Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
3. aug 2010

@ani3012 som tu na koníku zachytila, že majú zdravé dievčatko, aj ked lekári jej vraveli opak...myslím, že v téme o hydrocefale som to čítala....je to fakt zázrak 😵

lucia32
3. aug 2010

@brusinka.pusinka no vy ste tiež zázrak...takové šikovné šidlo...žeby za odmenu? Ty si musela byť veľmi dobrááááá 😀

brusinka.pusinka
3. aug 2010

@lucia32 jasně já jsem moc hodnáááááá 😉 děkujem, jen nás mnohdy překvapí jako na bazénu, otázka u kasy a kolik má ta malá 😀 😀 😀 😀 když řeknem rok tak nám nevěří 😀 😀 😀 😀 😀 ale máme z toho prču 😉

lucia32
3. aug 2010

@brusinka.pusinka krásne miery...maličká ( veľká) modelka...tá sa vám veru nestratí 😉

ani3012
3. aug 2010

@brusinka.pusinka no paráda! Som zvedavá čo z nej vyrastie 😕 😵

inak ma napadlo,že možno sa tady bavíme o detičkách a možno bude niektoré z nich vedec,politik 😝 😀 , významní lekári, možno aj kozmonauti a tak ? potom za 30 rokov,ak uvidím v TV známu tvár,tak si iba poviem: jééééj,tomuto sme oslavovali mesačninky 😀 ja poznám jeho maminku 😵

brusinka.pusinka
3. aug 2010

@ani3012 no já také doufám že buď bude generál po mě nebo tichý hodný flegmatik po manžovi, 😀 😀 😀 😀 tak uvidíme syn je celý tatínek 😀 😀 😀

laurajana
3. aug 2010

ahojte babenky, tak "dnes teda zajtra ráno 2:45 rodím Laurinku" 😀 držte palce, spomienky na pôrod sú bolestivé ale pri tak vitálnom dieťatku ako je Laurinka sa teším, že je zdravá, krásna... 😉

raona
3. aug 2010

@lucim nie podlahy, podhlady (take tie dosky pod strechou) 😉 😉 podlahy okrem detskej a chodby mame uz vsade 😉 😉 a spanok, no fakt, ku koncu som sa aj nudila... ale potom bolo zas veselo ked sa zobudila 😀

@majkas my budeme mat tatu v septembri v Bojniciach v kupeloch, tak hadam budeme moct prist na stretko ak bude
@zuzinaaa drzim palce nech si cim skor fit...

adka12
autor
3. aug 2010

cafte baby, toto ste videli??? http://spravy.pravda.sk/mihal-zacal-skrtmi-na-r...
to ja len, aby som vám trošku zvýšila adrenalín pred spaním 😀 😀 😀

ani3012
3. aug 2010

@adka12 ty si aká dobrá na nás ? 😀

@laurajana tak držíme päste nech porodíš čo najlepšie 😀 😀 😀

traktor
3. aug 2010

@adka12 adka tak mne si ho nedvihla 😀 😀 😝 ...ja dostavam malo...tak hod nieco lepsie...nech mam ten adrenalin 😀

traktor
3. aug 2010

@ani3012 aniiiiiiiiiii vitaj doma ..ako bolo?..taaaak si tu chybala moja 🙂 😵 😵 😵 ....a este raz dik za knizky...su perfis...kus romantiky navecer, kedze mm pracuje do noci 😀 😀 😀 😉

traktor
3. aug 2010

@laurajana uz mas aj bolesti?...ci este nic...moja, tak nech to raz dva na teba pride a uz mas pokladik v naruci 😀 😀 😀 😉 ..inaK ta fesanda, co si dala fotky, toje kto?..je krasna..ci to sa len kukas, ze ako bude vyzerat tvoje buduce dieta? 😀 😀
@brusinka.pusinka krasna vaha, vyska..no šicko skratka 😉 😵
@ani3012 ano citala som o hansed aj o tom zazraku....je to skratka krasne...je perfektne, ze to nevzdala a teraz sa tesia krasnej princeznicke

zmurkaz
3. aug 2010

ahojkyyyyyy ....tak segra mi požičala lap top tak som sem rýýýýýchlo nakukla ..... čo nové???
@ani - aaaale čo by!!!! Chýýýýýbate mi stráááááášne moc - len sa mi nedá sediť dole u našich ..... a už ste dobre poučené, že mám KO PC 😀 😀 😀 ☹

lucianna1312
3. aug 2010

caute baby
@laurajana mala je krasna, tak drzim palce 🙂
@adka12 no tak o tom som pocula dnes v TV a mam dost

zmurkaz
3. aug 2010

No babulečky - všetkého veľa škodí .... tak idem off.... ☹ ...snáď zajtra.... 🙂

lucim
3. aug 2010

dobry vecer 🙂

laurajana
3. aug 2010

@traktor traky ty si držka, som sa pekne nasmiala...tak zajtra už ročné mimčo máme 😀 😀 😀 si zlatá...pekný večer všetkým 😉

traktor
3. aug 2010

@laurajana ..tak len sa velmi nesmej...bo neucitis prve kontrakcie a nestihnes do nemocky 😀 😀 😀 😀 ...drzim ti prsty..a daj si daco fajne pod zubok , aby si tu velku slecnu vedela zajtra v naruci udrzat 😉
@zmurkaz na..a zas sme sa minuli...tak dobru nocku 😵 😵 😵
@lucim ahooooj, ako sa mate, co ste dnes robili, pofotili...ja uz len furt nieco cakam 😀 😉

lucim
3. aug 2010

jaaaaaj babulky,
v prvom rade vsetko naaaaaaaaj malej krasnej slecne laurinke.
v druhom, rade . ani vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj doma, ako bolo? hovor a chval sa. kde su fotecky?
zmur, ani ja som ta nestihla? 😒
adka - dufam, ze mihal to tak neurobi, ako je tam napisane .. vidim tam jedine pozitivum, ze budem moct brigadovat, ked budem chciet. 😖

lucim
3. aug 2010

@traktor no a aky bol den? vcera fantasticky... fotecky dodam, snad dnes nepadne kon alebo moj net ...
a dnes ... dooooost narocne, ba priam miestami hruza - matko napriek tomu, ze bol na obed dost unaveny hodil histericky rev, ze lezat nebude, hukal, aj ked uz v posteli nebol, potom o 3 nastastie zaspal bez reptania .... naschval mi stahoval veci zo susiaka, auticko si pristavil pod skrinku a chcel stahovat pohare... , vypinal pc,... a to sme boli aspon 3x von .... ale bol aj roztomilucky, "soferoval" moje auto a tancoval do zvuku smerovky, bural pieskove zamky, naucili sme sa podavat ruku a vecer sa vtieral a pusinkoval ma. si to chcel vyzehlit. 😉

adka12
autor
3. aug 2010

baby ak ste ešte niektorá tu, môžem zmeniť Saške Nutrilon HA a obyčko Nutrilon? Sme obaja alergici, tak nechcem dávať kravské.

lucim
3. aug 2010

Eluska a Samy u nas - relaxacny pobyt u Lucim a Matyska 🙂 🙂 🙂
dalsie foto postupne, blbne mi zase net ...

lucim
3. aug 2010

adka mala uz saska kontakt a nejakym mliecnym vyrobkom , kde nebolo HA mlieko? kase si robila ake? bez reakcie?
ak je to v pohode, mozes to zmenit, odporucala by som ale opatrny postup, aj lucia32 to tusim tak robi - do jej HA mlieka pridavaj postupne neHAckove mlieko - najprv odmerku, potom viac a odsleduj si, ci jej to sedi.

lucim
3. aug 2010

a dalsie foto .... 🙂

majkas
3. aug 2010

ahojte,

@lucim juj to vam muselo byt fakt super, tie dve male prdolky v bazeniku su super 😎
@ani3012 vitaj doma a tesime sa na foto 😉

k tomu prispevku, pevne verim ze to neschvalia v takej podobe, lebo ten prispevok pri narodeni je ozaj velka pomoc

a od dnes som uz oficialne celiatik, mam to uz cierne na bielom 😒

majkas
3. aug 2010

♥♥♥ Svetlo mojich očí ♥♥♥

modrá
Evička - ani3012
Eriček - inneska
Karamelka - brusinka.pusinka
Nicol - Hathor1231
Andrejko - brinzulka
Emma - vendulacky
Tamarka - majkas

hnedá

Matúško - jajona
Matejko - Lucim
Matejko - traktor

sivá (šedivá)
Natálka - lucia32

majkas
3. aug 2010

a to stretko moze ostat na 18.8? napr o 10hod?

vytvaram tabulku, pls podopisujte sa ale kludne mozme zmenit miesto aj hodinu, datum by mohol ostat fixny

♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Stretnutie julovciatok v HOPSASA, Bratislava- Petrzalka ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 18.8.2010, 10.00 http://www.hopsasa.sk/ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Tamarka a majkas
Matko a lucim
Sarinka a raona

ani3012
3. aug 2010

♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Stretnutie julovciatok Malacky 😀 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 18.8.2010, 10.00 http://www.hopsasa.sk/ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Tamarka a majkas
Matko a lucim
Sarinka a raona
Evička a ani3012

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre