Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
16. dec 2009

a ...polrocnemu matulkovi vela vela vela radosti s uzasnou maminkou a rodinkou.
aj sarinke lasku a kopec pohodky
a aj ostatnym oslavencom. 😵

raona
16. dec 2009

Ahojte babule..
Luci, dakujeme...

dneska som si bola na urade prace v PN podat to tlacivko na rodicak.. tetula mi povedala, ze v januari si musim podat sama ziadost o ten zvyseny rodicak a ze tlaciva na to nebudu ziadne, ze im proste dat len list ziadost, staci jednou vetou poziadat o to.. a bud to odnesiem sama, alebo im to poslem doporucenou postou..

idem vas trocha pocitat

raona
16. dec 2009

traky.. sucitime s tebou... ☹

josifek
16. dec 2009

joj čauky Lu tulačko 😝

wydata
16. dec 2009

ajojte,
zasa po dlhom case sa ozyvame 😅
gratulujeme seckym oslavencom 😎
sa ceme pochvalit totizto od dnes sme velke slecny - totiz mame uz uska prestrelene 😀
jupiiii 😝
sak ale sme si to zaplatili krvopotnou cestou z konca petrzalky az na kramare... 🙄
a okrem ineho 20 euri 😝
raona aj mi sme to boli vybavovat v Karlovej Vsi v Bratislave, kde mam trvaly pobyt no a mne povedali ze tlacivo na to bude ale az nabuduci rok ked zakon oficialne pride do platnosti.... 😉
traky, uprimnu sustrast..... 😔 😔 😔

nina41
16. dec 2009

Traky, uprimnu sustrasť ☹

lucim
16. dec 2009

no, mia, tak nejak dost trefne si ma oznacila, dnes sme prisli domov o 7 vecer.
ahoj raoooo
cauky wyd

my sme dnes boli na kardiologii, dierocka sa zmensuje, selestik je mensi, je to vraj dobre, kontrola o rok. a pochvalila nam matka, ze spokojne vysmiate babo.

wydata
16. dec 2009

luc - gratulujem k dobrym vysledkom, takato infoska potesi vzdycky najviacej...! 😉
inac cela by som s malinkou zacat od januara plavat, nevedeli by ste mi poradit nejaky volny klub za nie moc priserne ceny v ba ?? 😅 😅 😅

josifek
16. dec 2009

Luc gratulka k výsledkům jen tak dále 😉
Ahojky ostatní babulky 😉

josifek
16. dec 2009

Jdu hají jsem utahaná jak pes hold ty nákupy jsou dřina 😀 😀 😀 😵 😵 😵 Sladké sníčky babulinky a mimisci cmuk

lucim
16. dec 2009

wyd kocky chodia niekam do devinskej a su spokojne.
mia, krasne utahane foto, a dobru nocku.

wydata
16. dec 2009

jaaaj uz si spominam pisala som si s alex ked tam este len chcela zacat chodit 😝
inac som tu dlho nevidela rei ... ?

lucim
16. dec 2009

ani ja 😉

wydata
16. dec 2009

ona prestala sem chodit z nicoho nic??

lucim
16. dec 2009

a vobec, stihla som vam napisat, ze aj matko je potapac? uz chodime pod vodu a tusim ho to bavilo. na buduci utorok posledny krat. zatial nepokracujeme, nestihali by sme to.
inn erik je fesak, fakt.
traky, matko je uzasny v tom odrazadle.
😉 😅 😵 🙂

wydata
16. dec 2009

luci to by chcelo ten podvodny fotacik a urobit par peknunkych foteciek, hmm? 😎

ani3012
16. dec 2009

ahojte babuľky.
tak Evka sa výnimočne nezobudiola o desiatej(chodí spať okolo dvanásetj) tak pôjdem aj ja.

1. chodítko mám po sestre,ale nemám miesta,tak ho nevyužijem.
Odrážadlo ma tiež ségra,ale asi dokúpim trojkolku http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
2. plávanie sa mi zdá zbytočné,Evu topím aj bez inštruktorky ako Paťka,zatiaľ žije a páči sa jej.Len chýba kolektív.
3 wydata si múdrejšia ako ja,ja som dala malej prepichovať a "nadávala" mi aj maminka,že som jej mala dať nastreliť.Inak gratulujem k dievčatku 😀
4. Tak Matejko by vyfackal našu Evičku raz dva.Ona je stále(a asi aj bude) taký štuplík....
5.Traky,je mi to ľúto.... ☹
6.inneska-aj Eriček je strašne veľký chlap 😉
7.vosky: my sme s malou dnes nikde neboli.Soplíky už konečne definitívne končia a zajtra idem na očkovanie RSV http://detskechoroby.rodinka.sk/index.php?id=50...)
8.josi: mm som chcela ukázať malú Simonku,že s kým si náš Patrik mýli Evičku a zistila som,že už sa tak nepodobajú.Patrik doteraz sa ma pýtal,či to je Eva 🙂

ani3012
16. dec 2009

9.luci: kúp vo fotoslužbe ten jednorázový vodotesný foťák (asi 8-9-eur).Robí celkom dobré fotky pod vodou.My sme ho zobrali tiež na dovolenku k moru a boli sme spokojní.Zaujímavé,že pod vodou boli zábery krajšie ako na suchu

mifinka
16. dec 2009

No, tak jsem krkavčí matka a zkusila jsem to nechat ho vyřvat.. asi 4 minuty jakože nadával dost nahlas, pak začal spíš tak brblat, až se ubrblal k spánku.. no za půl hodky se vzbudil, dojedl se a už se neprobral. Tak ono na tom asi něco bude.. 🙂
Tak ale aspon jsem s ním byla celou dobu v ložnici abych si to vyžrala.. Ale co, to mám za to že nechávám uspat malého i mm a on mu houpe postýlkou.. Třeba odnaučit. nakonec to teda nebylo tak strašné 🙂
Traky je mi líto.. Ted nevím přesně jestli je rakovina, ale je to svina zákeřná, mě vzala mamku.

ani3012
16. dec 2009

mifinka
pokiaľ je naučený na hojdanie a pekne ti zaspinká,tak to rob.Kašli na to,čo ti druhý vravia.Hlavne,že to vyhovuje obom.Horšie to bude uspať ho inde ako doma.Ale ségra malého neuspávala(vždy zaspal sám v postieľke) a teraz akoby mu to chýbalo a dožaduje sa jej prítomnosti a donedávna zaspal len doma v postieľke.A to bude mať dva roky.
Patrika sme uspávali tak,že sme si k nemu ľahli.Keď som ho chcela od toho odnaučiť,tak sa stalo len to,že zaspal aj o 2-3 hod.neskôr,bola som nervózna,mm bol nervózny a aj Paťko sám. Tak som sa na to vykašlala a ešte aj teraz si ide jeden z nás čas od času k nemu ľahnúť(aspoň si odpočinieme).
Veď to nebude trvať do nekonečna 😉

ani3012
16. dec 2009

Ahojtéé!
Štvrtok - 17 December 2009

Chiara a Vojtíšek dnes majú presne 5 mesiačikov!
vinka................17.7.......................Chiara
mifinka..............17.7......................Vojtíšek
Prajeme všetko najlepšie 😉 😀

Meniny oslavuje: Kornélia
Meniny oslavuje v ČR: Daniel
Taktiež všetko najlepšie ! 🙂

ftipné výroky na dnešný deň:
V mojom byte som si dal spraviť strešné okno. Tí, čo bývajú nado mnou sa dosť nahnevali.

Podľa mojej ženy som príliš zvedavý. Stále si o tom vypisuje vo svojom denníku.

Už som skoro kúpil knihu s názvom “Výhody pozitívneho myslenia”, ale potom som si povedal, že k čomu by to bolo dobré.

Ženy ľúbia v živote jednoduché veci, tak aj mužov.

S manželkou sa vždy držíme za ruky, keď ju pustím, okamžite nakupuje niečo...

Neviem čo by som si počal bez mojej ženy. Ale aj tak je to výborná predstava.
😀 😉

nina41
17. dec 2009

Dobre ranko 😵 😵 😵
Oslavencom prajeme všetko naj naj naj najlepšie 😵 😵 😵

lucia32
17. dec 2009

Oslávencom všetko naj...Chiarinke a Vojtíškovi cmuk 😲 😀
Šla som k zubákovi na preventívku a ako naschvál dnes robia od 11 😝
Ale aspoň mám číslo na mobil a zavolám, aby som nešla zbytočne 😠 😅 😝

lucia32
17. dec 2009

Včera som začala zháňať nový fusak, pretože starkí mi omylom zabalili od nevlastnej segry a my sme si ho už užívali a segra ho hľadala a hľadala 😀 😝 Ale už mám a taký istý, len v inej farbe, krajšej 😀 Síce je to taký flísový, nie extra hrubý, ale ja som spokojná, má otvory na popruhy, v poho aj do autosedačky, ak bude treba tak dokúpime aj hrubší, ale zatiaľ stačí 🙂

lucim
17. dec 2009

dobre ranecko slniecka,
oslavencekom gratulujeme, chiarke aj vojtiskovi vela lasky.

lu, ja do autosedacky fusak nedavam, to by sme sa tam uz vobec nezmestili, matka prikryvam dekou.
ale uz zacnem okukovat vacsiu autosedacku.

lucia32
17. dec 2009

Lu ahoj...no odkedy máme overalik, ani ja nedávam, ale je dobrý aj do športiaka, je taký celý odzipsovateľný, ako nánožník 🙂 A keď jej nedávam overal a ideme autom, tak ju len šuchnem do toho a je v teplúčku, naša sa nerada oblieka 😝
A väčšiu autosedačku budem mať po segre, ona kúpila keď šla s otcom autom do KE párkrát, inak je nejazdená, čaká na nás 🙂
Som čítala, že Maťko je už " podvodník " 😀

lucia32
17. dec 2009

Keď tak rozmýšľam, aký by bol lepší? Taký s ovčím runom, či skôr taký ten múmiovy? Športový? My sme niekedy mali taký ovčí, zhora obyčko látka...

josifek
17. dec 2009

Krásné bílé raníčko ,sluníčka a malý skřítci 😵 😵 😵 😵
Oslavenečkům vše nejkrásnější a nejmilejší a nejlaskovanější 😵 😵 😵 😵 cmuk
Lu hihi podvodníček, my plavčo také nemáme paní instruktorka je po operaci budeme pokračko na jaře 😉 ale i malé se v bazénku líbí 😉
Lucia my máme flísový a je v něm teplo malá je v něm spokojená a do autosedačky přehodím během minutky 😉 Velkou autosedajdu si pak pujdu vybrat do práce máme ji tam schovanou, zatím nepotřebujeme vajco nám stačí 😀 😀 😀 😀
Ani alespoň bude mít Patriček jasno 😉 posíláme mu cmuka 😵 😵 Malá je už celý tatíneček 😀 😀 😀 😀 mění se hodně 😉
Jinak můžu říct že malá spinkala od 19.10 hod v noci o 2 se nakojila a ráno vstala až v 8.55 hod 😀 😀 😀 😀 😝

brinzulka
17. dec 2009

ahojte...
ja davam do autosedacky kapsu MaM-som jej nasla vsestranne vyuzite...okrem toho, ze ju mam na von na manducu 😵

andrej asi zdedi STM autosedacku a davidovi kupime od 15kg 😉 ...dost davam na adac testy a dla toho ide aj vyber...

http://www.enikibeniki.sk/pre-deti-autosedacky/...
a toto mi pripada skoro to iste...potahovo ine...a cenovo tiez
http://www.plienky.sk/autosedacky/recaro/9-36kg...

brinzulka
17. dec 2009

http://www.malvik.sk/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p...
tiez sme mali komunist.fusak...ale davida sme dali uz do noveho...andrejo zasa zdedil-ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre