle,ale este ze tam bola lucim a rao 😀 😀 😀

nykyta
13. jún 2010

a musim povedat,ze bolo super aj ked kratko a pri nasich lietajucich detuchoch sa nedalo ani poriadne pokecat,ale dolezite ze sme sa akotak spoznali 😀 😀 paraaada 😀 😀

nykyta
13. jún 2010

no a este dnes rano sme sa pohrali s kosackou a soferovali sme s ocom mamine auticko tab bolo fajn 😀 😀 teraz uz odpadol a spinka 😀 😀

nykyta
13. jún 2010

tak a mozem ist varit obedik 😀 a potom utekat do nemocky bo babku vecer brala sanitka ☹ ☹ ☹ tak ideme za nou a zistit co sa stalo 😕 😕 😕 pekny dnik vam zelam 😉 😉 papa

laurajana
13. jún 2010

detičky sú ako tak zdravé aj keď ešte stále sem-tam pokašlievame, myslím, že ANT zabrali...včera sme boli odvoliť - nútená prechádzka po tom teple a poviem Vám to čo som zažila už viac nechcem zažiť. Zvyčajne idem tak ja s kočíkom po ceste a Mattiasko popri mne na biku - vedie chodníček cez park v Nemciach teraz sme tak šli späť z volieb, no čo čert nechcel ku koncu parku tam boli nejaké psi, čo sme ani len netušili a Matti medzi ních "vnišiel" na bicykli, krik preukrutný nastal-maminká bojíííííííííííííííím sa...vám poviem, že som sa druhý krát narodila, Mirko bežal ako besný za ním a tam také pouličné zmesky psov, jeden malý čierno biely a jeden väčší čierny - fakt miešung, tie sú také najprotivnejšie čo sa týka správania a skákali do nášho Mattiho na biku a on sa chúďa nevedel brániť, len plakal o dušu, ako prilepený na biku a triasol sa riadne...som ho hneď na ruky brala s veľkým krikom okolo som to riešila, lebo nedávno starostka hlásila, že budú túlajúce sa psi odchytávať a prd z toho...som sa tak vytočila, ešte že ho nedohrízli, to si to všetko okolo neviete ani predstaviť čo by som narobila...bože...potom som ho niesla na rukách celý sa triasol a na chodníku domov sa odhodlal na bik a keď videl za bránou psa, tak šiel pomaly popri mne - strašný strach...snáď mu to neostane ako "panický strach" pred psami...hrozné, už to nechcem zažiť...

krásne fotky, nádherné detičky..prajeme peknú nedeľu

zaba2707
13. jún 2010

ahojte bambule
prosiiiiiim je tu niekto???, potrebujem poradit, maly od stvrtku noci sere ako lion za noc bo 5 krat dosraty ja som to ale pripisala zubkom a nesla som dokine, okrem toho mu vyskakuje teplota nie vysoka vzdy max 38,1 strajkuje k jedeniu ale vodou ho uspesne nalievame, teraz sa zobudil a ma na rucicke a aj na chrbatiku take drobne cervene vyrazky co to moze byt???? okrem toho ma ritku cervenu jak angorak a hysak pri kazdom prebalovani a umyvani vodou - vlhcene vobec nepouzivam .... mam s nim bezat na pohotovost alebo pockat do zajtra na nasu dokinu co by mu to mohlo byt????

traktor
13. jún 2010

zabka teplotu ma len dnes, ci uz dlhsie?

zaba2707
13. jún 2010

ahoooj traky si spasa ... teplotu ma od vcera ale fakt len malu raz mu vystupila na tych 38,1

zaba2707
13. jún 2010

citim, ze je horucejsi ako zvycajne ale je to len okolo tych 37,8 -37,7 po odratani

zaba2707
13. jún 2010

vcera som radsej nesla ani do tych PN lebo uz vcera som sa priklonila k tomu ze to asi len zubky neudu

traktor
13. jún 2010

zabka, davaj mu len ryzovy alebo mrkvovy odvar, nesladeny cajik, kup si kulisek.....pit mu davaj vlazne, a v malych davkach...nie naraz vela....ritulu ma cervenu, kedze tolko kaka...takze len hrubo kremovat....alebobo velmi pomaha nechat na holaka....len volne gatusky, ked ma...bez plienocky...neviem...ty kojis?...ak nekojis...mliecko teraz nedavaj len ten odvar..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre